Hokej.net Logo
Wszystkich zarejestrowanych użytkowników prosimy o zresetowanie hasła. Na maila otrzymacie Państwo nowe hasła, które potem będzie można zmienić w swoim panelu użytkownika.

Idealne zegarki dla Hokeistów - opis najpopularniejszych kolekcji marki G-Shock

Idealne zegarki dla Hokeistów - opis najpopularniejszych kolekcji marki G-Shock

Zegarki G-SHOCK z kolekcji MASTER of G to najdoskonalsze zegarki, stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy lubią wyzwania i sporty ekstremalne. Są one bardzo wytrzymałe oraz szybkie w działaniu i wykonywaniu poleceń.

Jak dobrać odpowiedni zegarek ?

Obecna oferta zegarków na rynku jest niezwykle rozbudowana. Współczesny rynek czasomierzy, dostarcza tak wiele ciekawych i unikatowych modeli, żeniejednokrotnie wybór tego jednego jedynego z dostępnych czasomierzypotrafi przysporzyć nie lada problemu. Osobną kwestią jest prawidłowy dobór zegarka do Naszego nadgarstka oraz jego styl i kolor.

https://zegarkicentrum.pl/app/uploads/2020/08/zn%C3%B3w-dostepny.png

Nasza płeć ma wbrew pozorom znaczenie, przy wyborze dostosowanego modelu. Zegarki damskie dla drobnych kobiet, nie powinny być masywne, gdyż mogłyby przytłoczyć sylwetkę. Bardzo korzystnie sprawdzą się zegarki na bransolecie, która stanowić będzie idealny dodatek biżuteryjny.W przypadku zegarków męskich, jest wręcz odwrotnie - dla postawnego Pana, najbardziej odpowiedni będzie czasomierz z dużą tarczą i kultowym skórzanym paskiem. Bardzo ważną decyzją przy wyborze odpowiedniego dla Nas zegarka jest rozmiar koperty. Może ona być mała, średnia, duża albo miniaturowa. Przyjęło się, że dla mężczyzn średnica koperty powinna wynosić nie mniej niż 40mm. Z kolei w przypadku damskich zegarków, tarcza ma odpowiedni rozmiar, gdyposiadaczka jest w stanie bez trudu odczytać godzinę z zegarka.

Zegarek Casio G-Shock GST-W300-1AER

Jakiej marki zegarek wybrać ?

Przy wyborze czasomierzu, najlepiej pozostać przy dobrych sprawdzonych markach,aby mieć pewność, że zakupiony przez Nas zegarek jest bardzo dobrej jakości i będzie Nam służył przez długi czas. Bardzo popularną marką zegarków jest kolekcja firmy Casio - G-Shock. Kolekcja ta powstała w 1983 roku w wyniku prac nad wstrząsoodpornymzegarkiem, który wytrzyma upadek z wysokości 10 metrów. Pierwszym modelem zegarka z tej kolekcji był DW-5000C.Zegarek ten stał się absolutnym hitem na rynku w USA. Został on wykorzystany w słynnej reklamie telewizyjnej a nawet w filmie Speed: Niebezpieczna prędkość. Pełną kolekcję Casio G-Shock znajdziesz https://zegarkicentrum.pl/zegarki-g-shock/

Najpopularniejsza kolekcja zegarków marki G-Shock

Kolekcja G-Shock dzieli się na kilka grup, najbardziej popularną jest Masters of G, czyli lina zegarków o charakterystycznych właściwościach zależnych od przeznaczenia.Są to - FROGMAN, RAYSMAN, REVMAN, ANTMAN, RANGEMAN, MUDMAN, RISEMAN, FISHERMAN,WADEMAN,GAUSSMAN, LUNGMAN, GULFMASTER, GRAVITYMASTER oraz MUDMASTER.Są to najdoskonalsze zegarki w całej palecie tej najsłynniejszej marki japońskich zegarków. Lista zalet tych zegarków jest naprawdę długa, od wodoszczelnościpo gwarancję jakości, udoskonalone funkcje oraz wysoki komfort użytkowania. Zegarki te posiadają mechanizm miyota, czyli inaczej mechanizm kwarcowy, co oznacza, że zegarki te czerpią energię z baterii, która wprawia kryształ w drgania o określonej częstotliwości, zliczane później przez układ cyfrowy.

 • FROGMAN - zegarek o zwiększonej wodoszczelności, posiadający czarne elementy paska i koperty
 • RAYSMAN - zegarek zasilany światłem, posiadający automatyczną synchronizację falami radiowymi z wzorcowym zegarem atomowym
 • REVMAN - zegarek posiadający podwójny chronograf,
 • ANTMAN - pierwszy zegarek g-shock sterowany falami radiowymi
 • RANGEMAN - zegarek o ogromnej wszechstronności
 • MUDMAN - zegarek odporny na błoto
 • RISEMAN - zegarek posiadający barometr i termometr z wysokościomierzem
 • FISHERMAN - zegarek z opcją wykresów przypływu i odpływu
 • WADEMAN - zegarek posiadający kompas elektroniczny
 • GAUSSMAN - zegarek antymagnetyczny
 • LUNGMAN - zegarek posiadający i czujnik pulsu
 • GULFMASTER - zegarek wodoodporny sportowy
 • GRAVITYMASTER - zegarek posiadający Bluetooth Radio Solar
 • MUDMASTER - zegarek o wytrzymałości na najwyższym poziomie

Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000D-1ER

Zegarki G-SHOCKz kolekcji MASTER of G to najdoskonalsze zegarki, stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy lubią wyzwania i sporty ekstremalne. Są one bardzo wytrzymałe oraz szybkiew działaniu i wykonywaniu poleceń. Każda z linii MASTER of G, stworzona jest do innego rodzaju zadań. GRAVITYMASTER, to idealny zegarek dla pilotów i wszystkich miłośników latania. GULFMASTER, to linia idealna dla miłośników żeglarstwa oraz innych przygód na otwartych morzach. Jest on idealny dla fanów nurkowania, gdyż wyposażony jest w wysoki poziom wodoszczelności, wynoszący aż 200 metrów, dzięki czemu jestdoskonałym narzędziem wspomagającym nurkowanie. Pozwalają one na zanurzenie na naprawdę duże głębokości bez obawy o uszkodzenie zegarka. MUDMASTER, to czasomierz idealny dla wszystkich, którzy wykonują różnego rodzaju zadania, w których kontakt z błotem, kurzem lub piaskiem jest nieunikniony. Jest on idealny dla podróżników, gdyż posiada wbudowany kompas, termometr oraz barometr, co pozwala mieć dostęp do aktualnych informacji pogodowych oraz zapewnia orientację w terenie.Zegarki z kolekcjiMASTER of G , to ponadprzeciętne czasomierze, zaprojektowane, aby realizować trudne zadania. Zegarki te stanowią prawdziwy powód do domu dla ich właściciela. Konstrukcja tych zegarków jest wyjątkowa, gdyż ichkopertazaprojektowana jest tak, aby chronić delikatny mechanizm przed wstrząsami a specjalnie osadzony bezel chroni przyciski oraz szkiełko przed kontaktem z płaskimi powierzchniami w czasie upadku. Aktualną godzinę można łatwo i szybko ustawić w 4 różnych strefach czasowych.Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe