Arkadiusz Karasiński w poprzednim sezonie był zawodnikiem EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Dziś oficjalnie dołączył do Polonii Bytom, w której miał już okazję występować.
Karasiński jest wychowankiem ŁKH Łódź. Po grze w macierzystym klubie przeniósł się do Polonii Bytom, z którą w sezonie 2022/2023 zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów. Następnie trafił do Zagłębia Sosnowiec.
21-letni napastnik w minionym sezonie rozegrał w ekipie znad Brynicy 32 ligowe spotkania, w których zgromadził 3 bramki i zanotował 1 asystę. Na ławce kar spędził 4 minuty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +5.
"Karaś" był wypożyczany też do pierwszoligowego Fudeko GAS Gdańsk. W jego barwach wystąpił w 7 meczach, trzykrotnie trafił do siatki i zaliczył 1 kluczowe zagranie.
Kadra Polonii Bytom na sezon 2025/2026
Bramkarz:
Bohdan Djaczenko
Obrońcy:
Szymon Bieniek, Jauhienij Kamienieu, Dawid Musioł, Jan Stępień i Michał Proczek.
Napastnicy:
Kirył Jastrabau, Michał Zając, Dominik Jarosz, Jakub Musioł, Arkadiusz Karasiński, Sebastian Wicher, Paweł Wybiral, Igor Augustyniak i Mikołaj Kociszewski.
Czytaj także: