Hokej.net Logo

Sanoczanie walczą do końca

Sanoczanie walczą do końca

Ekstraklasowi hokeiści Ciarko KH Sanok spotkają się w piątek z bezpośrednim rywalem walczącym o ósmą lokatę, dającą awans do play-off - TKH Nestą Toruń, a w niedzielę z ostatnią Bisset Polonią Bytom.


Po dwóch zwycięstwach w poprzedni weekend szanse sanoczan na awans znacznie się zwiększyły. Wystarczy "tylko", że hokeiści z Podkarpacia wygrają wszystkie mecze, przy założeniu, że Jastrzębie wygra z Toruniem.

Niestety, nie jest to takie proste, ponieważ drużyna ze Śląska ma zapewniony awans, a ich gra pozostawia ostatnio wiele do życzenia. - Bardzo ciężko motywować drużynę, gdy już mamy zapewniony awans. Sanok i Toruń to dwie równe drużyny. W meczu z TKH już po pierwszej tercji prowadziliśmy 4:0, więc mecz był ustawiony. Chcielibyśmy wygrać wszystko do końca, ale - tak, jak już mówiłem - wszystko zależy od nastawienia - powiedział trener jastrzębian Ales Tomasek.

putBan(62);












Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów - MA


Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe