04:32 2 min. Michał Domogała #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:21 2 min. Tomasz Pastryk #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:56 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:34 2 min. Roman Kowalenko #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:01 2 min. Andrej Dubinin #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:20 2 min. Władisław Jełakow #66 Przeszkadzanie
37:55 2 min. Michał Bernacki #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:41 2 min. Damian Tyczyński #89 Uderzanie kijem
- Koniec Meczu.
60 min. - Pastryk spod bandy, pewnie łapie Czernik
59 min. - Tesliukiewicz (LOTOS PKH Gdańsk) mocno spod niebieskiej. Krążek jednak w łapaczce Czernika (Zagłębie Sosnowiec).
58 min. - Tyczyński (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
57 min. - Oba zespoły już odliczają czas do końcowej syreny.
56 min. - GOL! 4-1! Zdobywcą bramki Tyczyński. Tyczyński dostał krążek przed bramką i skierował gumę do siatki pomiędzy parkanami Fucika.
56 min. - Szuka swojej debiutanckiej bramki Rac (LOTOS PKH Gdańsk), ale Słowak nie może pokonać Czernika (Zagłębie Sosnowiec).
54 min. - Kotłuje się pod bramką gości. Piąte trafienie wisi w powietrzu.
52 min. - Bilcik (LOTOS PKH Gdańsk) z bliska w poszukiwaniu piątej bramki. Trafił w Danieluka.
51 min. - Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) pod bramkę do Popowa (LOTOS PKH Gdańsk), ale w zakończeniu akcji przeszkodził kij sosnowieckiego obrońcy.
49 min. - GOL! 4-0! Zdobywcą bramki Danieluk. Zamieszanie pod bramką Zagłębia i do siatki trafił Danieluk, dla którego to trzeci gol w drugim meczu.
48 min. - Rac (LOTOS PKH Gdańsk) do Stebera (LOTOS PKH Gdańsk), ten sam przed Czernikiem (Zagłębie Sosnowiec), ale znów bramkarz przyjezdnych górą.
47 min. - Dużo wiatru na lodzie, ale mało dobrych i składnych akcji.
45 min. - Płynna gra w tej tercji. Hokeiści obu drużyn chyba chcą już dograć ten mecz do końca
43 min. - Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) wjechał do tercji i oddał strzał, ale krążek przeleciał nad bramką.
42 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) sam na sam z Czernikiem (Zagłębie Sosnowiec). Bramkarz sosnowiczan zostawił parkan na lodzie i odbił krążek.
41 min. - Rozpoczęła się trzecia tercja.

40 min. - Zakończyła się druga tercja.
40 min. - Zagłębie z kontrą 2 na 1. Citok (Zagłębie Sosnowiec) próbował dograć do Bernackiego (Zagłębie Sosnowiec), ale Bilcik (LOTOS PKH Gdańsk) przeciął to podanie.
38 min. - Bernacki (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
37 min. - Rac (LOTOS PKH Gdańsk) sam na sam! Wygrał pojedynek z nim Czernik (Zagłębie Sosnowiec)!
36 min. - Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) wrócił na lód. Nieporadni są sosnowiczanie w przewagach dlatego więcej okazji mieli hokeiści Lotosu.
35 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) przejął krążek i wyszedł sam na sam. Nie ma bramki.
35 min. -
Kaluza (Zagłębie Sosnowiec) spod niebieskiej. Odbił krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
34 min. - Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
33 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) kończył dwójkową kontrę, ale uderzył obok bramki.
30 min. - Dubinin (Zagłębie Sosnowiec) poprawiał po Piotrowskim (Zagłębie Sosnowiec). Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) rzucił się na krążek.
29 min. - Praktycznie bezrobotny jest dziś Fucik (LOTOS PKH Gdańsk). Szczelne zasieki postawili dziś gdańszczanie.
28 min. - Sosnowiczanie już w pełnym składzie.
27 min. - Rac (LOTOS PKH Gdańsk) z najbliższej odległości! Mógł strzelić bramkę w debiucie, ale źle trafił w krążek.
26 min. - Popow (LOTOS PKH Gdańsk) bliski zdobycia czwartej bramki. Tylko jęk zawodu na trybunach.
[ICO]
26 min. - Dubinin (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
25 min. - Bliźniacza akcja. Znów Polodna (LOTOS PKH Gdańsk) trącił krążek po wrzutce Havlika (LOTOS PKH Gdańsk), ale tym razem Czernik (Zagłębie Sosnowiec) zdążył z interwencją.
23 min. - GOL! 3-0! Zdobywcą bramki Polodna. Szybko wymienili podania gdańszczanie, Polodna tylko dołożył łopatkę kija i umieścił krążek w odsłoniętej siatce.
22 min. - Havlik (LOTOS PKH Gdańsk) uderzył spod niebieskiej, ale prosto w Czernika (Zagłębie Sosnowiec).
22 min. - Kowalenko (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
22 min. - Bernacki (Zagłębie Sosnowiec) uciekł Havlikowi (LOTOS PKH Gdańsk) pod bandą. Wyjechał przed bramkę, ale nie zdołał pokonać Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).

19 min. - Havlik (LOTOS PKH Gdańsk) wypatrzył Popowa (LOTOS PKH Gdańsk) przed bramką, ale ten uderzył prosto w Czernika (Zagłębie Sosnowiec).
17 min. - Miejscowi już w pełnym składzie.
17 min. - Hokeiści Lotosu wyszli we trzech do kontry grając w osłabieniu. Steber (LOTOS PKH Gdańsk) położył Czernika (Zagłębie Sosnowiec) i wyłożył do Polodny (LOTOS PKH Gdańsk), a ten nie trafił do pustej bramki!
15 min. - Kara dla Lotosu za nadmierną liczbę zawodników na lodzie. Gdańszczanie przed 25 sekund będą bronić się w trójkę.
15 min. - Sosnowiczanie nie mogą założyć hokejowego zamka. Dobrze rozbijają ich ataki gospodarze.
14 min. - Pastryk (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
13 min. - Przed szansą Bernacki (Zagłębie Sosnowiec), ale dobrze zablokował go jeden z gdańskich obrońców.
12 min - GOL! 2-0! Zdobywcą bramki Pastryk. Danieluk do Pastryka, ten przyjął, przymierzył i strzałem z pełnego zamachu pokonał bramkarza Zagłębia.
11 min. - Kąśliwe uderzenie Jełakowa (LOTOS PKH Gdańsk), ale krążek poszybował nad poprzeczką.
9 min. - Citok (Zagłębie Sosnowiec) po strzelił po lodzie. Odbił krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk). W odpowiedzi Pesta (LOTOS PKH Gdańsk), ale bramkarz gości dobrze sparował gumę.
8 min. - GOL! 1-0! Zdobywcą bramki Jełakow. Smal zza bramki do Tesliukiewicza, ale ten nieczysto trafił w krążek. Guma szczęśliwe trafiła jednak do stojącego przed bramką Jełakowa, a ten dopełnił formalności.
7 min. - Zagłębie gra już w pełnym składzie. Duży kocioł pod bramką gości po strzale Pastryka (LOTOS PKH Gdańsk), krążek zatańczył w polu bramkowym, ale gwizdek sędziego przerywa grę.
7 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) zza nóg obrońcy. Kąśliwy strzał, ale odbił krążek Czernik (Zagłębie Sosnowiec).
6 min. - Gospodarze zamiast strzelać, szukają lepiej ustawionego partnera. Efekt jest taki, że tracą krążek.
5 min. - Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) dogrywał przed bramkę, ale tam nikt nie zamknął tej akcji. Po chwili sam Rosjanin miał okazję na otwarcie wyniku, ale znakomicie przemieścił się pomiędzy słupkami Czernik (Zagłębie Sosnowiec).
5 min. - Domogała (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
5 min. - "Hej Stocznia gol..." z trybun.
4 min. - Próbował zaskoczyć Czernika (Zagłębie Sosnowiec) Rożkow (LOTOS PKH Gdańsk), ale strzelił obok bramki.
3 min. - Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec) sam na sam z Fucikiem (LOTOS PKH Gdańsk)! Górą bramkarz Lotosu.
2 min. - Wrzutka Piotrowskiego (Zagłębie Sosnowiec) z połowy lodowiska. Na wszelki wypadek zamroził krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
1 min. - Na lodzie jest już debiutant w barwach Lotosu Roman Rac (LOTOS PKH Gdańsk).
1 min. - Rozpoczęła się pierwsza tercja. Wznowienie wygrali goście.