Hokej.net Logo

Chcą być gotowi na najważniejsze mecze

Chcą być gotowi na najważniejsze mecze

Hokeiści Comarch Cracovia ma już za sobą pierwszy tydzień przygotowań do sezonu. Na razie w zajęciach udziału nie biorą kadrowicze, którzy dostali dłuższe urlopy.

W tym roku sezon dla hokeistów Cracovii rozpocznie się wyjątkowo wcześnie. Wszystko za sprawą udziału ekipy mistrza Polski w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. Początek rywalizacji już w połowie sierpnia.

Ale wielkiego protestu nie ma, bo wszyscy chcemy być gotowi na te - być może - najważniejsze mecze w naszych karierachpowiedział Patryk Noworyta.

Kapitan "Pasów" zaznaczył też, że cała drużyna chce pokazać się w Lidze Mistrzów z jak najlepszej strony.– Myślę, że z kimkolwiek nie przyszłoby nam się mierzyć, byliby to bardzo wymagający przeciwnicy. Na dziś budujemy formę, nie koncentrujemy się na poszczególnych rywalach, tylko na sobie i swojej dyspozycji–dodał.

Zawodnicy na razie trenują w siłowni Saturn. Poważniejsze treningi, już z reprezentantami Polski, zaplanowane są na 16 maja.

Aktualna kadra Comarch Cracovii:

Bramkarze: Robert Kowalówka, Michael Łuba, Rafał Radziszewski.

Obrońcy: Bartosz Dąbkowski, Rafał Dutka, Michael Kolarz, Maciej Kruczek, Dawid Maciejewski, Peter Novajovský, Patryk Noworyta, Mateusz Rompkowski, Patryk Wajda.

Napastnicy: Adam Domogała, Filip Drzewiecki, Krystian Dziubiński, Jakub Gawlik, Damian Kapica, Karol Kisielewski, Paweł Kucewicz, Oliver Paczkowski, Jarosław Sap, Damian Słaboń, Patrik Svitana, Petr Šinágl, Maciej Urbanowicz, Marek Wróbel.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe