Hokej.net Logo

Ogromny pech młodego obrońcy! Nie zagra w MŚ

fot. Klaudia Baron
fot. Klaudia Baron

Bartosz Florczak nie wystąpi w Mistrzostwach Świata Dywizji IA, które odbędą się w rumuńskim Sfântu Gheorghe. Powodem jest kontuzja żeber. 

 

Podczas poniedziałkowego treningu na lodowisku w Sosnowcu defensor doznał złamania żebra. Życzymy Bartkowi szybkiego powrotu do zdrowia – taka wzmianka pojawiła się w mediach społecznościowych Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. 

Florczak w tym sezonie rozegrał 34 spotkania, w których zdobył 6 bramek i zanotował 9 asyst. Na ławce kar spędził 43 minuty.

22-letni obrońca z orzełkiem na piersi wystąpił dotychczas w 18 spotkaniach.

Róbert Kaláber ma w tej chwili do dyspozycji ośmiu defensorów. Są to Olaf Bizacki, Mateusz Bryk, Bartosz Ciura (wszyscy GKS Tychy), Karol Biłas (Texom STS Sanok), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Michał Naróg (ECB Zagłębie Sosnowiec), Jakub Wanacki (Comarch Cracovia) i Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń)
 

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe