5:4 Patryk Wronka #95 ( Bartosz Fraszko #10, Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
04:14 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:47 2 min. Jakub Wanacki #5 Trzymanie przeciwnika
06:55 2 min. Jakub Bukowski #8 Zahaczenie
09:50 2 min. Branislav Pavúk #81 Atak kijem trzymanym oburącz
16:10 2 min. Branislav Pavúk #81 Przeszkadzanie
22:32 2 min. Karol Biłas #12 Trzymanie przeciwnika
23:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:39 2 min. Bartosz Fraszko #10 Przeszkadzanie
49:59 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie

- Koniec Meczu. Po trudnym meczu katowiczanie wygrywają 5-4.
- 60 min. - Za bramką spięcie i Sawicki zaatakowany przez Lehtonena. Małe przepychanki.
- 59 min. - 28 sekund do końca, do boksu zjechał Spesny. Strzał Marvy łapie Murray.
- 59 min. - Strzał Sawickiego po rykoszecie nad bramką.
- 58 min. - Pod bramkę Tamminen, lot krążka zmienił Sawicki, ale Murray nie dał się zaskoczyć.
- 57 min. - Katowiczanie starają się spokojnie już rozgrywać gumę.
- 56 min. - Strata Sawickiego, uderzył Monto i dobrze tym razem odbija do boku Spesny.
- 55 min. - GOL! 5-4! Przełamali defensywę gości katowiczanie. Fraszko do Wronki a ten z pierwszego krążka huknął zza bulika.
- 54 min. - Z bliska Pasiut ale świetnie Spesny leżąc odbija jego strzał. Krążka szuka Spesny w swoim sprzęcie ale prawdopodobnie wypadł on poza taflę.
- 53 min. - Uderzenie Lehtonena odbija Spesny, dobitka z bliska Monto - również zatrzymuje Spesny!
- 53 min. - Pasiut do Krężołka pod bramkę ale w zamieszaniu wybijają z tercji goście.
- 52 min. - Sanoczanie dobrze w osłabieniu, wybijają gumę.
- 51 min. - Ogromne zamieszanie przed bramką Spesnego, Był tam Monto i Lehtonen. Sędzia przerywa grę - spalony w polu bramkowym.
- 50 min. - Kara dla Rąpały, w przewadze gospodarze.
- 49 min. - Pasiut ruszył lewą stronę, uderzył technicznie z bulika - odbija Spesny odbijaczką.
- 48 min. - Strzał Hudsona po rykoszecie nad bramką.
- 47 min. - Michalski spod bandy, odbija Spesny, jeszcze próbował objechać bramkę Hudson ale nie zdołał wcisnąć gumy do bramki.
- 47 min. - Uderzenie Fraszki, odbija Spesny.
- 46 min. - Rykoszet po wrzutce Wronki, odbija Spesny.
- 45 min. - Pod bramkę Hudson, odbija parkanem Spesny.
- 44 min. - GOL! 4-4! Wronka na przeciw bramki, jego strzał broni Spesny ale z bliska dobił do bramki Pasiut. Przycisnęli gospodarze.
- 44 min. - Krężołek sam wjechał przed bramkę, ale jego strzał i dobitkę broni Spesny!
- 44 min. - Rąpała sam ruszył pod bramkę rywala, ale stracił gumę.
- 43 min. - Faulowany Łyko bez krążka, ale sędziowie nie reagują. Przerwa w grze, kontuzja zawodnika.
- 42 min. - Pasiut do Fraszki pod bramkę, ale ten nie zdołał trafi czysto w krążek.
- 41 min. - Monto pod bramkę, ale skutecznie wybijają obrońcy.

- Koniec II tercji. Strzały: 18-6
- 40 min. - GOL! 3-4! Strata Wronki w tercji rywala, gumę ofiarnie przedłużył rzucając się na lód Łukasz Łyko a w sytuacji sam na sam Filipek na raty pokonał Murraya. Na ławce GieKSy swojej złości nie ukrywa Jacek Płachta.
- 39 min. - Rąpała wrzucił do bramki Wajdę, ale bez kary.
- 38 min. - Mocny strzał Jekunena z niebieskiej, odbija Murray - z powietrza próbował dobić Henttonen ale nie trafił w gumę.
- 37 min. - Szansa GieKSy ale strzał przeleciał wzdłuż bramki.
- 36 min. - Wajda objechał bramkę i był blisko trafienia do siatki.
- 35 min. - Uderzenie Mocarskiego odbija Murray.
- 34 min. - GOL! 3-3! Kontra sanoczan i z nadgarstka Bukowski pokonał Murraya.
- 33 min. - Krężołek zablokowany, próbował Kruczek łapie Spesny
- 33 min. - Henttonen przejął bezpański krążek, odbija Murray.
- 32 min. - GOL! 3-2! Ponownie sanoczanie zdobywają kontaktowego gola. Podanie pod bramkę Henttonena, guma odbiła się od łyżwy zawodnika Katowic i wpadła do bramki.
- 32 min. - Sanoczanie przez pierwszą minutę przewagi mają kłopot z założeniem zamka.
- 31 min. - Faulowany Łyko pod bramką Murraya, na ławce kar siada Fraszko.
- 30 min. - Spod niebieskiej Krawczyk, łapie do raka Spesny.
- 29 min. - Strzał Wajdy po rykoszecie, obok bramki.
- 28 min. - Ericsson ze środka na wysokości bulika, obok słupka.
- 26 min. - Krężołek dostał podanie pod bramkę, ale jego strzał w parkanach mrozi Spesny.
- 26 min. - Bepierszcz groźnie uderzył z trzech metrów ale obok bramki.
- 25 min. - Kontra Sawickiego, dobry strzał z backhandu - broni Murray.
- 24 min. - Uderzał Pasiut, ale po rykoszecie wychodzi guma poza tafle.
- 23 min. - Hudson już przymierzył, ale łapie Spesny.
- 23 min. - Błąd sanoczan, którzy wyjechali na lód w piątkę gdy na ławce kar siedzi Biłas i przez 1:32 gospodarze zagrają 5 na 3.
- 23 min. - Walka pod bandę i będzie kara dla Biłasa.
- 22 min. - Wajda spod niebieskiej, ale obok bramki.
- 21 min. - Bukowski uderzył z nadgarstka, Murray na posterunku.
- 21 min. - Biały z okolicy bulika, odbija Murray.

- Koniec I tercji. Strzały: 13-8.
- 20 min. - Bepierszcz z bliska uderzył obok słupka.
- 20 min. - Michalski z półobrotu będąc przed bramkarzem, ale broni Spesny.
- 19 min. - Wronka na przebój przez całe lodowisko i niewiele zabrakło aby wyszedł w sytuację sam na sam z bramkarzem, ale został wybity z rytmu przez defensora gości.
- 18 min. - Ericsson pod bramkę, krążek próbował trącić Krężołek ale mrozi Spesny.
- 17 min. - GOL! 3-1! Pasiut do Lehtonena, a ten huknął z bulika zaskakując Spesnego.
- 17 min. - Mocny strzał Pasiuta po rykoszecie nad bramką.
- 16 min. - Pavuk ponownie fauluje rywala i będzie przewaga GieKSy
- 15 min. - GOL! 2-1! Kontaktowy gol gości, podanie Mocarskiego pod bramkę, gumę trąca Filipek a ta trafia do Łyki, który na drugie tempo pokonała Murraya.
- 14 min. - Bukowski po wjechaniu w tercję uderzył na bramkę Murraya, ale zbyt lekko - pewnie Murray.
- 13 min. - Tamminen wjechał w tercje rywala, ale jego strzał zablokowany.
- 12 min. - Sanoczanie zdołali wybronić się z osłabienia.
- 11 min. - Rozklepana defensywa gości, ale broni strzał Lehtonena bramkarz sanoczan.
- 10 min. - Tym razem strzał Hudsona broni Spesny.
- 10 min. - Kara dla Pavuka, w przewadze gospodarze.
- 10 min. - Uderzył z okolicy bulika Pasiut, ale w boczną siatkę.
- 9 min. - GOL! 2-0! Hudson minął dwóch zawodników i uderzył w okienko! Piękna akcja obrońcy z Kanady.
- 8 min. - Akcja GieKSy pod bramką, Monto podał do Bepierszcza ale obrońca go wyprzedza i wybija gumę.
- 7 min. - Najpierw kara dla Wanackiego, a zaraz łapie też Bukowski i zagramy 4 na 4.
- 6 min. - Dobrze gospodarze w osłabieniu, ale sanoczanie bez zagrożenia pod bramką Murraya. Goście mieli trudności z założeniem hokejowego zamka.
- 4 min. - Henttonen z ostrego kąta, odbija Murray i kara dla Wanackiego.
- 3 min. - Biały z pierwszego krążka, odbija Murray.
- 3 min. - Strzał z niebieskiej Pavuka, łapie Murray.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, próbował Sawicki ale na raty mrozi bramkarz gospodarzy.
- 1 min. - GOL! 1-0! Kontra gospodarzy, szybkie podanie wzdłuż bramki Lehtonena do Ericssona a ten lokuje gumę w siatce. Spesny mógł wyjechać do długiego podania Wanackiego do Lehtonena, ale został w bramce.
- 1 min. - Od razu po wznowieniu ruszył Pasiut, broni Spesny.

- Mecz został przesunięty na godzinę 18:00.

- Prawdopodobnie mecz nie rozpocznie się o wyznaczonej godzinie z powodu awarii rolby. Czekamy na dokładne informacje.

Już jest! Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupu --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ