Hokej.net Logo

Były bramkarz Podhala pobił się z kolegą z drużyny [WIDEO]

Były bramkarz Podhala pobił się z kolegą z drużyny [WIDEO]

Były bramkarz Podhala Nowy Targ rzucił w gracza swojej drużyny kijem i pobił się z nim na lodzie. Obu zawodników musieli rozdzielać koledzy z zespołu.

Ihar Brykun, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy "Szarotek" podczas treningu białoruskiego Szachciora Soligorsk zaatakował obrońcę tej drużyny Dzmitryja Załamaja. Ten ostatni wykonał akurat rzut karny mocnym strzałem "z klepy", a po nim Brykun podjechał w stronę kolegi i rzucił w niego kijem. Załamaj oddał mu zadając cios swoim kijem, a później obaj zaczęli okładać się pięściami. Interweniowali koledzy z drużyny, którzy jednak mieli problemy z rozdzieleniem zawodników.

Nagranie całej sytuacji opublikował najpierw na swoim profilu w serwisie Telegram białoruski portal belarushockey.com.

Bójka Ihara Brykuna z Dzmitryjem Załamajem:

Żaden z graczy publicznie nie skomentował całej sytuacji.

Niektórych fanów nie zdziwił udział w incydencie akurat byłego bramkarza Podhala. "Brykun, jak zawsze", "Brykun robi show. Nie bierzcie tego poważnie, wszystko jest porządku" - piszą białoruscy kibice w komentarzach zamieszczonych pod filmem w serwisie Instagram.

Brykun i Załamaj nie po raz pierwszy w karierze grają ze sobą w jednej drużynie. W latach 2016-18 obaj byli zawodnikami HK Homel i zdobyli z tym zespołem Puchar Białorusi.

Ihar Brykun przed rokiem w barwach Tauronu KH Podhale Nowy Targ rozegrał 10 meczów części zasadniczej sezonu PHL. Bronił w nich ze skutecznością 91,9 %, a średnio wpuszczał 2,3 gola. W play-offach zagrał 3 razy, miał skuteczność interwencji na poziomie 91,3 % oraz 3 wpuszczone gole na mecz.

W obecnych rozgrywkach białoruskiej ekstraklasy ma 92,6 % obron, 1,87 straconych goli i 4 "czyste konta" w 15 występach. Szachcior Soligorsk jest wiceliderem ligi.

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe