19:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:51 2 min. Johan Skinnars #21 Zahaczenie
37:34 2 min. Jakub Bukowski #8 Wysoko uniesiony kij
38:48 2 min. Sami Jekunen #3 Opóźnianie gry
39:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:50 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:55 2 min. Krystian Dziubiński #61 Zahaczenie
48:34 2 min. Peter Bezuška #4 Rzucenie na bandę
48:34 2 min. Cole MacDonald #26 Ostrość
48:34 2 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość

Koniec meczu
59. min - Themar z bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
58. Min - Czas dla drużyny Ciarko STS Sanok.
57. Min - Carlssona celował w okno bramki, ale wybronił to Świderski.
55. Min - Da Costa mocno z okolic bulika, ale dobra interwencja bramkarza gości.
51. min - Bezuska z kontrą tuż po wyjściu z ławki kar, ale obronił to uderzenie Świderski.
51. min - Oświęcimianie przetrwali podwójne osłabienie.
48. min - GOOOL!!! Carlsson na drugą stronę do Skinnarsa, ten pięknie przymierzył w bliższe okno i wyprowadził Unię na prowadzenie.
47. min - Strzyżowski odpocznie dwie minuty na ławce kar.
46. min - Akcja głównie toczy się w tercji STS-u.
45. min - Walka o krążek pod sanockim boksem wygrana przez oświęcimian.
43. min - Goście zamknięci we własnej tercji.
42. min - Rąpała mocno z okolic niebieskiej, lecz krążek po rykoszecie ląduje poza taflą.
41. min - Carlsson z bliska! Lecz trafił prosto w łapaczkę Świderskiego.

Koniec II tercji
40. min - Mocny strzał Oriechina zatrzymany przez sanockiego bramkarza.
39. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim.
39. min - Da Costa mocno z okolic niebieskiej, ale dobrą interwencją popisał się Świderski.
38. min - Kolejne wykluczenie dla sanoczan.
37. min - GOOOL!!!! Johan Skinnars dwukrotnie próbował pokonać Świderskiego i przy dobitce sanocki golkiper był już bez szans i szwedzki napastnik umieścił gumę w siatce.
36. min - Da Costa samotnie próbował wymanewrować sanocką obronę, lecz nie udał mu się ten manewr.
35. min - Dziubiński z kontrą w niemalże czystej sytuacji sam na sam wyczyszczony przez sanockiego obrońcę.
33. min - Dwójkowa akcja Henttonen-Bukowski, lecz ten drugi nieczysto trafił w krążek przy odegraniu i umieścił krążka w pustej bramce.
33. min - Mocarski samotnie! Broni oświęcimski bramkarz.
32. min - Oriechin z ostrego kąta szukał dalszego słupka, lecz krążek po rykoszecie opuścił oświęcimską taflę.
32. min - Oriechin na drugą stronę do Dziubińskiego, ten jednak wprost w sanockiego golkipera.
31. min - FIlipek mocno uderzył z bliskiej odległości, ale dobrze interweniuje R. Kowalówka.
30. min - Ponownie Dziubiński! Tym razem wprost w Świderskiego.
29. min - Dziubiński z pół obrotu, lecz niecelnie.
27. min - Mocarski z ostrego kąta! Broni oświęcimski golkiper.
26. min - Da Costa wjeżdżał do tercji rywala, lecz zderzył się na niebieskiej z Themarem.
25. min - Dziubiński z bulika szukał lewego okienka, lecz przeszkodził mu w tym bramkarz przyjezdnych.
24. min - MacDonald przed bramkarzem! Skutecznie interweniuje sanocki bramkarz.
23. min - Carlsson z najbliższej odległości nie pokonał Świderskiego.
21. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
21. min - Nastąpiła zmiana w oświęcimskiej bramce. Robert Kowalówka zastąpił Clarke Saundersa.

Koniec I tercji
20. min - GOOOL!!!! Na sekundę przed końcem tercji Henttonen z okolic bulika wpakował gumę do siatki pomiędzy parkanami kanadyjskiego bramkarza.
20. min - Błąd w oświęcimskim boksie i sędziowie wychwycili nadmierną liczbę graczy na lodzie.
19. min - Trandin z zakrystii, lecz czujnie sanocki golkiper.
18. min - Hamalainen przed bramkę, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.
17. Min - Wanat huknął z niebieskiej, lecz niecelnie.
16. Min - Dobra gra sanoczan w osłabieniu.
15. Min - Da Costa przed bramkę do Trandina, lecz jemu nie udało się umieścić gumy w siatce.
14. Min - Kolejne wykluczenie dla sanoczan.
13. Min - Skinnars z niebieskiej po lodzie, ale odpowiednio szybko zainterweniował Świderski.
12. Min - Mocarski mocno przymierzył z bulika, ale fenomenalną interwencją popisał się Saunders.
11. Min - Trandin pomiędzy bulikami, ale faulowany i mamy pierwsze wykluczenie w tym meczu.
10. Min - Da Costa mocno z okolic bulika, ale skuteczna interwencja Świderskiego.
9. Min - Mocny strzał sanoczan z bulika zatrzymany przez Saundersa.
8. Min - Trandin z zakrystii! Broni Świderski.
7. Min - Sanoczanie próbują przedostać się do tercji rywala, lecz uniemożliwia im to oświęcimska obrona.
6. Min - Henttonen mocno uderza na bramkę Saundersa, a ten na raty broni to uderzenie.
4. Min - Dobry pressing ze strony oświęcimian.
3. Min - Krzemień z bliska! Broni Świderski.