Hokej.net Logo
Wszystkich zarejestrowanych użytkowników prosimy o zresetowanie hasła. Na maila otrzymacie Państwo nowe hasła, które potem będzie można zmienić w swoim panelu użytkownika.

Nieudane parkowanie. Porsche hokeisty zawisło na trzecim piętrze (WIDEO)

Nieudane parkowanie. Porsche hokeisty zawisło na trzecim piętrze (WIDEO)

Doświadczony hokeista po nieudanej próbie parkowania przebił swoim Porsche ścianę piętrowego parkingu. Samochód w widowiskowy sposób zawisł nad ziemią na wysokości trzeciego piętra.Dziś rano Porsche należące do rosyjskiego hokeisty Dienisa Kazionowa zawisło na trzecim piętrze wielopoziomowego parkingu w kompleksie apartamentowców River Park w Moskwie. Samochód, który przebił ścianę obiektu został po kilku godzinach wciągnięty do środka przez wezwane na miejsce służby. Na szczęście incydent obył się bez ofiar i rannych.Początkowo informacja, że pojazd należy do hokeisty pojawiła się nieoficjalnie, ale później sam zawodnik przyznał, że to on wjechał w ścianę parkingu. W momencie wypadku w samochodzie była także jego żona i syn.

- Tak, to mój samochód. Jechaliśmy z całą rodziną i akurat parkowałem. Ten parking ma ścianę tylko z jednej strony i generalnie nie jest tam zbyt ciepło. Podjechaliśmy, próbowałem zwalniać, żeby skręcić i wjechać na swoje miejsce parkingowe, ale samochód w ogóle nie zwalniał - wyjaśnił 33-latek cytowany przez rosyjski portal Sport24.

Jego zdaniem do zdarzenia przyczyniła się śliska nawierzchnia. - Podłoże jest tam gładkie, betonowe jak w centrach handlowych i było jeszcze pokryte śniegiem - przekonuje. - Samochód nie zwalniał, tylko się ślizgał i w ten sposób wjechaliśmy w ścianę. To tyle. Byliśmy oczywiście w wielkim szoku. Mój syn siedział za mną, a żona obok z przodu.

Kazionow w obecnym sezonie nie grał zawodowo w hokeja. Do ubiegłego roku był zawodnikiem Nieftiechimika Niżniekamsk. Gracz wybrany w 2006 roku z numerem 198 draftu NHL przez Tampa Bay Lightning nigdy nie wystąpił w najlepszej lidze świata, ale spędził 12 sezonów w KHL. Łącznie rozegrał w niej ponad 500 meczów. Występował także krótko w czeskiej ekstraklasie.

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe