06:34 2 min. Damian Ginda #97 Atak kolanem
07:04 2 min. Kamil Olearczyk #9 Zahaczenie
12:07 2 min. Michał Kotlorz #87 Przeszkadzanie
26:10 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
27:42 2 min. Christian Mroczkowski #9 Trzymanie kija przeciwnika
34:29 2 min. Maciej Witan #16 Uderzanie kijem
38:27 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
47:53 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
48:36 2 min. Filip Komorski #5 Przeszkadzanie
49:33 2 min. Jesperi Viikilä #47 Przeszkadzanie
55:07 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:47 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60 min. - GOL! 3-1! Tym razem Sihvonen pakuje gumę do pustej bramki!
- 59 min. - Viikila nie potrzebnie podał na pustą bramkę i Sihvonen do niej nie trafia!
- 59 min. - 48 sekund przed końcem meczu Murray zjeżdża do boksu.
- 58 min. - Kara dla Mroczkowskiego. Faulowany Bukowski.
- 58 min. - Tyszanie rzucili się do ataku.
- 57 min. - Uderzenie Wilusza odbija Murray, dobitka Sihvonena minimalnie obok słupka!
- 56 min. GOL! 2-1! Sihvonen pod bramkę, ogromne zamieszanie i Viikila pakuje gumę do bramki!
- 56 min. - Na ławce kar Ciura i sanoczanie przed dużą szansą.
- 55 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, próbował Mroczkowski.
- 54 min. - Cichy dostał podanie wzdłuż bramki, uderzył w swoim stylu klęcząc na kolanie ale efektownie jak muchę gumę złapał do raka Spesny.
- 54 min. - Uderzenie Galanta przeniesione nad poprzeczką.
- 53 min. - Viikila wpadł w bramkę Murraya, przerwa w grze.
- 52 min. - Havlik z niebieskiej wysoko nad bramką.
- 51 min. - Tyszanie zamknęli rywala w ich tercji, uderzenie z daleka - odbija Spesny.
- 50 min. - GOL! 1-1! Rąpała pociągnął z gumą pod bramkę, wyłożył ją Wiluszowi a ten uderzył pod poprzeczkę!
- 48 min. - Z niebieskiej uderzył Piippo, odbija Murray. Faulowany Elo i będą gospodarze grali 5 na 3 przez 1:17.
- 47 min. - Wymiana krążka Viikila do Sihvonena ale ten nie trafił z bliska w światło bramki.
- 46 min. - Biały dopadł przed bramką do bezpańskiego krążka, jego uderzenie trafia prosto w Murraya.
- 45 min. - Spod bandy Ciura, spokojnie Spesny. Poprawił Galant - łapie bramkarz STSu
- 44 min. - Z niebieskiej Olearczyk, odbija Murray.
- 43 min. - Z bliska Spesny odbija strzał rywala.
- 41 min. - Kontra tyszan 3 na 1 ale Demkowicz ofiarnie zablokował podanie Wronki.

- Koniec II tercji. Strzały: 7:13
- 39 min. - Na bramkę wrzucił Olearczyk, ale mrozi Murray.
- 38 min. - Sygnalizowana kara dla gości, uderzał z niebieskiej Kamienieu, ale zbyt lekko i odbija Murray.
- 37 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, uderzał Galant.
- 36 min. - Uderzał z bliska Dupuy, końcówką parkanu odbija Spesny.
- 35 min. - Na ławkę siada Witan za uderzenie kijem.
- 34 min. - Atak fiński z Sanoka zamknął rywali w ich tercji, ale nie zdołali stworzyć zagrożenie pod bramką Murraya.
- 33 min. - Wilusz na wprost bramki, ale nie trafia w jej światło!
- 32 min. - Strzał i dobitka Marca z metra, ale broni Spesny!
- 32 min. - Skokan z daleka, spokojnie Murray.
- 31 min. - Dobijał z bliska Galant, ale Spesny na posterunku!
- 30 min. - Kontra tyszan i uderzył Komorski, ale wysoko gumę nad bramką odbija Spesny.
- 30 min. - Strzał Elo z bulika z pierwszego krążka, ale w boczną siatkę.
- 28 min. - Błąd obrony gospodarzy, sam na sam Dupuy ale Spesny wyłożył się jak długi i nie dał się pokonać.
- 27 min. - Duże zamieszanie pod bramką, ale Cichy nie zdołał dobić z bliska krążka do bramki.
- 26 min. - Na ławkę kar siada Rąpała, w przewadze goście.
- 23 min. - GOL! 0-1! Uderzył z pomiędzy bulikami Ladislav Havlik i zaskoczył Spesnego.
- 22 min. - Kontra Witana, wycofał do Bukowskiego ale jego strzał pewnie łapie Murray
- 22 min. - Z niebieskiej Seed, pewnie Spesny mrozi gumę.
- 21 min. - Uderzenie Elo odbija Murray, dobitka Sihvonena niedokładna!

- Koniec I tercji. Strzały. 6-20.
- 20 min. - Strzał Mroczkowskiego odbija Spesny. Równo z syreną Szczechura i krążek sprawił kłopoty bramkarzowi Sanoka.
- 19 min. - Strata Strzyżowskiego, kontra 3 na 1 ale Spesny broni w sytuacji sam na sam z Galantem!
- 18 min. - Havlik uderza obok słupka.
- 17 min. - Uderzenie Białego, łapie do raka Murray.
- 16 min. - Strata Piippo, ale w porę wrócili do swojej tercji sanoczanie i zatrzymali groźną akcję.
- 14 min. - Mocny strzał Kotlorza z bulika, obok słupka
- 13 min. - Strzał Strzyżowskiego z trudem łapaczką odbija Murray, guma mu wypadła ale nikt nie zdołał dobić krążka.
- 12 min. - Z niebieskiej Kogut, odbija Spesny.
- 12 min. - Kara dla Kotlorza, który przycisnął ciałem przy bandzie Białego.
- 11 min. - Małe zamieszanie pod boksem sanoczan, ale szybko sędziowie przerywają sytuację.
- 10 min. - Biały sam na sam, ale zbyt długo czekał z oddaniem strzał i zmarnował doskonałą sytuację.
- 9 min. - Goście w przewadze bez większego pomysłu, spora ilość podań i mało celnych strzałów.
- 8 min. - Spesny broni z bliska strzał Cichego i Komorskiego.
- 7 min. - Druga kara dla gospodarzy. Tyszanie zagrają 5 na 3 przez 1:30.
- 6 min. - Ginda faulował pod bandą Szczechurę i tyszanie zagrają w przewadze.
- 5 min. - Z niebieskiej pociągnął Galant, ale łapie Spesny skaczący krążek.
- 4 min. - Uderzenie z niebieskiej Pociechy - odbija parkanem Spesny.
- 3 min. - Sihvonen zza obrońcy, mrozi w parkanach Murray.
- 2 min. - Strzał spod bandy Dupuya, odbija Spesny.
- 1 min. - Sanoczanie w przewadze, w zamieszanie podbramkowym faulował Kotlorz.
- 1 min. - Kamienieu wrzucił z niebieskiej - gumę odbił Murray ale Elo nie zdążył z dobitką.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html