Hokej.net Logo

Kotlorz: Musimy się ogarnąć po tym meczu

Kotlorz: Musimy się ogarnąć po tym meczu

GKS Tychy poniósł dotkliwą porażkę na własnym lodzie. Mistrzowie Polski przegrali 2:7 z JKH GKS-em Jastrzębie i stracili na jego rzecz fotel lidera. – Musimy się ogarnąć – stwierdził Michał Kotlorz, kapitan trójkolorowych.

Dla tyszan była to druga, tak dotkliwa, przegrana z hokeistami znad czeskiej granicy. W pierwszej rundzie ulegli zdobywcom Pucharu i Superpucharu 3:7.

Bardzo bolesna porażka, ale jastrzębianie wygrali zasłużenie. Musimy się ogarnąć po tym meczu i powiedzieć sobie parę słów w szatni. Tak nie możemy grać i takie mecze nie mogą nam się więcej przydarzyć – powiedział doświadczony defensor.

Zdaniem wychowanka GKS-u Tychy o losach spotkania nie przesądziła wyłącznie druga tercja, w której mistrzowie Polski stracili dwie bramki.

Decydujący był cały mecz. Musimy grać piątką z przodu i piątką z tyłu. Hokej nie polega tylko na tym, by „lecieć” do przodu – analizował Kolorz.

Kubeł zimnej wody na głowę i musimy zrobić wszystko tak, by się takie mecze i wyniki się już nie powtórzyły – dodał.

W piątek podopieczni Krzysztofa Majkowskiego podejmą GKS Katowice. Początek tego spotkania o godzinie 18.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe