Jeszcze jeden zawodnik na testach
Pochodzący z Nowego Targu obrońca Hubert Guzy.
W środę informowaliśmy, że o kontrakt w ekipie Podhala Nowy Targ powalczy napastnik Tarek Paranica. Dziś wiemy, że sztab szkoleniowy “Szarotek” sprawdzi jeszcze obrońcę.
Jest nim Hubert Guzy. 21-letni defensor urodził się w Orland Park w stanie Illinois, ale oprócz amerykańskiego ma również polski paszport. Jego rodzice pochodzą bowiem z Nowego Targu.
Guzy dobrze radzi sobie po obu stronach tafli, a jego dotychczasowa przygoda z hokejem przebiegała przez ligi juniorskie w Stanach Zjednoczonych.
W poprzednim sezonie występował w zespole Peoria Mustangs (NA3HL). W jego barwach rozegrał w sumie 49 meczów, zdobywając w nich 26 punktów za 11 bramek i 15 asyst. Na ławce kar spędził 38 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł a +27.
Czytaj także:
- Nie żyje człowiek, którego znał każdy kibic Unii Oświęcim. Miał 73 lata
- Reprezentacja Polski będzie w darmowej TV! "Domagali się tego". Porażka Polsatu
- Inauguracyjny sparing za nami. Gospodarze pokazali klasę!
- Oto ceny biletów i karnetów na mecze Unii. Są rabaty dla wiernych kibiców
- Bryk: Nic nie odda treningu hokejowego. Wszyscy cieszymy się jak małe dzieci

Komentarze
Lista komentarzy
szop
to rodzina swietnego obroncy Guzego z Podhala wiec dobra informacja
szop
czy to aby nie syn Bartka Guzego
PanFan1
No i fajnie, sprawdzić co młodzieniec potrafi i jak dobry to "brać nie kwitować" ;)