02:46 2 min. Aleksandr Mokszancew #51 Wysoko uniesiony kij
13:44 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
18:34 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
26:47 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:51 2 min. Toni Henttonen #22 Zahaczenie
33:06 2 min. Sami Jekunen #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:13 2 min. Victor Rollin Carlsson #15 Przeszkadzanie
35:36 2 min. Eemeli Piippo #95 Gra złamanym kijem

60. min - GOOOL!!! Da Costa pociągnął z niebieskiej, a Trandin stojący przed bramkarzem z bliskiej odległości wpakował gumę do siatki.
59. min - Clarke Saunders w oświęcimskim boksie!
58. min - Sawicki wyszedł w akcji prawie sam na sam, ale górą oświęcimski golkiper.
58. min - Krzemień spod niebieskiej, ale obronił to uderzenie Spesny.
56. min - Glenn starał przedrzeć się przez szyki obronne sanoczan, ale dobrze spisali się gospodarze.
54. min - Carlsson przed bramką, ale Spesny broni jego strzały.
53. min - Oświęcimianie wygrywają wznowienie pod własną bramką, ale nie są w stanie opuścić własnej tercji.
52. min - Bukowski z lewej strony, ale zdołał obronić ten strzał kanadyjski golkiper.
50. min - Oriechin z bulika, lecz niecelnie.
49. min - Bukowski sam w tercji rywala, blokowany przez Paszka. Ostatecznie sanoczanie tracą gumę.
48. min - Mokszancew z bulika, ale powstrzymany przez oświęcimskiego obrońcę.
46. min - Spore zamieszki pomiędzy kibicami obu ekip.
44. min - GOOOL!!!! Kontra 3 na 1 sanoczan. Mokszancew na drugą stronę do Tamminena, a ten trafia pod poprzeczkę.
44. min - GOOOL!!!! Hentonnen zza bramki do Bukowskiego, a ten z bliska ładuje gumę do siatki.
43. min - Da Costa przed bramką! Krążek mija światło bramki.
43. min - Strzał Kowalówki po zagraniu Krzemienia, ale mrozi gumę Spesny.
42. min - Sanoczanie zamknięci we własnej tercji.

- Koniec II tercji
37. min - GOL! 1-1! Glenn wrzucił gumę z niebieskiej, Spesny nie widział gumy, która odbiła się od łapaczki i wpadła do bramki.
Z powodu problemów technicznych brakuje paru minut relacji, przepraszamy.
29. min - Dziubiński wyłuskał gumę i za bramką Spesnego został faulowany.
28. min - Olearczyk z najbliższej odległości dwukrotnie próbował pokonać Kanadyjczyka, ale Saunders wychodzi obronną ręką z tego starcia.
27. min - Oświęcimianie w osłabieniu. Bezuska na ławce kar.
26. min - Krzemień przed bramkę do Kowalówki, ten jednak dokładając kija nie przekierował gumy do siatki.
25. min - Pavuk z ostrego kąta, ale odbija gumę Saunders.
24. min - Oriechin po lodzie z bliskiej odległości, ale dobrze parkanem interweniował sanocki golkiper.
23. min - Mocne uderzenie Kowalówki spod niebieskiej, lecz krążek minął światło bramki.
22. min - Dziubiński rozpędza się lewą stroną, oddaje strzał z bulika, ale wprost w Spesnego.
21. min - Carlsson z niebieskiej i do raka łapie gumę Spesny.

19. min - Strielcow samotnie z najbliższej odległości, jednak nie pokonał Spesnego!
19. min - Mocarski mocno przymierzył spod bulika, lecz niecelnie.
18. min - Oświęcimianie naciskani we własnej tercji przez sanoczan.
17. min - Da Costa najeżdżał na bramkę Spesnego, oddał strzał spod bulika, ale nie pokonał golkipera gospodarzy.
16. min - GOOOL!!! Marva z okolic bulika pociągnął z nadgarstka i po dalszym słupku trafił w okienko oświęcimskiej bramki.
15. min - Oriechin ofiarnie broni uderzenie Jekunena z niebieskiej.
14. min - Mocny strzał sanockiego zawodnika z niebieskiej zatrzymany przez parkan Saundersa.
13. min - Spore szczęście oświęcimian! Sanocki zawodnik z najbliższej odległości nie trafił w krążek i nie umieścił gumy w siatce!
12. min - Tamminen nie wykorzystuje rzutu karnego!
12. min - Dziubiński rozpędza się lewą stroną. Oriechin jednak stracił gumę na niebieskiej i Bukowski poszedł sam na sam, Orłow powstrzymał go, lecz nieprzepisowo i mamy rzut karny!
11. min - Mocarski mocno przymierzył spod niebieskiej, ale nie pokonał Saundersa.
11. min - Mocny strzał sanoczan z lewego bulika, ale bez większych problemów obronił to uderzenie Saunders.
10. min - Patryk Noworyta mocno wkomponował do bandy sanockiego napastnika i przerwał akcję gospodarzy.
9. min - Krzemień z lewej strony tafli spod bandy, ale czujnie zamroził gumę Spesny.
8. min - Da Costa huknął z bulika, ale skutecznie obronił to uderzenie Spesny.
7. min - Bukowski urwał się obrońcom Unii i oddał strzał z prawego bulika, ale był on niezbyt celny i Saunders obronił to uderzenie.
6. min - Hentonnen mocno powalczył z Oriechinem o gumę za bramką Saundersa. Sanoczanie wyłuskali gumę i oddali mocny strzał z niebieskiej, który jednak okazał się niecelny.
5. min - Skutecznie wybronili to osłabienie sanoczanie. Oświęcimianie gościli w tercji gospodarzy, ale nie oddawali dużo celnych strzałów.
4. min - Założony zamek oświęcimian w tercji gospodarzy, ale niecelne zagranie na niebieską i oświęcimianie muszą opuścić tercję Sanoka.
3. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. 120 sekund przewagi oświęcimian.
2. min - Bielec z lewej strony oświęcimskiej bramki, lecz nie trafił wprost w bramkę.
1. min - Sawicki z lewego bulika, ale ponad bramką.
1. min - Rąpała ze slotu, lecz nieczysto.

#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Aleksandr Mokszancew PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#77 Teddy Da Costa LS 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn PO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0