Hokej.net Logo

Decyzja Prezydium Związku ws. play-off

Decyzja Prezydium Związku ws. play-off

W związku z wycofaniem się z rozgrywek PLH drużyny Nesty Karaweli Toruń Prezydium Zarządu PZHL postanowiło zmodyfikować fazę play-off rozgrywek PLH w sezonie 2012/13.


1. Modyfikacja dotyczy § 1,4,5,7,8 i 9 Regulaminu rozgrywek PLH o Mistrzostwo Polski.


2. W rozgrywkach play-off uczestniczą wszystkie drużyny PLH.

a) Drużyna, która zdobędzie pierwsze miejsce na zakończenie sezonu regularnego uzyskuje automatyczny awans do półfinału play-off.

b) Pozostałe drużyny rozgrywają fazę ćwierćfinałową do trzech wygranych meczów wg schematu: druga drużyna – siódma drużyna, trzecia drużyna – szósta drużyna, czwarta drużyna – piąta drużyna.

c) Gospodarzem pierwszego, drugiego i ewentualnie piątego meczu będzie drużyna, która zajęła wyższe miejsce na zakończenie sezonu regularnego.

d) Zwycięzcy par ćwierćfinałowych awansują do półfinałów play-off.

e) Drużyny, które odpadną z fazy play-off tworzą grupę 3-zespołową, w której rozgrywają mecz i rewanż systemem „każdy z każdym”.


3. Prezydium Zarządu PZHL obliguje WGiD PZHL do korekty Regulaminu oraz Terminarza rozgrywek PLH o Mistrzostwo Polski w sezonie 2012 /13 z uwzględnieniem powyższych punktów.

Regulamin PLH 2012/13 po zmianach

Aktualny Terminarz PLH 2012/13

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe