Hokej.net Logo

Aktualności: WSZYSTKIE

Znaleziono: 265

Razmuz Waxin-Engback zawodnikiem GKS-u Katowice [WIDEO]

GKS Katowice poinformował o sfinalizowaniu czwartego transferu. Siłę ofensywy ekipy z alei Korfantego wzmocnił Razmuz Waxin-Engback. 29-letni Szwed, który złożył podpis pod rocznym kontraktem, posiada w swoim CV występy zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych.

Artur Ślusarczyk trenerem kadry U20

Poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca reprezentacji Polski U20. Obowiązki prowadzenia "dwudziestki" zostały powierzone Dyrektorowi SMS PZHL Katowice, Arturowi Ślusarczykowi. 46-latek zastąpił na tym stanowisku Ireneusza Jarosza.

Filip Wielkiewiecz na dłużej w Podhalu

Nie ustaje ofensywa transferowa PZU Podhala Nowy Targ. Szefostwo klubu poinformowało o podpisaniu kolejnego zawodnika. Umowę ze swoim macierzystym klubem zdecydował przedłużyć się Filip Wielkiewicz. Dla 29-latka będzie to 13 sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej rozgrywany w barwach "Szarotek".

Krężołek: Będziemy silniejsi jako drużyna

Informacją o podpisaniu nowego, rocznego kontraktu z Patrykiem Krężołkiem szefostwo EC Będzin Zagłębia Sosnowiec z pewnością sprawiło wielką radość swoim kibicom. 25-letni skrzydłowy w minionym sezonie był jednym z liderów sosnowieckiej ofensywy. W rozmowie z naszą redakcją Patryk Krężołek opowiedział o okolicznościach złożenia podpisu pod nowym kontraktem.

Interwencje Fučíka i Murraya docenione przez ekspertów! [WIDEO]

Choć biało-czerwoni zakończyli udział w Mistrzostwach Świata Elity zajęciem ósmego miejsca w grupie B, to są rankingi w których to Polacy zajmują najwyższe lokaty. Uznanie ekspertów znalazła postawa polskich bramkarzy, których efektowne interwencje zostały uznane najlepszymi obronami fazy grupowej czeskiego czempionatu.

Przegląd prasy. Podziękowania za walkę biało-czerwonym

Udział naszej reprezentacji w Mistrzostwach Świata Elity sprawił, że hokej w mediach choć na chwilę stał się popularny. Polskie portale w publikacjach podsumowujących występ biało-czerwonych podkreślają wagę, jaką miał przegrany mecz z Kazachstanem. Pomimo spadku do niższej dywizji polski zespół zbiera jednak wiele pozytywnych komentarzy za ambitną i waleczną walkę.

Przegląd kazachskiej prasy. "Amerykanie nie wysyłają kadry w ubraniach z AliExpress"

Kazachskie portale sportowe poświęcają sporo uwagi dyspozycji swojej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata Elity w Czechach. Podkreślany jest ciężar gatunkowy nadchodzącego spotkania przeciwko biało-czerwonym, jednak nie milkną również echa niedzielnej porażki 1:10 przeciwko USA. Dobrej atmosfery wokół drużyny nie budują głośne oskarżenie o korupcję oraz malwersacje finansowe.

Lukas Reichel: Świetnie jest zagrać dla takich kibiców

Biało-czerwoni w kolejnym spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony, ambitnie walcząc z wyżej notowanym rywalem. Niestety, to nie pozwoliło pokonać nabierającej rozpędu reprezentacji Niemiec. Po zakończonym spotkaniu Lukas Reichel podzielił się z nami swoimi wrażeniami związanymi z czeskim turniejem. Napastnik Chicago Blackhawks opowiedział również, co mu imponuję w sposobie gry reprezentacji Polski, a także która z drużyn ma większe szansę na utrzymanie w Elicie.

Parker Tuomie: Sekretem Polski jest ciężka praca na lodzie

Reprezentacja Niemiec, po niezwykle zaciętym i pełnym walki pojedynku pokonała Polskę 4:2. Choć podopieczni Harolda Kreisa prowadzili już różnicą trzech bramek, to biało-czerwoni ambitnie do samego końca walczyli, zdobywając kontaktową bramkę. Po zakończonym spotkaniu, zaproszenie do rozmowy z naszą redakcją przyjął Parker Tuomie, defensor niemieckiej drużyny.

Czwarte zwycięstwo Słowaków. Dublet Libora Hudáčka [WIDEO]

Reprezentacja Słowacji nadal pozostaje na zwycięskim szlaku. W swoim piątym spotkaniu podopieczni Craiga Ramsaya 4:2 pokonali Francję. Jednym z głównych architektów zwycięstwa okazał się Libor Hudáček. Napastnik HC Oceláři Třinec dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a także zaliczył asystę przy trafieniu Mario Grmana

Maximilian Kastner: Sądzę, że Polacy zaprezentują twardy styl gry

Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Kazachstan 8:2, notując trzecie zwycięstwo podczas Mistrzostw Świata. Wynik tego meczu ustalił Maximilian Kastner. Po zakończonym spotkaniu, napastnik EHC München w rozmowie z naszą redakcją zdradził sekret wysokiej efektywności swojej drużyny w ofensywie, a także opowiedział o oczekiwaniach dotyczących nadchodzącego meczu przeciwko reprezentacji Polski.

Michael Kesselring: Najwyższe słowa uznania dla reprezentacji Polski

Reprezentacja USA wywiązała się z roli faworyta i pokonała Polskę 4:1. Amerykanie pomimo oddania 57 strzałów, wynik spotkania otworzyli dopiero w 31. minucie za sprawą trafienia Michaela Kesselringa. Po zakończonym spotkaniu 24-latek w niezwykle ciekawej rozmowie docenił trudne warunki gry jakie postawili biało-czerwoni, a także dał się poznać jako wielki entuzjasta gry na szerokiej tafli.

Wojciech Stachowiak: Życzę reprezentacji Polski jak najlepiej

Z każdym spotkaniem Mistrzostw Świata rośnie forma Wojciecha Stachowiaka. Urodzony w Gdańsku napastnik rozegrał świetne spotkanie przeciwko Kazachstanowi (8:2), w którym zanotował aż cztery asysty. 24-letni skrzydłowy w pomeczowej rozmowie podsumował swój występ, oraz opowiedział o emocjach, jakie mu towarzyszą w związku ze zbliżającym się meczem przeciwko reprezentacji Polski.

Nieudana pogoń za punktami. Dania o bramkę lepsza od Wielkiej Brytanii [WIDEO]

Reprezentacja Danii 4:3 pokonała Wielką Brytanie. O losach spotkania zadecydowała efektywnie rozegrana przez Skandynawów przewaga w trzeciej tercji. Dla podopiecznych Petera Rusella była to czwarta z rzędu porażka, tym samym "wyspiarze" pozostają jedyną drużyną na czeskim czempionacie bez zdobyczy punktowej.

"Wyłuskiwali krążek i budowali groźne kontrataki". Słowackie media o postawie Polaków

Słowacy, dla których hokej jest niezwykle istotny, sporo uwagi poświęcają spotkaniu swojej reprezentacji przeciwko Polsce. Lokalne media analizie poddają również postawę biało-czerwonych. Czy występ Polaków zdobył uznanie w oczach słowackich ekspertów oraz dziennikarzy?

Michal Ivan: Obecnosć Polski w Elicie, nie jest przypadkowa

Po zakończonym spotkaniu Słowacji z Polską (4:0) o komentarz pomeczowy poprosiliśmy Michala Ivana, defensora Bílí Tygři Liberec. 25-latek surowym okiem analizował postawę swojego zespołu w spotkaniu przeciwko biało-czerwonym oraz doceniał zaangażowanie kibiców w tworzeniu wyjątkowej atmosfery, jaka towarzyszy spotkaniom rozgrywanym w Ostrawie.

Martin Fasko-Rudas: To nie było dobre spotkanie w naszym wykonaniu

Reprezentacja Słowacji odniosła pewne zwycięstwo, pokonując Polskę 4:0. Choć podopieczni Craiga Ramsaya szybko zdołali otworzyć wynik i wydawało się, że mają wydarzenia pod pełną kontrolą, to 24-letni napastnik dostrzegł sporo mankamentów w grze swojego zespołu. Zawodnik Bílí Tygři Liberec odniósł się również do dyspozycji polskiego zespołu oraz ocenił szansę biało-czerwonych na pozostanie w Elicie.

Przebudzenie Niemiec. Wysokie zwycięstwo nad Łotwą [WIDEO]

W pojedynku którego stawką było objęcie drugiego miejsca w grupie B, reprezentacja Niemiec rozbiła Łotwę 8:1. Świetne zawody rozegrał John-Jason Peterka. 20-letni napastnik Buffalo Sabres dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, czym otworzył swój dorobek strzelecki na czeskich mistrzostwach.

Łotwa lepsza od Kazachstanu. Bezbłędny Gudlevkis w bramce [WIDEO] [FOTO]

Reprezentacja Łotwy odniosła trzecie, lecz pierwsze w regulaminowym czasie zwycięstwo na czeskim czempionacie. Podopieczni Harijsa Vitolinsa pokonali 2:0 Kazachstan. Głównym architektem zwycięstwa łotewskiej drużyny był świetnie spisujący się pomiędzy słupkami Kristers Gudlevkis. Dzięki odniesionemu zwycięstwu Łotysze zajmują drugą lokatę w grupie B, za plecami mających komplet punktów Szwedów.

Marcus Pettersson: Polski zespół nie boi się twardej gry

Nie ma siły na "Trzy Korony". Reprezentacja Szwecji odniosła kolejne imponujące zwycięstwo, rozbijając Niemcy 6:1. Po zakończonym spotkaniu nasza redakcja porozmawiała z defensorem Pittsburgh Penguins, Marcusem Petterssonem. Szwedzki zawodnik odniósł się do dyspozycji swojego zespołu, ale również nawiązał do wrażeń związanych z meczu przeciwko Polsce.

© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe