Hokej.net Logo

Dlaczego warto obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Dlaczego warto obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Zakłady bukmacherskie online to dość niszowe hobby, które wielu ludziom kojarzy się głównie z typowaniem wyników na piłkę nożną. Jednakże zakłady online to o wiele więcej niż zwykła piłka nożna, dlatego też dziś przedstawimy wam, jak wyglądają zakłady sportowe w internecie!Z jakiego powodu zakłady bukmacherskie online są bardziej popularne od tych zawieranych stacjonarnie?

Otóż powodów jest kilka, jednym z nich jest naturalnie możliwość zawierania zakładów dosłownie wszędzie, o ile tylko mamy zasięg oraz połączenie internetowe. Dodatkowo typy online, z racji obecnej pandemii koronawirusa są praktycznie jedyną opcją na zawieranie zakładów na typy sportowe. Nie sposób tu również nie wspomnieć o bonusach bukmacherskich, które zazwyczaj możemy otrzymać już przy rejestracji naszego konta u danego bukmachera.

Jak nauczyć się obstawiać zakłady sportowe?

Istnieje na to kilka sposobów, jednym z nich poznanie informacji o typowaniu za pomocą poradników, dużo takiej wiedzy mamy na forum dyskusyjnym betonline.net.pl, na którym znajdziemy najlepsze typy bukmacherskie. Typować możemy się również nauczyć, grając za pomocą bonusów bukmacherskich, które w większości albo pozwolą nam na odzyskanie środków po nieudanym typie (tzw. ,,cashback”) bądź też obstawianie za ,,darmowe” pieniądze otrzymane od bukmachera (tzw. ,,freebet” – czyli coś na wzór bonu podarunkowego do danego sklepu).

Którego bukmachera najlepiej wybrać?

Co prawda w naszym kraju funkcjonuje około 17 bukmacherów (jeden z nich zawiesił działalność), jednakże jeśli chcemy mieć najlepszą ofertę na typy sportowe, to liczy się tutaj tylko czołówka, czyli STS, Fortuna oraz Forbet. Poniżej przedstawiamy wam najciekawsze informacje o tych bukmacherach :

Legalny bukmacher STS to jeden z najstarszych bukmacherów w naszym kraju, oraz jeden z najpopularniejszych. Wielu graczy zagorzale twierdzi, że to właśnie STS jest numerem 1 jeśli chodzi o oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Oferta STS nie kończy się na zakładach sportowych, ponieważ u STS możemy również obstawiać zakłady specjalne, czy też e-sporty.

Firma bukmacherska Fortuna zajmuje drugie miejsce w większości rankingów bukmacherów, z racji tego że nie jest to rodzima spółka – powstała ona w Czechach prawie 30 lat temu, choć jej odłam działa w Polsce od 1996 roku. Wielu graczy twierdzi, że to właśnie Fortuna posiada najlepsze stawki, a na dodatek firma ta angażuje się mocno we wspieranie Polskiego sportu, ponieważ sponsoruje wiele klubów oraz związków sportowych na terenie naszego kraju.

Bukmacher Forbet nie bez powodu jest na trzecim miejscu, z racji tego że mimo iż jest to dość młoda spółka (jako firma bukmacherska działa od 2016 roku) to bardzo szybko zdobyła popularność wśród Polaków. Co ciekawe, jako jedna z nielicznych firm, która oferuje również zakłady na sporty wirtualne, które tak naprawdę możemy znaleźć tylko u topowych bukmacherów.

Dlaczego możemy korzystać jedynie z usług legalnych bukmacherów?

Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych firm, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji, dosłownie zakazując Polakom gry na nielicencjonowanych witrynach w internecie. Co ciekawe, powstał z tego powodu nawet rejestr witryn blokowanych, który ma za zadanie pokazywać operatorom sieci, które witryny powinny być niedostępne dla graczy z Polski. W przypadku gdy jednak dopuścimy się do gry w zagranicznym serwisie, który nie posiada licencji Polskiego Ministerstwa Finansów i zostaniemy na tym przyłapani, możemy liczyć na karę grzywny, która może wynieść aż do 120 stawek dziennych, czyli do 3 360 000zł. Z tego powodu też zdecydowanie lepiej jest grać u legalnego bukmachera, który odprowadzi praktycznie za nas odpowiedni podatek, a na dodatek nasze dane osobowe z nim będą bezpieczne, z racji tego że fiskus patrzy takim firmom na ręce pod względem bezpieczeństwa danych.


Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe