Hokej.net Logo

"Polski mecz" na czeskiej ziemi! Nowe zasady reżimu sanitarnego

"Polski mecz" na czeskiej ziemi! Nowe zasady reżimu sanitarnego

Władze HC Frydek-Mistek promują starcie z AZ-etem Hawierzów jako "polski mecz" i zapraszają wszystkich naszych kibiców do udziału w tym wydarzeniu. Odbędzie się ono 27 listopada o godzinie 17:00.

W tym spotkaniu zagrają czterej polscy hokeiści. Barwy „Rysiów” reprezentują obrońca Bartosz Ciura oraz napastnicy: Filip Komorski i Alan Łyszczarczyk. Po drugiej stronie barykady znajdzie się Dominik Paś, który we wrześniu dołączył do ekipy AZ-etu. 

 

Ciura jest kluczowym obrońcą ekipy z Frydka-Mistka, z kolei Komorski i Łyszczarczyk ważnymi postaciami formacji ofensywnej. Dość powiedzieć, że 29-letni środkowy jest najlepszym strzelcem ekipy (10 bramek), a do „Łyżki” należy obecnie tytuł najlepiej punktującego gracza filialnej ekipy HC Oceláři Trzyniec (7 G + 19 A). 

Z kolei w ekipie z Hawierzowa zobaczymy Dominika Pasia, który w poprzednim sezonie sięgnął z JKH GKS-em Jastrzębie po potrójną koronę. Do tej pory w 17 meczach Chance Ligi jego licznik zatrzymał się na 2 bramkach i 4 asystach.

 

Warto wspomnieć, że bramkarzem AZ-etu jest Tomáš Fučík, którego polscy kibice z pewnością kojarzą z gry w barwach JKH GKS-u Jastrzębie i Lotosu PKH Gdańsk. 

 

Po zakończeniu meczu, polscy kibice będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w grupowym zdjęciu z graczami na tafli lodowiska hali Polárka.

Warto jednak zaznaczyć, że w Czechach zmieniły się zasady reżimu sanitarnego. 

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe