Hokej.net Logo
KWI
13
KWI
18
KWI
19

Finałowe przełamanie tyszan! GKS Tychy zdobywcą Superpucharu Polski

Foto Tomasz Gonsior
Foto Tomasz Gonsior

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu, obfitującym w zwroty akcji oraz piękne bramki GKS Tychy pokonał GKS Katowice 4:3. Tyszanie przełamali fatalną passę bezpośrednich pojedynków z katowicką drużyną i sięgnęli po pierwsze trofeum obecnego sezonu.

W pierwszych minutach nie obserwowaliśmy żadnej ze stron w dłuższym posiadaniu krążka. Drużyny w swoich atakach nie zapuszczały się bezpośrednio pod bramkę rywala. Każdy wygrany krążek i pozycje na lodzie należało opłacić ciężką walką, a zawodnicy nie odpuszczali sobie twardych pojedynków na bandach. O podwyższenie temperatury na Stadionie Zimowym pierwsi zadbali tyszanie. Gotowość do gry Johna Murraya uderzeniem z ostrego kąta sprawdził Mateusz Ubowski, lecz katowicki golkiper nie wykazał większych problemów w tej interwencji. W 9. minucie GieKSa odpowiedziała „szwedzką siłą”. Za bramką użytek ze swoich warunków fizycznych uczynił Hampus Olsson, który zdołał wygrać walkę o krążek i do spółki z Samem Marklundem wypracował sytuację dla Santeri Koponena . Fiński defensor ze swojej optymalnej pozycji posłał krążek na bramkę tyszan. Uderzenie przebiło się przez całą formację obronną jednak ostatecznie krążek nie zdołał znaleźć drogi do bramki. Wraz z upływem czasu tyszanie łapali wiatr w żagle, rozpędzając się coraz mocniej w swoich poczynaniach ofensywnych. W 13. minucie podopieczni Pekki Tirkkonena zdołali udokumentować swoją dobrą dyspozycję. Pociecha po wygranym pojedynku na bandzie skierował krążek do Alana Łyszczarczyka. Najlepszy „asystent” TAURON Hokej Ligi świetnie wypatrzył na lewym skrzydle Bartłomieja Jeziorskiego, który strzałem na dalszy słupek pokonał Johna Murraya. Po straconej bramce w grze mistrzów Polski zauważalne było sporo ożywienie, jednak wciąż brakowało klucza do otwarcia tyskiej defensywy. Pomimo twardego, fizycznego spotkania drużyny pozostawały odpowiedzialne w swojej grze obronnej i wystrzegały się przewinień w grze. W 19. minucie zagotowała się temperatura na tafli. Ben Sokay podążając za akcją na bramkę wpadł na Tomasa Fucika, wywracając golkipera, oraz asystującego Filipa Komorskiego. Do katowickiego skrzydłowego momentalnie dopadli wspomniany Komorski oraz Jan Jaroměřsky. Pomiędzy drużynami doszło do masowej konfrontacji, którą zakończyli interweniujący sędziowie. Arbitrzy podjęli decyzję o wysłaniu na ławkę kar po stronie gospodarzy Komorskiego oraz Jaroměřskiego, w szeregach Katowic od wydarzeń na lodzie zmuszony odpocząć był Ryan Cook. Rozgrywający przewagę mistrzowie Polski cierpliwie rozpracowywali tyską obronę. W ostatniej minucie pierwszej tercji Grzegorz Pasiut maskując ruch do przodu, wycofał krążek na niebieską linię do Noaha Delmasa, który wypatrzył na prawym buliku Bartosza Fraszkę. Dynamiczny skrzydłowy oddał mocny strzał przy krótkim słupku, umieszczając krążek pomiędzy obramowaniem bramki a interweniującym Fučíkiem.

Od sporej dawki emocji rozpoczęliśmy zmagania w drugiej tercji spotkania. Już po upływie 44 sekund gospodarze mieli sposobność rozgrywania podwójnej przewagi. Najpierw przewinienia dopuścił się Shigeki Hitosato, a w trakcie sygnalizacji odłożonej kary dla tyszan nieprzepisowo zagrał również Grzegorz Pasiut. Zespół Jacka Płachty przetrwał  tyski napór na bramkę, wychodząc z opresji obronną ręką. W 24. minucie nadeszła odpowiedź mistrzów Polski. Bartosz Fraszko nadał krążek do Joony Monto, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans na interwencję Tomášowi Fučíkowi. W 27. minucie tyszanie stanęli przed kolejną sposobnością gry w podwójnej przewadze, tym razem przez 110 sekund, gdy do do odsiadującego karę Shigekiego Hitosato dołączył Aleksi Varttinen. Również i tym razem defensywa pod batutą Jakuba Wanackiego odparła ataki. W 31. minucie katowickiej obronie zerwał się Filip Komorski, który stanął oko w oko z Johnem Murrayem. W wykończeniu sytuacji tyskiemu napastnikowi przeszkodził Aleksi Varttinen. Interpretacja arbitrów nie mogła być inna jak decyzja o podyktowaniu rzutu karnego dla Tychów. Do najazdu podszedł Wiktor Turkin, zamieniając go na wyrównującą bramkę. Zdobyta bramka dodała sporo animuszu w poczynania zdobywców Pucharu Polski. W 33. minucie sprawy w swoje ręce wziął Roman Rác. Słowacki skrzydłowy napędził się wjeżdzając za  bramkę Johna Murraya, po czym oddał niesygnalizowany strzał i ponownie wyprowadził tyski GKS na prowadzenie. W 38. minucie drużynie Tirkkonena udało się  raz jeszcze  uciec katowickiej obronie. Na bramkę mistrzów Polski pomknął Pawło Padakin, lecz w porę zdążył zainterweniować wracający Ryan Cook. Ostatnie słowo w drugiej tercji należało do drużyny z Katowic. Mateusz Michalski indywidualnie wyprowadzając akcje „związał łyżwy” Augusta Nilssona, który wywracając się otworzył napastnikowi drogę do bramki. Wychowanek Podhala posłał atomowe uderzenie w samo okienko, wobec którego bezradny był Tomas Fučík.

Początek trzeciej tercji to ponownie okres wyrównanej gry. Motorem napędowym dla mistrzów Polski były nakładane na tyszan wykluczenia. W okresie pomiędzy 46. a 52. minutą aż trzykrotnie tyscy zawodnicy zasiadali w boksie kar. Drużyna Jacka Płachty dobrze prezentowała się w okresach przewagi. Zawodnicy z piwnego miasta długo pozostawali długo zamknięci we własnej tercji, poświęcając ogrom sił na pracy w defensywie. W ciągu kolejnych minut żadna ze stron nie zdołała zdominować wydarzeń na lodzie. Interweniowali zarówno Murray jak i Fučík. W 59. minucie nastąpiły wydarzenia przesądzające o losach spotkania. Christian Mroczkowski zagrywając krążek przez bandę wyprowadził Bartosza Ciurę, który wyszedł sam na sam z Johnem Murrayem. Tyski defensor uderzył w bardzo nieprzewidywalny sposób i zdołał przy krótkim słupku umieścić krążek w katowickiej bramce.

 

GKS Katowice - GKS Tychy 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
0:1 Bartłomiej Jeziorski - Alan Łyszczarczyk, Bartłomiej Pociecha (12:28)
1:1 Bartosz Fraszko - Noah Delmas, Grzegorz Pasiut (19:10, 5/4)
2:1 Joona Monto - Bartosz Fraszko, Santeri Koponen (23:47)
2:2 Wiktor Turkin (30:22, Karny)
2:3 Roman Rác (32:10)
3:3 Mateusz Michalski - Olli Iisakka, Ryan Cook (38:54)
3:4 Bartosz Ciura - Christian Mroczkowski (58:39)

Sędziowali: Paweł Breske (główny), Krzysztof Kozłowski (główny), Sławomir Szachniewicz (liniowy), Michał Gerne (liniowy)
Minuty karne: 10-10
Strzały: 29-23
Widzów: 2154

GKS Katowice: J. Murray - N. Delmas, M. Kruczek, B. Fraszko, G. Pasiut (2), S. Hitosato (4) - A. Varttinen (2), S. Koponen, O. Iisakka, J. Monto, M. Michalski - R. Cook (2), J. Wanacki, S. Marklund, B. Sokay, H. Olsson - K. Maciaś, B. Chodor, M. Kowalczuk, I. Smal, M. Bepierszcz.
Trener: Jacek Płachta

GKS Tychy: T. Fučík - O. Jaśkiewicz (2), O. Kaskinen, B. Jeziorski, F. Komorski (2), A. Łyszczarczyk - J. Jaroměřský (2), A. Nilsson, C. Mroczkowski, R. Rác (2), I. Korenczuk - B. Pociecha, B. Ciura, M. Gościński, W. Turkin, P. Padakin - O. Bizacki (2), M. Ubowski, J. Krzyżek, R. Galant, S. Marzec.
Trener: Pekka Tirkkonen

Galeria zdjęć

GKS Katowice - GKS Tychy Superpuchar 3:4 (18.10.2023)

Zobacz galerię

Rozgrywki w skrócie

2023/24 - Superpuchar: Finał

Ostatnie mecze
Zobacz terminarz
Liczba komentarzy: 17

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
 • WitekKH
  2023-10-18 22:04:25

  Gratulacje dla zwycięzców! Bardzo mądrze i z koncentracją rozegrany mecz przez tyszan. W III odsłonie jak się nie wykorzystuje 6min. gry w przewadze, to niestety na takim poziomie może być zgubne.

 • SK 1964
  2023-10-18 22:45:53

  Wyrównany mecz , trzecia tercja z naszą incjatywa głównie przez trzy kary dla gospodarzy. Jasiek nie powinien tego wpuścić ale taki jest hokej , nie dasz , dostaniesz ... Gratulacje dla hokeistów za fajny mecz !

 • manek 1906
  2023-10-18 22:48:35

  Spodziewałem się lepszej gry obu drużyn w tak prestizowym meczu. Dużo niedokladności, przypadkowości i nie za wysokie tempo jak na czołowe drużyny. Zapewne nowy trener Tych będzie mial kupę roboty, bo mimo zwycięstwa, Katowice wyglądały lepiej

 • hubal
  2023-10-18 22:49:12

  graty dla wygranych i przegranych !
  duzo pracy przed naszymi , oby to Fińczyk ogarnął

 • dzidzio
  2023-10-18 23:17:35

  Dobry mecz dla postronnych widzów choć strasznie nierówny. Poziom może nie najwyższy ale w takich meczach po prostu gra luźna jest do zaakceptowania. Puchar może najmniejszej rangi ale zawsze prestiż zwycięzcom się należy.

  Pytanie do TVP Sport w czym hokej ligowy jest gorszy od futsalu?
  Cieszy że transmisja stała na dobrym poziomie szkoda tylko że nie ma dobrej woli ze strony centrali na regularne transmisje.

 • Hokejowy1964
  2023-10-18 23:58:48

  Graty dla zwycięzców. Dziś to nie był dzień Johna, tyscy jakby bardziej chcieli, sporo niedokładności w grze, niby my więcej z gry ale liczy się to co wpada. Do następnego.

 • Domin55
  2023-10-19 00:09:32

  Brava dla chłopaków za przerwanie złej passy z Katowicami i to w meczu o taką stawkę.👍👏💪
  Co do naszej gry to trzeba szczerze przyznać nie powalała na kolana.Fucik dwa wielblady. Turkin super że wykorzystał karnego ale od takiego zawodnika który w 11 meczach ma tylko 1 bramkę i 1 asystę trzeba wymagać jednek dużo więcej.Dwa razy dziś nie wykorzystujemy gry 5 na 3.
  Cóż miejmy nadzieję że nowa miotła w postaci nowego trenera ogarnie tych chłopaków i będzie coraz to lepiej.

 • J_Ruutu
  2023-10-19 01:34:49

  "Tyski defensor uderzył w bardzo nieprzewidywalny sposób" - jaki piękny eufemizm. Po prostu zeszło mu i wpadło. :)

  • botanick
   2023-10-19 01:48:32

   A jest sześciu króli trzeciego czy trzech króli szóstego..Ruutu?

 • Slavomirio
  2023-10-19 07:37:39

  Brawo Panowie wczoraj dwa sukcesy dwa w jednym wygraliśmy puchar i przełamaliśmy pasje Kato Pozwolę sobie naszego trenera nazwać Harry Potter bo trochę jest do niego podobny :) przyleciał i pozamiatał Dobry mecz z obu stron i graty też dla Gieksy Do czego bym się przyczepił osłabienia ale Harry myślę że to opanuje już widać inny hokej i jeszcze do Tomasa bo dwie bramki są jego i takie że nie powinny wpaść Powinien mieć konkurencje może trzeba by było się roglądać za drugim dobrym bramkarzem bo nawet jak kontuzja to Lewar słabo

 • Slavomirio
  2023-10-19 08:16:10

  Ładnie Bartek ściągnął pajęczynę :)

  • KrisssK
   2023-10-19 09:47:03

   Który Bartek? Ciura? On akurat pajęczyny nie ściągnął. Wpadło pod pachą Marraya.
   Pajęczynę ewentualnie to można powiedzieć, że zdjął Fraszko ale to akurat jest mało istotne.

  • Slavomirio
   2023-10-20 06:46:24

   KrisssK Masz racje zwracam honor

 • calan
  2023-10-19 10:56:00

  Brawo GKS Tychy. Mam nadzieje ze to zwycięstwo doda wam pewnosci siebie i wiary w swoje możliwości i że będziecie już na zwycięskiej ścieżce w każdym meczu. Tego wam życzę 💚🖤❤️

 • fruwaj
  2023-10-19 13:06:57

  Brawa za zwycięstwo ale bura za grę w 5 na 3 no i te babole Fucika

 • JajcoW
  2023-10-20 07:44:04

  Ciurek strzelił farfocla, zeszło mu z łopatki i cuffalem wpadło do neca......a dla tormana to najpaskudniejsze strzały, bo nie wiadomo jaką trajektorię dostanie guma.....

  Informacja pochodzi z portalu Hokej.Net. Czytaj więcej na https://hokej.net/artykul/ciura-nie-trafilem-tego-krazka-zbyt-czysto

 • RafałKawecki
  2023-10-20 10:06:30

  Widać już efekty pracy trenera Bagińskiego.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • PanFan1: Ciekawe czy jakby Unia faktycznie zrobiła majstra, a Dziubek strzeli bramkę, czy pozwolą mu powiedzieć kilka słów do kamery TVP ;)
 • PanFan1: dobrej nocy
 • rawa: Rober03 pisałem o bramce dla Unii Dziubka, którą nie uznali. Była prawidłowo zdobyta.
 • Luque: Czy ktoś wie co powie wydział sędziowski?
 • Zaba: Jedno jest pewne... będziemy mieli najmocniejszego wicemistrza od wielu, wielu lat...
 • Zaba: Ktokolwiek nim zostanie
 • Luque: GKS PZHL Katowice wygra sezon?
 • Zaba: Na tych finałach szef wydziału sędziowskiego w.jednym boksie kar, w drugim najlepszy polski sędzia:) Chlopaki raczej nie łapią takich funkcji w sezonie zasadniczym 😉
 • hokej_fan: Bez względu na niedzielny wynik wszyscy o północy na lodowisku Chemików 4 w Oświęcimiu
 • Luque: Gdzie są Ci wszyscy kibice Katowic? Podoba się to Wam?
 • hokej_fan: Informujcie wszystkich!!!
 • borysuka: Gieksa dziś kompletnie bez pomysłu , bez szybkości . Unia dużo dużo lepsza. I kondycyjnie Ślązaki nie wyglądają najlepiej .
  Mecz za 2 dni nie ma czasu na nadrabianie kondycyjnych zaległości. Mecz zaczynamy od 0-0 i niech wygra lepszy , wygra w sprawiedliwy sposób. A jeszcze jedno bardzo duże osłabienie Gieksy - OLSSON #95 nie zagra, choć jak widać na przykładzie UNII wcale nie musi to być decydujące.
 • KuzynKSU: Piękne meczycho. Graty chlopaki.
  Niezależnie jak to sie skonczy chciałbym podziękować obu ekipom za świetne mecze finałowe. Od lat takich nie było
 • ZiggyStardust: Ustępujący mistrz coraz słabszy fizycznie, a brakuje też innych argumentów
 • ZiggyStardust: W niedzielę 60:40 na challengera
 • hanysTHU: Dwa duże telebimy na niedzielę wynajmę! Ktoś coś?
 • hokej_fan: Wszyscy na Chemików 4 w niedzielę po meczu
 • ZiggyStardust: i jeszcze kartka z kalendarza. Rok 2002. Po 5 meczach GKS prowadzi w finale z Unią 3:2. 6 mecz w Osw gładko dla Unii 4:0. 7 w Kato 2:1 dla Unii. Kolejny tytuł
 • Foxxy: Włóżcie głowy pod zimną wodę
 • KOS46: Wydaje mi się, że Katowice nie wytrzymują już fizycznie tej serii.
 • Foxxy: A może to godzina meczów z wami tak skutkuje
 • Foxxy: Bo w 1 meczu jak graliśmy to też wyglądaliście lepiej. A w Katowicach to już inaczej wyglądało
 • Foxxy: Czy liga sędziom odjechała bym się kłócił. Oprócz GieKSy i Unii
 • Zaba: Tak jak Unia nie była totalnie przygotowana fizycznie do finału 2 lata temu. Mieliśmy dobrych zawodników ale kompletnie nie przygotowanych fizycznie do finałów. Marzę o tym mistrzostwie, ale mam świadomość, że drugi raz tak slabo Katowice juz nie zagrają. W niedziele będzie zupełnie inny mecz. 2-1 jak w 2002 biorę w ciemno 😀
 • Foxxy: Tyskie Jastrzębie grają w kratkę. Cracovia od paru sezonów nic. Moim zdaniem poziom zbliżony
 • Foxxy: Plus teraz my poniesiemy dopingiem naszych. To też może mimo zmęczenia może wyzwolić dodatkowe sily
 • gandalf77: bez obrazy dla kibiców UNII i GKS Unia narzuciła sowoje warunki gry i to nie tak ze KATOWICE były słabe to UNIA pokazała moc ,ogólnie tak jak ktos pisał Unia lepiej fizycznie jest przygotowana
 • Foxxy: Dziś z tego co widzę to tak było
 • Zaba: Naprawdę Cracovia od paru sezonów nic? A kto wygrał w zeszłym roku zasadniczy sezon?
 • ZiggyStardust: Wbrew temu co piszą rozpasani kibice z Tychów, ich GKS nie był wcale taki słaby. Półfinały z Unią to były dobre mecze. GKS wcale źle nie wyglądał. Choć Unia była lepsza.
 • Foxxy: Ale w poszczególnych meczach tego wyraźnego nie było
 • Foxxy: Żaba mnie Cracovia przyzwyczaiła do czegoś więcej niż wygranie sezonu ogórkowego w Polsce
 • Zaba: W tym sezonie Cracovia przypominam przegrała z Unia w 7 meczu 1-0
 • Foxxy: Bo prawdziwa walka się u nas zaczyna od Play offów
 • gieksa76: Pasiaki dali dzisiaj popis
 • Zaba: Równie dobrze to ona mogla grać dzis w finale
 • Foxxy: W sumie może to tak wygląda bo urośli inni i ciężej jest niż było to jeszcze parę lat temu
 • Zaba: Uwielbiam te dzieciaki z Katowic :)
 • ZiggyStardust: Szczerze? To bardziej bałem się 7 meczu z Cracovią, niż niedzielnego z GKS
 • gieksa76: BRAWO GIEKSA W NIEDZIELĘ ŚWIETUJEMY
 • ZiggyStardust: Nasi grali padakę w ćwierćfinale
 • Zaba: Bo Cracovia się rozpędzała z każdym.meczem a szczegolnie Robson
 • ZiggyStardust: @Żaba - To bądź mentorem
 • Foxxy: Wybacz że kiedyś tylko zerkałem na Hokej. Jak grali Tyscy ( ojciec ich kibicem) bo w sumie mnie to wtedy nie ciekawiło, ale z tamtych czasów pamiętam mega mocną Cracovię i Tychy
 • Zaba: Gielsa, ale Ty już tak świętujesz od czwartego meczu :)
 • ZiggyStardust: Szkoda, że Załamaj już zajęty na przyszły sezon
 • Arma: Takich perełek jak Załamaj jest pełno na rynku tylko trzeba kogoś kto ma dobre oko
 • Zaba: Miało być gladkie 4-0, potem po wpadce w pierwszym meczu załatwianie urlopów bo mio byc 4-1... kolejny wypadek, ale 4-2 i świętowanie w Oświęcimiu, bo miało bardziej boleć.... :)
  Zobaczymy co będzie w niedziele.
 • Foxxy: Ziggi bo jesteście po wysokiej wygranej.
  A to może być złudne co już ta seria nie raz pokazała
 • Foxxy: I tak jak pisał KuzynKSU ta seria jest wspaniała
 • Zaba: U nas bez względu na wynik niedzielnego meczu zatrzymać Ahopelto, Sadłoche, Diukowa Jakobsonsa.
  Cześć zawodników w zasadniczym niewyraźna, ale na PO odpalili z formą.
 • Foxxy: Żaba ale u was było to samo. Też pisanie że nas zniszczycie sromotnie.
 • Zaba: Blagam Cie... przez kogo? Jednorazowe dzieciaki jakieś lub prowokacje z innych druzyn. Nikt tu z kibiców Unii nie pisal, że Was rozjedziemy...
 • ZiggyStardust: ja też już mam swoja listę, ale podzielę się po sezonie ;)
 • Foxxy: Każdy z nas żył finałami z przed 2 lat. Ale chyba nikt nie postawiłby złamanego centa na 4-0
 • Simonn23: Co to się podziało na sektorze D że taka bitka? Dywaniarz zdemaskowany?
 • KOS46: Gieksa76 już dwa razy przesuwał urlop
 • Foxxy: Unia jak dobrze liczę w tym sezonie 2 razy w SATELICIE?
 • Foxxy: Wygrała
 • Foxxy: 5-1 i ten 1 mecz playoff?
 • Foxxy: Plus jak też Unia nam ładowała 3 bramki w 4 meczu to też wyglądaliśmy fatalnie brakiem szybkości itp. ale w parę minut się zrobiło 3-4
 • Foxxy: Mecz w Katowicach to będzie zupełnie inny mecz. Inny ciężar gatunkowy ( bo może już nie dla Unii) bo oni już wczoraj mieli taki ciężar
 • Zaba: Foxxy... wielu kibiców z Katowic przed finałem pisało tu o gładkim 4-0 i niemam tu na mysli tylko sprawnego inaczej gieksy76...
  Co do wygranych w satelicie to chyba wygraliśmy ich więcej bo wygraliśmy z Wami 3 ostatnie mecze zasadniczego... generalnie w tym sezonie w całej serii jest jednak 6-5 dla Unii :)
 • Foxxy: Ja akurat uważam że 7 mecze w Serii powinny być grane na neutralnym terenie z kibicami obu ekip
 • Foxxy: Ale wiem rozstawienie po zasadniczym
 • Foxxy: Flashscore mi pokazują dwie wasze wygrane
 • Zaba: Masz rację. Mecz w 5 rundzie graliśmy jako gospodarz.
 • krych: Simon na sektorze D okazało się że nawet ten sikacz lany na lodo może zawrócić w głowie ;)
  W sumie nic szczególnego się nie wydarzyło.
 • Zaba: Jakoś założyłem, że mecz pierwszego z drugim zespołem powinno się grać u lidera, ale my chyba po 4 rundzie na chwilę spadlismy na 3 miejsce
 • Foxxy: Unia chyba też rzadko przegrywała na swoim terenie.

  Obie ekipy są specjalistami od swoich Tafli.
 • m1chas: Ciekawe czy zawiesza Hampusa 🙂
 • Zaba: Nie wydaje mi się aby go Zawadzka zawiesiła. Nie odwazy sie
 • Foxxy: Boli teraz ta dogrywka w tym szalonym meczu co do pustej fraszko nie trafił
 • Unior: Fin z Finem, Szwed ze Szwedem się pobili, świat się kończy.
 • hanysTHU: Wyklaskane,wyśpiewane...
 • hanysTHU: A w sektorze D to sama radość aż się ze szczęścia przewracamy😛
 • hanysTHU: Dobrej nocy.
 • mario.kornik1971: a żem se po meczu frytek nasmażył
 • m1chas: Foxxy popatrz lepiej w jakim stylu Unia przegrała dogrywki i co kogo bardziej boli
 • Simonn23: O 13 Trzyniec zaczyna bój o finał
 • Foxxy: Ktoś mówił że piękne dziewczyny są w Oświęcimiu na trybunach. Ja bym powiedział że trybunach są wszędzie ładne dziewczyny.
 • Foxxy: Ale jak patrzę na te dziewczyny co trzymają Flagi przed meczem w Oświęcimiu są najpiękniejsze. Takie pytanie to wynajęte hostessy czy dziewczyny związane z Unią ( trenujące w jakiejś sekcji)?
 • Foxxy: m1chas boli bo jakby teraz patrzeć to byłby już koniec
 • emeryt: Pan Zupa,Golden Majk,Pani Anna stworzyli Potwora x 3.20
 • Renata BN: Te oświęcimskie laski z flagami to łyżwiarki figurowe.
 • whiteandblue: emeryt świetnie, że wspominasz o tych trzech osobach niewątpliwie wspólnie z zawodnikami autorami tej wspaniałej drużyny. Jest fajny wywiad na yt z Panią Anią. Wielki szacun dla tego co ona robi w klubie. .....a niedziela jest nasza jest nasza.... :-)
 • whiteandblue: Łyżwiarki figurowe . Tak nam "obrodziło" ostatnio w Oświęcimiu. Wszyscy zachwyceni urodą i umiejętnościami oczywiście :-)
 • Polaczek1: Za uderzanie w jajko z automatu zawieszenie czy Martusia decyduje ?
 • emeryt: w jajko owszem zawieszenie ale to była moszna...a to już nie podlega karze,poczekajmy na oficjalne info pzhl
 • emeryt: wie ktoś czy związek posiada urologa na stanie?
 • Renata BN: Myślę że wczorajsze zdecydowane zwycięstwo oświęcimian doda im pewności i w niedziele nie wyjdą na taflę w Katowicach bojaźliwie. Miałam tego nie pisać ale mówią to nawet kibice innych drużyn że szkoda że Unia jest okradana przez arbitrów z jednego prawidłowo zdobytego gola w prawie każdym finałowym spotkaniu. Ciężko rozpoczynać mecz z dorobkiem -1. Ale Scandinavian Unia Oświęcim radzi sobie z wiatrem w oczy ;-)
 • narut: dziś oprócz meczu naszych o 19 30 mecz Francja - Włochy, warto sobie popatrzeć co prezentują na ten moment Francuzi, oni ostatnio b. dobrze się prezentują
 • szop: wczorajszej decyzji o nie uznaniu gola nie rozumiem.... Unia zamknela mi morde wczoraj gratulacje
 • emeryt: nie wierzyłem ze przejdziemy Tychy nie wierzyłem ze sie postawimy Kato...ale jest wiara ze jutro bedzie pięknie
 • emeryt: już teraz slowa wielkiego uznania dla dobrodziei,dla sztabu szkoleniowego i dla Panów hokeistów,dokonaliście wielkich rzeczy kochani
 • uniaosw: Znowu nam gola ukradli to jest niemożliwe
 • emeryt: zwykle jestem daleki od oceny pracy/decyzji sendzi ale to co sie wyprawia w tym finale to himalaje błędów
 • uniaosw: Finale? Od ćwierćfinału z pasami do wczoraj co mecz jest jakaś sytuacja...
 • uniaosw: Ileż można
 • uniaosw: A tymczasem... Ale że brat do brata..
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe