Hokej.net Logo

To już pewne. Piąty mecz "starcia mistrzów" w TVP Sport

fot: Jarosław Fiedor
fot: Jarosław Fiedor

Niezwykle zacięta i pasjonująca jest rywalizacja GKS-u Katowice z Re-Plast Unią Oświęcim. Po dwóch meczach w "Satelicie" jest remis 1:1. Oznacza to, że na pewno dojdzie do piątego starcia, które zostanie pokazane przez TVP Sport. 

W piątek i sobotę rywalizacja przeniesie się do Oświęcimia, gdzie podopieczni Anttiego Karhuli będą chcieli wykorzystać w pełni atut własnego lodu i odnieść dwa zwycięstwa.

We wtorek półfinałowa seria wróci do Katowic, a mecz numer pięć odbędzie się o 19:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP Sport.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 6

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
  • Domin55
    2025-03-13 01:07:54

    A jak dojdzie do 6 czy 7 meczu to już nie będzie Wam dane tego zobaczyć 😂
    Niech ten zj.... tvp wypi....a i lepiej niech puści w tym okienku ramowym mecz w bierki w Mozambiku o plastikowy totem przywódcy plemienia tępej łyżwy 🫢

    • PanObiektywny
      2025-03-13 08:28:15

      i to archiwalny z 96 roku ....

    • kijek od szczotki
      2025-03-13 09:35:48

      Co zrobić, trzeba się będzie dostosować do ramówki tvp i wyeliminować kato w pięciu meczach :)

  • Misiekzgksem
    2025-03-13 09:18:30

    A może już wiedzą że 5 będzie ostatni

    • Gieksiorz_z_Bogucic
      2025-03-13 09:31:35

      Lekko dziwne to jest nie?

  • Cinquecento
    2025-03-13 09:50:54

    Już rzeczywiście nic "sportowo" się nie będzie chyba działo w ten dzień o tej porze skoro tak odważna decyzja została podjęta. A można było jakieś archiwum odgrzebać. Jakiś stary szpil kopaczy czy inny memoriał sprzed 10 lat 😉. PH TV straci moje 16,99 w ten dzień🤣

© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe