Hokej.net Logo

MHL: Pierwsza ligowa wygrana łodzian. Koniec pierwszej rundy [WIDEO]

fot. Michał Chwieduk
fot. Michał Chwieduk

Tego weekendu po 14. kolejkach zakończyła się pierwsza runda Młodzieżowej Hokej Ligi. W ostatnim meczu tej rundy TME ŁKH Łódź zdołała na własnej tafli pokonać po dogrywce 5:4 pokonać obecnych złotych medalistów UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok.

13. kolejka

MKS Cracovia - KS Katowice Naprzód Janów 4:7 (0:0, 3:5, 1:2)
1:0 Kirył Jastrabau - Iwan Chyrsa (21:11, 5/3)
1:1 Piotr Ciepielewski - Maciej Bielec (22:43, 4/5)
1:2 Jakub Prokurat (24:19, 4/5)
1:3 Piotr Ciepielewski - Szymon Skrodziuk, Kacper Maciaś (27:48, 5/4)
2:3 Iwan Lebiedzeu - Herman Bryzgałow (31:07)
2:4 Maciej Bielec - Piotr Ciepielewski, Szymon Skrodziuk (34:30)
3:4 Iwan Lebiedzeu - Artem Isczenko (34:50)
3:5 Piotr Ciepielewski (36:41, 4/5)
3:6 Kacper Maciaś (49:31)
3:7 Kacper Maciaś - Piotr Ciepielewski, Marcin Wróbel (52:33, 5/4)
4:7 Herman Bryzgałow - Hleb Sapehin (59:33)

Sędziowali: Andrzej Nenko (główny), Jacek Szutta (liniowy), Grzegorz Klaja (liniowy)
Minuty karne: 6-16
Strzały: 34-29
Widzów: 30

Cracovia: I. Chyrsa - I. Chyrsa, A. Isczenko, M. Sapehin, N. Szatiłow, K. Jastrabau - D. Kapa, M. Kokoszewski, H. Sapehin, I. Lebiedzeu, H. Bryzgałow - K. Mętel, D. Tynka, R. Krztoń, W. Brzozowski, O. Kuczek - C. Petrażycki, S. Siuty, J. Ślusarek, M. Malinowski II, J. Janeczek.

Janów: P. Świerczyna - I. Kowolik, D. Lebek, P. Ciepielewski, S. Skrodziuk, M. Bielec - M. Kania, K. Maciaś, W. Stacherski, M. Ustynow, J. Prokurat - B. Schmidt, K. Król, O. Ksiondz, M. Wróbel, B. Miłek - A. Wojsław, J. Soroka, J. Kozłowski, M. Kowałenko.

MOSM Tychy - UKH Unia Oświęcim 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
0:1 Igor Nikołajewicz - Jakub Najsarek (00:55)
1:1 Szymon Kucharski - Igor Ratajczak (05:08)
1:2 Krzysztof Dudkiewicz - Michał Sadowski, Piotr Kot (05:56)
1:3 Denys Melnyk - Igor Nikołajewicz, Szymon Fus (21:07, 5/4)
1:4 Igor Nikołajewicz - Szymon Fus (32:34)
1:5 Mychajło Kowalczuk - Bohdan Procenko, Krzysztof Dudkiewicz (46:17, 4/5)
2:5 Dzianis Barouski - Oliwier Langner (52:27, 5/3)

Sędziowali: Kamil Bryniarski (główny), Krzysztof Worwa (liniowy), Wiktor Kolat (liniowy)
Minuty karne: 20-16
Strzały: 31-48
Widzów: 40

MOSM Tychy: M. Kubiaczyk - I. Kosteczka, A. Grzegorczyk, S. Kucharski, I. Ratajczak, K. Mużelak - O. Langner, K. Krzyżowski, P. Kula, M. Twarowski, D. Barouski - J. Kwiatkouski, M. Charmuszko, K. Łatka, W. Wilczok, N. Wróblewski - P. Majchrzak.

Unia: F. Płonka - K. Prokopiak, R. Szoferowski, D. Baida, M. Kowalczuk, I. Baida - J. Najsarek, M. Pencko, I. Nikołajewicz, S. Fus, D. Melnyk - P. Kot, B. Procenko, M. Sadowski, K. Dudkiewicz, J. Pankrat - A. Czapelski, A. Guzik, W. Zając, D. Wilk, M. Klimczyk.

SMS Toruń - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
1:0 Miłosz Dobrzyński - Filip Wiensak, Jacek Juchniewicz II (15:39)
1:1 Jakub Mazur II - Kacper Niemczyk (18:55)
2:1 Adam Sawicki - Michał Wiwatowski, Mateusz Błotnicki (21:20, 5/4)
2:2 Kacper Rocki - Michał Starościak, Aleks Radwański (31:39, 5/3)
3:2 Marcel Karnas - Michał Gołębiewski (55:29)
4:2 Patryk Napiórkowski (59:59, 4/5 - do pustej bramki)

Minuty karne: 16-10
Strzały: 38-20
Widzów: 45

SMS Toruń: S. Kica - O. Kurnicki, M. Gołębiewski, K. Zberek, M. Karnas, P. Napiórkowski - E. Szotkiewicz, E. Schafer, M. Nawrot, M. Wiwatowski, A. Sawicki - M. Błotnicki, M. Dobrzyński, J. Jarmoliński, F. Wiensak, J. Juchniewicz II.

Niedźwiadki: F. Wiszyński - K. Rocki, K. Niemczyk, A. Radwański, J. Mazur II, O. Łańko - M. Starościak, S. Burczyk, M. Czopor, K. Stabryła - M. Koczera, A. Kozioł, K. Górniak, J. Klimczak, J. Miszczyszyn - B. Koczera, J. Jurek.

BS Polonia Bytom - MKS Sokoły Toruń 6:2 (4:1, 2:1, 0:0)
1:0 Jakub Mularczyk - Karol Wąsiński (06:19)
2:0 Igor Augustyniak - Sebastian Wicher (06:45)
3:0 Sebastian Wicher - Igor Augustyniak, Szymon Mularczyk (12:59)
3:1 Ilja Chromyszyn - Nikita Wołobujew, Fiodor Łupanow (14:20)
4:1 Karol Wąsiński - Jakub Mularczyk, Michał Rybak (17:02)
5:1 Szymon Kiełbicki - Michał Proczek, Piotr Bajon (22:36)
5:2 Natalian Dobrzeniecki - Marceli Stańczyk (25:29, 5/3)
6:2 Sebastian Wicher - Paweł Wybiral, Mateusz Dworaźny (27:58, 4/5)

Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Mateusz Gwiozda (liniowy), Łukasz Sośnierz (liniowy)
Minuty karne: 31-4
Strzały: 53-18
Widzów: 200

Polonia: M. Kołodziej - A. Bodora, K. Cuber, S. Mularczyk, I. Augustyniak, S. Wicher - J. Wilk, J. Stępień, P. Wybiral, A. Karasiński, M. Kociszewski - S. Gurzyński, M. Proczek, B. Salamon, S. Kiełbicki, P. Bajon - M. Dworaźny, A. Faska, M. Rybak, J. Mularczyk, K. Wąsiński.

Sokoły: M. Lisewski (S. Guranowski) - N. Dobrzeniecki, M. Sawicki, M. Stańczyk, J. Walczak, K. Wiwatowski - F. Łupanow, W. Telnow, N. Wołobujew, I. Chromyszyn, W. Szirin - W. Oksanicz, N. Bondar, R. Podborny.

UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS PZHL Katowice 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
0:1 Rafał Drabik - Błażej Chodor, Dawid Chojęta (02:00)
0:2 Jakub Hofman - Błażej Chodor, Jonasz Hofman (05:51, 5/4)
1:2 Oskar Rzekanowski (15:39)
1:3 Oliwer Tumidalski - Marek Augustyniak (28:00, 5/4)
2:3 Kyryło Bortnikow - Jakub Łoza (31:30)

Sędziowali: Nikifor Szczerba (główny), Marcin Młynarski (liniowy), Filip Dudek (liniowy)
Minuty karne: 10-6
Strzały: 20-30
Widzów: 30

Zagłębie: M. Szczepkowski - P. Gosztyła, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, E. Kieler - M. Siergiejew, K. Bortnikow, O. Rzekanowski, D. Kasprzyk, J. Łoza - M. Nowak, M. Onyszczenko, T. Broś, M. Antropau, W. Gusiew - M. Domogała, A. Gętkowski, T. Sarnacki, M. Mazur, N. Sekunda.

SMS PZHL: M. Kura - B. Chodor, M. Augustyniak, J. Musioł, O. Tumidalski, K. Moś - P. Hanzel, P. Pawlik, D. Rączka, B. Spyrka, D. Łojas - K. Łukawski, M. Szlomski, J. Hofman, B. Stolarski, J. Hofman - D. Chojęta, R. Drabik, O. Laszkiewicz.

TME ŁKH Łódź - MMKS Podhale Nowy Targ 5:9 (1:2, 2:4, 2:3)
1:0 Kyryło Kasianczuk - Eduard Szybielbiejn, Władimir Pietrowski (00:48)
1:1 Krzysztof Jarczyk - Karol Sarniak, Kacper Malasiński (02:31)
1:2 Wiktor Bochnak - Jakub Malasiński, Marat Soroka (13:36, 5/3)
1:3 Marat Soroka - Wiktor Bochnak, Piotr Bury (21:15, 4/5)
1:4 Krzysztof Jarczyk - Jakub Trzebunia, Kacper Malasiński (23:17, 5/4)
1:5 Dominik Szlembarski - Kacper Malasiński, Jakub Trzebunia (27:14, 5/3)
2:5 Mikita Antanowicz - Eduard Szybielbiejn, Władimir Pietrowski (33:08)
3:5 Iwan Cyran - Nikita Łaptinow (35:53)
3:6 Jakub Trzebunia - Krzysztof Jarczyk (37:59)
4:6 Iwan Cyran (43:21)
4:7 Krzysztof Jarczyk - Jakub Trzebunia, Dominik Szlembarski (44:11)
5:7 Eduard Szybielbiejn - Marcin Kułak (48:01)
5:8 Łukasz Długopolski - Wiktor Bochnak (57:04)
5:9 Jakub Malasiński (59:45)

Sędziowali: Patryk Puławski (główny), Piotr Podlas (liniowy), Paweł Podlas (liniowy)
Minuty karne: 16-12
Strzały: 25-52
Widzów: 119

ŁKH Łódź: E. Kyroelae - M. Antanowicz, P. Matuszewski, M. Kubiak, W. Pietrowski, E. Szybielbiejn - M. Kułak, D. Kozak, K. Kasianczuk, N. Łaptinow, A. Witczak - D. Cieślak, O. Szamenko, A. Komosii, A. Matuszewski, D. Soltysiuk - A. Maskaliou, I. Cyran.

Podhale: O. Polak - K. Sarniak, D. Szlembarski, J. Trzebunia, K. Malasiński, K. Jarczyk - M. Pudzisz, P. Bury, W. Bochnak, J. Malasiński, M. Soroka - D. Bryniarski, K. Luberda, O. Valtonen, Ł. Długopolski - S. Hrebeniuk, N. Siergiejenko.

JKH GKS Jastrzębie II - GKS Stoczniowiec Gdańsk 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, d. 1:0)
0:1 Jakub Wala (04:00)
1:1 Tomasz Kulas - Jakub Blanik, Marcin Płachetka (10:12, 5/4)
2:1 Jakub Onak - Karol Tymcio (17:50)
2:2 Gilbert Leśniak - Oskar Lehmann, Adam Laskowski (30:20, 5/4)
2:3 Dzmitryj Bandarenka - Adam Laskowski, Arciom Żurauski (31:49)
3:3 Oskar Bozerockij (36:40)
4:3 Jakub Blanik - Marcin Płachetka (60:38, 3/3)

Sędziowali: Paweł Bajon (główny), Eryk Sztwiertnia (liniowy), Paweł Zięba (liniowy)
Minuty karne: 4-6
Strzały: 28-23
Widzów: 39

JKH GKS: O. Prokop - K. Kużdrzał, D. Zawiła, T. Kulas, J. Blanik, A. Chodak - J. Onak, M. Płachetka, M. Poręba, O. Bozerockij, J. Szcześniak - P. Lenkowski, S. Mysłowski, D. Felcirowicz, K. Fyda, S. Wojciechowski - P. Bielaczyc, K. Tymcio, M. Lewek, M. Bielaczyc, Ł. Misiak.

Stoczniowiec: W. Soliński - G. Leśniak, O. Lehmann, D. Sapożnik, A. Laskowski, D. Bandarenka - A. Żurauski, J. Wala, M. Drzewucki, K. Fruczek, D. Duka - K. Piwowarski, A. Tuszkowski, A. Ventliand.

 

14. kolejka

MOSM Tychy - MKS Cracovia 6:10 (0:6, 4:0, 2:4)
0:1 Kirył Jastrabau (04:14)
0:2 Herman Bryzgałow - Wiktor Brzozowski (05:18)
0:3 Kirył Jastrabau - Hleb Sapehin (06:45)
0:4 Iwan Lebiedzeu - Hleb Sapehin, Herman Bryzgałow (11:06)
0:5 Nikita Szatiłow - Kirył Jastrabau (13:35)
0:6 Nikita Szatiłow - Kirył Jastrabau, Mikhail Sapehin (15:57)
1:6 Dawid Chojęta - Iwan Kosteczka (22:46)
2:6 Daniel Hołdowicz - Szymon Kucharski, Kacper Mużelak (23:58)
3:6 Szymon Kucharski - Adam Grzegorczyk (24:09)
4:6 Igor Ratajczak - Szymon Kucharski, Kacper Mużelak (39:01)
4:7 Herman Bryzgałow - Hleb Sapehin (41:37)
5:7 Jakub Kwiatkouski - Dzianis Barouski (47:53)
6:7 Kacper Mużelak - Igor Ratajczak (50:55)
6:8 Kirył Jastrabau - Damian Kapa (53:09)
6:9 Herman Bryzgałow - Damian Kapa (53:54)
6:10 Hleb Sapehin - Michał Kokoszewski, Damian Kapa (55:46, 5/4)

Sędziowali: Paweł Pomorzewski (główny), Maciej Waluszek (liniowy),
Minuty karne: 18-12
Strzały: 29-36
Widzów: 75

MOSM Tychy: K. Łącki (M. Kubiaczyk) - I. Kosteczka, A. Grzegorczyk, S. Kucharski, I. Ratajczak, K. Mużelak - O. Langner, K. Krzyżowski, M. Twarowski, D. Barouski - J. Kwiatkouski, M. Charmuszko, K. Łatka, W. Wilczok, N. Wróblewski - P. Majchrzak, D. Hołdowicz, D. Chojęta.

Cracovia: D. Buczek - A. Isczenko, I. Chyrsa, K. Jastrabau, N. Szatiłow, M. Sapehin - D. Kapa, M. Kokoszewski, H. Bryzgałow, I. Lebiedzeu, H. Sapehin - K. Mętel, D. Tynka, R. Krztoń, W. Brzozowski, O. Adamczyk - M. Kuzak, S. Siuty, J. Ślusarek, M. Malinowski II, J. Janeczek.

SMS Toruń - MMKS Podhale Nowy Targ 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
0:1 Wiktor Bochnak - Marat Soroka, Jakub Malasiński (02:18)
0:2 Wiktor Bochnak - Marat Soroka (06:38)
0:3 Wiktor Bochnak - Marat Soroka, Piotr Bury (15:41)
0:4 Karol Sarniak - Kacper Malasiński, Krzysztof Jarczyk (33:54, 5/4)
1:4 Patryk Napiórkowski - Marcel Karnas, Oliwier Kurnicki (35:31)
1:5 Krzysztof Jarczyk - Kacper Malasiński, Dominik Szlembarski (36:47, 5/4)
1:6 Wiktor Bochnak - Jakub Malasiński (49:17)
1:7 Marat Soroka - Piotr Bury, Wiktor Bochnak (56:34, 4/5)

Sędziowali: Wojciech Wrycza (główny), Wiktor Wenz (liniowy), Eryk Mincewicz (liniowy)
Minuty karne: 8-10
Strzały: 24-48
Widzów: 15

SMS Toruń: S. Kica - O. Kurnicki, M. Gołębiewski, K. Zberek, M. Karnas, P. Napiórkowski - E. Szotkiewicz, M. Nawrot, M. Wiwatowski, A. Sawicki - M. Błotnicki, M. Dobrzyński, J. Jarmoliński, F. Wiensak, J. Juchniewicz II.

Podhale: K. Zając - K. Sarniak, D. Szlembarski, J. Trzebunia, K. Malasiński, K. Jarczyk - M. Pudzisz, P. Bury, W. Bochnak, J. Malasiński, M. Soroka - D. Bryniarski, D. Nykaza, K. Luberda, O. Valtonen, Ł. Długopolski - S. Hrebeniuk, N. Siergiejenko.

JKH GKS Jastrzębie II - MKS Sokoły Toruń 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
0:1 Marceli Stańczyk - Kamil Wiwatowski (09:32)
1:1 Jakub Blanik - Kevin Kużdrzał, Tomasz Kulas (13:15)
2:1 Maciej Poręba - Sebastian Wojciechowski (17:58)
3:1 Dzianis Felcirowicz - Jakub Blanik (38:51)
4:1 Jakub Szcześniak - Dawid Zawiła, Tomasz Kulas (43:56)
4:2 Kamil Wiwatowski - Ilja Chromyszyn (46:14)
4:3 Marcel Sawicki - Jan Walczak (53:12)
5:3 Jakub Blanik (59:35 - do pustej bramki)

Sędziowali: Szymon Urbańczyk (główny), Zachariasz Kadela (liniowy), Grzegorz Klaja (liniowy)
Minuty karne: 6-6
Strzały: 30-25
Widzów: 27

JKH GKS: J. Futryk - D. Zawiła, K. Kużdrzał, T. Kulas, J. Blanik, A. Chodak - J. Onak, M. Poręba, O. Bozerockij, J. Szcześniak - P. Lenkowski, S. Mysłowski, D. Felcirowicz, K. Fyda, S. Wojciechowski - P. Bielaczyc, K. Tymcio, M. Lewek, P. Bielaczyc, Ł. Misiak.

Sokoły: M. Lisewski - N. Dobrzeniecki, M. Sawicki, M. Stańczyk, J. Walczak, K. Wiwatowski - F. Łupanow, W. Telnow, N. Wołobujew, I. Chromyszyn, W. Szirin - W. Oksanicz, N. Bondar, R. Podborny.

BS Polonia Bytom - GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
1:0 Sebastian Wicher - Klaudiusz Cuber, Szymon Mularczyk (08:26)
2:0 Szymon Kiełbicki - Błażej Salamon, Karol Wąsiński (12:46, 5/4)
3:0 Mikołaj Kociszewski (43:33)
3:1 Jakub Wala - Daniił Duka (48:29, 5/3)
4:1 Karol Wąsiński - Michał Rybak, Jakub Mularczyk (52:00)
5:1 Michał Rybak - Karol Wąsiński, Jakub Mularczyk (52:39)

Sędziowali: Patryk Puławski (główny), Mateusz Gwiozda (liniowy), Wiktor Kolat (liniowy)
Minuty karne: 10-10
Strzały: 41-25
Widzów: 160

Polonia: M. Kołodziej (T. Grobelkiewicz) - K. Cuber, S. Mularczyk, I. Augustyniak, S. Wicher - J. Wilk, J. Stępień, P. Wybiral, A. Karasiński, M. Kociszewski - S. Gurzyński, M. Proczek, B. Salamon, S. Kiełbicki, P. Bajon - M. Dworaźny, A. Faska, M. Rybak, J. Mularczyk, K. Wąsiński.

Stoczniowiec: W. Soliński - O. Lehmann, G. Leśniak, D. Bandarenka, A. Laskowski, D. Sapożnik - J. Wala, A. Żurauski, M. Drzewucki, K. Fruczek, D. Duka - K. Piwowarski, A. Tuszkowski, A. Ventliand.

TME ŁKH Łódź - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 5:4 (1:1, 1:2, 2:1, d. 1:0)
1:0 Eduard Szybielbiejn - Kyryło Kasianczuk (03:58)
1:1 Kacper Niemczyk - Krzysztof Stabryła, Oliwier Łańko (17:41, 5/4)
2:1 Mikita Antanowicz - Władimir Pietrowski, Eduard Szybielbiejn (20:48)
2:2 Michał Starościak - Sebastian Burczyk, Kacper Rocki (26:03, 5/4)
2:3 Jakub Mazur II - Kacper Rocki, Kacper Niemczyk (36:35)
2:4 Michał Starościak - Sebastian Burczyk, Maciej Czopor (44:16)
3:4 Kyryło Kasianczuk - Eduard Szybielbiejn, Mikita Antanowicz (47:27)
4:4 Eduard Szybielbiejn - Władimir Pietrowski (50:19)
5:4 Mateusz Kubiak - Kyryło Kasianczuk, Nikita Łaptinow (63:20)

Sędziowali: Sebastian Kłaczyński (główny), Piotr Podlas (liniowy), Paweł Podlas (liniowy)
Minuty karne: 14-10
Strzały: 51-37
Widzów: 50

ŁKH Łódź: E. Kyroelae - P. Matuszewski, M. Antanowicz, K. Kasianczuk, W. Pietrowski, E. Szybielbiejn - D. Kozak, M. Kułak, M. Kubiak, N. Łaptinow, I. Cyran - A. Komosii, D. Cieślak, A. Matuszewski, A. Witczak, D. Soltysiuk - A. Maskaliou, N. Klusznyk.

Niedźwiadki: F. Źrebiec - K. Rocki, K. Niemczyk, A. Radwański, J. Mazur II, O. Łańko - M. Starościak, S. Burczyk, M. Czopor, K. Stabryła - M. Koczera, A. Kozioł, K. Górniak, J. Klimczak, J. Miszczyszyn - B. Koczera, J. Jurek.

UKH Unia Oświęcim - KS Katowice Naprzód Janów 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
1:0 Daniel Wilk - Wojciech Zając, Michał Sadowski (11:57)
1:1 Szymon Skrodziuk - Jan Soroka, Jakub Prokurat (44:07, 5/4)
2:1 Mychajło Kowalczuk - Kacper Prokopiak, Piotr Kot (45:56)
3:1 Krzysztof Dudkiewicz - Adrian Prusak (50:14)
3:2 Maksym Ustynow - Dawid Zielosko (55:59)
4:2 Denys Melnyk - Igor Nikołajewicz, Jakub Najsarek (56:20)

Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Krzysztof Worwa (liniowy), Paweł Zięba (liniowy)
Minuty karne: 6-4
Strzały: 26-25
Widzów: 50

Unia: F. Płonka - K. Prokopiak, R. Szoferowski, D. Baida, M. Kowalczuk, I. Baida - J. Najsarek, M. Pencko, S. Fus, I. Nikołajewicz, D. Melnyk - P. Kot, B. Procenko, M. Sadowski, K. Dudkiewicz, J. Pankrat - A. Czapelski, A. Guzik, W. Zając, D. Wilk, A. Prusak.

Janów: P. Świerczyna - D. Zielosko, M. Kania, P. Ciepielewski, S. Skrodziuk, M. Bielec - I. Kowolik, B. Chodor, W. Stacherski, M. Ustynow, J. Prokurat - B. Schmidt, K. Król, O. Ksiondz, M. Wróbel, B. Miłek - B. Gruca, A. Wojsław, J. Soroka, J. Kozłowski.

Rozgrywki w skrócie

2022/23 - I liga: Regularny

Ostatnie mecze
Zobacz terminarz
Tabela
Lp. Drużyna GP GF GA GD P PIM
1. Polonia Bytom 26 188 62 126 69 498
2. SMS PZHL Katowice 26 101 52 49 61 159
3. Unia Oświęcim 26 127 95 32 58 242
4. Naprzód Janów 26 97 74 23 52 228
5. MKS Cracovia 26 121 96 25 47 244
6. Niedźwiadki Sanok 26 116 96 20 43 330
7. Sokoły Toruń 26 105 98 7 43 299
8. Podhale Nowy Targ 26 103 93 10 42 270
9. Zagłębie Sosnowiec 26 104 109 -5 38 358
10. SMS Toruń 26 87 121 -34 25 309
11. MOSM Tychy 26 83 133 -50 22 356
12. JKH GKS Jastrzębie 26 75 133 -58 18 226
13. Stoczniowiec Gdańsk 26 53 124 -71 15 255
14. ŁKH Łódź 26 72 146 -74 13 584
Zobacz tabelę
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • Andrzejek111: 4,5
  • podhfan: Ostatni raz Podhale wygrało z Tychami w play off 2010 wypadalo by po tylu latach powturzyć ten wynik chociasz to nierealne.Niech wygra lepszy powodzenia
  • szop: JKH Gieksa i UniA tak sobie zagram
  • szop: i osobno na Craxe
  • emeryt: wracamy po to co nasze x8.55
  • hanysTHU: 130 minut
  • hanysTHU: Wszystko jest możliwe...
  • narut: Ślusarczyk w Vitkach w I ataku zagra przeciwko Litwinowowi Zygmunta, natomiast nie wiem co się znowuż dziej z Aronem - niema go w składzie Kogutów, no i wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy mecz dla Frydka będzie zakończeniem ligowego sezonu dla Kamila Wałęgi..
  • narut: bzdura z tym Ślusarczykiem, tak podali najpierw, a przecież grał dziś w juniorach..
  • PanFan1: Wyrównany mecz w Tychach, pisałem Tychy awansują, ale będą musieli na to zapracować.
  • PanFan1: A w Jastrzębiu co ja widzę 😯 ❓
  • ker_100: Kalambur po trupch celu , u nas Julius Pohjanoksa w szpitalu Zieliński zlamany palec, jak mozna tak zawodników nastawiać, jutro jak i w Toruniu Urbanowicz będzie j.any
  • hanysTHU: Świński hokej zawsze gra.
  • PEL52: A u nas Jezek jak zwsze szuka guza
  • PEL52: Co tam sie dzieje w tym Jastrzebiu??? wszystkie bramki w przewagach
  • PanFan1: Jakoś tak koniecznie chcemy wjechać z krążkiem do bramki
  • gieksa76: Taką GIEKSE chcemy oglądać.
  • Arma: Unia na razie ciężary
  • uniaosw: Ojojoj
  • Oświęcimianin_23: Chcieliśmy (w tym ja) Craxę, a Rudi pięknie odpowiada :)
  • emeryt: a eme to stare dzia.dzisko przestrzegał że dr.Rudi cwany i cos wymyśli...
  • uniaosw: Żeby się to wszystko nie odbiło czkawką..
  • emeryt: Robson miał zaległości ale potrenował ,to klasowy łapacz
  • Arma: Przecież Unia nic nie gra, zero chęci, wjazd od niechcenia.
  • Oświęcimianin_23: To dopiero pierwszy mecz, jeszcze cała tercja przed nami, ale staniemy się pośmiewiskiem jak odpadniemy:) Niemniej jeszcze daleko do tego.
  • emeryt: wracamy po to co nasze już tylko 6.55
  • emeryt: Robson sie bawi
  • Pawlak: Luzik Chłopaki Mężczyźni, nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz, bolało mnie to jak pokochałem Hokej , jak wypierdala liście cal lige Dwory Unia , tak karuzela się teraz Połączy, I Życzę wam MISTRZA Polski , pozdrawiam z Sanoka
  • Arma: Tragedia
  • 1946KSUnia: Lundin dziś na razie śpi
  • Pawlak: Przyszedł czas żeby zmienić Króla, tzn Wielkie Katowice , to już będzie nudne jak znowu Wygrają Lige , Kto jak nie wy Unia ,Pozdrawiam
  • emeryt: Unia liczyła że Kraków sie położy
  • Pawlak: Nie komentuje ale widzę ,Emeryt ten mecz jest do wygrania
  • Pawlak: Nwm co mi się stało, ale jestem za Wami Pzdr z Snk
  • PanFan1: Gooooooolllllll
  • Grzybek: Tkh tkh
  • JARASSTO: Super TKH !
  • PanFan1: 1 : 1 w Tychach
  • hanysTHU: Trzecia tercja przed nami. Jeszcze mecz się nie skończył.
  • PanFan1: Brawo Toruń niech się dzieje 👏👍
  • Oświęcimianin_23: Ilu kibiców NT jest w Tychach?
  • 1946KSUnia: Wanat i Denyskin 💪
  • Oświęcimianin_23: Po co ta bójka Denyskina...
  • 1946KSUnia: Jeśli chcieli sobie coś wyjaśnić to czemu nie
  • 1946KSUnia: Aczkolwiek kara meczu trochę nad wyraz
  • Oświęcimianin_23: Kosztem kary meczu...
  • jack_daniels: Na moje oko, około 200 górali...
  • emeryt: Denyskin i Spacek pod prysznic...
  • Oświęcimianin_23: Przecież to było jasne, że będzie kara meczu...
  • PanFan1: 200 górali w Tychach
  • JARASSTO: Jeszcze Podhale i Cracovia i będzie ok.😜
  • Arma: 45 minut tej samej gry, zero reakcji czy jakiegoś zrywu
  • 1946KSUnia: Teraz świetna szansa na gola i pociągnięcia za wynikiem
  • Oświęcimianin_23: W końcu Aho!
  • 1946KSUnia: Jesttt jedziemy dalej i ratujemy ten mecz
  • emeryt: Eriś daje nadzieje
  • PanFan1: Włączylliście Musiołowi mikrofon ? no może i racja 👍
  • PanFan1: Graty GKS - jak już pisałem awans musi być wasz ale lekko nie będzie
  • jack_daniels: Jeeeeezzzziiiioorrrrrr
  • narut: jeśli Podhale to wygra to i nie jest bez szans w całej rywalizacji..
  • narut: ech.. niestety..
  • narut: w złym momencie to naspałem..
  • narut: mam nadzieję, że jutro też będzie przynajmniej wyrównany mecz...
  • PanFan1: wyrównany będzie na pewno
  • Oświęcimianin_23: Raska? Ty wiesz co!
  • 1946KSUnia: Ehhh no i po meczu
  • 1946KSUnia: No nic, mobilizacja na jutro
  • Arma: Ostatni sezon Zupy, bez względu na wynik
  • hubal: męczarnie w Tychach
  • 1946KSUnia: Craxa nam ciągle wystawia pomocną dłoń w postaci osłabień, ale jak widać idzie jak krew z nosa
  • normas: Niestety ale nie da się wygrać jedną piątką ;) Wyjaśni mi ktoś co się stało z Dziubińskim?
  • emeryt: graty dr.Rudi
  • Andrzejx48: To chyba będzie koniec sezonu dla Unii po meczach z Cracovią
  • Arma: A co się miało stać. Zarabia kasę, po co ma się starać jak odejdzie po sezonie?
  • hubal: zdziwiłem się jak wybraliście Cracovię
  • narut: Rudolf dziś zrobił zarząd, zobaczymy co będzie dalej, ale wydaje się, że przedwcześnie już go tutaj niektórzy żegnali..
  • redgar: Brawo Unia. Chcieliście wyru***ac Ruchoaczka a Rochaczek wyru***ale was
  • Andrzejx48: Kombinowali kombinowali no i wykombinowali
  • Luque: Brawo Podhale, polski hokej dla kibiców! ;)
  • Andrzejx48: A teraz będzie płacz obwinianie wszystkich trenera zawodników no i Bóg wie kogo jeszcze
  • 1946KSUnia: Jak na razie pierwszy mecz zaskoczył i to negatywnie. Jutro bardzo ważne spotkanie, które nam trochę więcej wyjaśni
  • Passtor: Skończcie z tym płaczem i żalami, kibicować i wspierać a nie to wypad 😡
  • Andrzejx48: Brawa dla Podhala za walkę i serducho włożone w mecz
  • aggropas: Uni nawet sędziowanie na ich stronę dziś nje pomogło .
  • aggropas: Brak respektu do przeciwnika tak się kończy
  • Paskal79: Jutro musimy zrobić wszystko żeby było po meczch w Oświęcimiu 1:1 , Craxa dziś zagrała dobry mecz tak jak w Play off trzeba,nasi trochę nerwowo, choć okazję były mam nadzieję że sobota będzie dla nas
  • unista55: Spokojnie, to dopiero pierwszy mecz. Zluzować gacie i powinno być okej.
  • PanFan1: Unia ciągle może być mistrzem Polski, pod koniec zasadniczego grali najlepszy hokej w lidze, nie łapcie ryb przed sakiem, jest dopiero 0:1
  • Luque: PF1 o co Ci chodziło z tą "młotkologią"? Jeśli mogę spytać ;p
  • Paskal79: Dokładnie falstart,ale można było się spodziewać ciężkich meczy trzeba wygrać 4 meczę, więc droga daleka jak i Uni czy craxy, choć goście maja jednen do zdobienia mniej....
  • PanFan1: głoś co głównie się ino subtelniej
  • PanFan1: ... co głosisz ino ...
  • Luque: Nie bardzo rozumiem, po polsku bym wolał ;p
  • hanysTHU: Nie pultać się...
  • gieksa76: BRAWO GIEKSA
  • tombot64: Wieczór bez niespodzianek :D
  • Frasier: O Rochaczku można wiele napisać,ale chyba nikt nie rozegrał więcej od niego play offowych meczów w historii w naszej lidze :)
  • Infernalism: Ktoś tutaj jest gotowy powiedzieć, że Cracovia albo Toruń wygrają swój ćwierćfinał?
  • Arma: Jak będzie 2:0 dla Craxy to całkiem prawdopodobne
  • Infernalism: Im bliżej ktoś jest czterech zwycięstw tym łatwiej o podobne deklaracje, ale póki co jest 0:1.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe