II liga południowa: Cztery punkty lidera w Krynicy
Lider II ligi grupy południowej Niespełnieni Oświęcim w ostatni weekend wywieźli z Krynicy-Zdroju cztery punkty. W piątek 6:2 pokonali 1928 KTH a dzień wcześniej zremisowali 3:3 z drugą krynicą ekipą KH KTH. W innym meczu Zagłębie Sosnowiec przegrało z Sigmą Katowice 2:4.
1928 KTH Krynica - Niespełnieni Oświęcim 2:6 (1:0, 0:3, 1:3)
1:0 Kaszowski - D. Dubel (4:25)
1:1 Adamus - Ryczko (23:16, 4/5)
1:2 Ryczko - Adamus - Kasperczyk (37:34)
1:3 Bernaś - Adamus (39:45)
2:3 Brocławik - Zieliński (46:22, 5/4)
2:4 Adamus - Bernaś (53:20)
2:5 Kwadrans - Bernaś (55:11, 5/4)
2:6 Krompiec - Połącarz, Kwadrans (59:01)
1928 KTH: Skórski (55:11 Sontowski) - Kruczek, Pach; Dudkiewicz, Grebla, Maczuga - Zieliński, Dudzik; D. Dubel, M. Dubel, Brocławik - Leśniak, Górecki; Kowarski, Kaszowski, M. Cieślicki oraz Pawlik.
Niespełnieni: Strzelecki (Kaszuba - n/g) - Połącarz, Kasperczyk; M. Adamus, Ryczko, Bernaś - Krzemien, Smrek; Krompiec, Żmuda, Kwadrans - Salamon, T. Gądek; Ł. Adamus, S. Gądek, Zeman.
KH KTH Krynica - Niespełnieni Oświęcim 3:3 (0:0, 2:1, 1:2)
1:0 Tomasiak - D. Bulanda (20:41)
2:0 Salamon - Hraj (24:42, 5/4)
2:1 Ryczko - Krzemień (26:46, 5/4)
2:2 Krompiec - Kwadrans (40:50)
3:2 T. Bulanda - D. Bulanda (47:47)
3:3 Bernaś (54:31)
KH KTH: Pyka (Nowak - n/g) - Rząca, Hraj; D. Bulanda, T. Bulanda, Tomasiak - Zawiłowicz, Kiklica; Sobol, Salamon, Dariusz Kruczek - Poparda, Gondek; Dimek, Gurgul, Majchrzak.
Niespełnieni: Strzelecki (Kaszuba - n/g) - Połącarz, Kasperczyk; M. Adamus, Ryczko, Bernaś - Krzemien, Smrek; Krompiec, Żmuda, Kwadrans - Salamon, T. Gądek; Ł. Adamus, S. Gądek, Zeman.
Worior Zagłębie Sosnowiec - Sigma Katowice 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
0:1 Mateusz Podsiedlik (23:40, 4/5)
0:2 Mateusz Podsiedlik - Roman Fonfora (37:29, 4/5)
1:2 Rafał Twardy (38:49)
1:3 Marcin Piecuch - Mateusz Szymański (51:47)
1:4 Roman Fonfara - Olgierd Langner (55:18)
2:4 Nikolai Onischenko - Piotr Madeksza (55:58)
Zagłębie: Holda (Cybulski - n/g) - Kurowski, A. Sujka; Sikorski, Mazur, Czechowicz - P. Sikora, Kaleta; Onischenko, Fusiński, Kania - Młynarski, Kisiel; Twardy, A. Sikora, P. Sujka - Rabenda, Sosiński, Madeksza.
Sigma: Domogała (Szostok - n/g) - Wójcik, Szalkowski; K. Kaszuba, Fonfara, Krzysztofik - Ossak, Piecuch; Maciejczyk, Podsiedlik, Gawlas - Korusiewicz, Dominiczewski - Szymański, Kopeć, Werner - Gnyp, Langner.
TABELA:
1 . NIESPEŁNIENI71941 – 14
2 . SIGMA6925 – 28
3 . WOLVES4717 – 15
4 . 1928 KTH5630 – 27
5 . KH KTH5429 – 37
6 . GAZDA5423 – 28
7 . ZAGŁĘBIE4315 – 31
Komentarze