Hokej.net Logo

Toruńscy działacze podpisali kolejny kontrakt. Młody napastnik zostaje 

fot: Mirosław Luberadzki
fot: Mirosław Luberadzki

Sezon jeszcze nie się skończył, a działacze KH Energi Toruń już rozpoczęli etap przedłużania kontraktu. Kolejnym zawodnikiem, który złożył podpis pod kontraktem ze Stalowymi Piernikami został Patryk Napiórkowski. 

 

Numer #88 też już będzie zajęty na dłużej, bo Patryk Napiórkowski będzie z nim grał w naszych barwach przez kolejne dwa sezony – poinformował toruński klub. 

Warto zaznaczyć, że Napiórkowski zadebiutował w ekipie KH Energi Toruń w sezonie 2022/2023. Od tamtego czasu wystąpił w 62 meczach, ale dopiero w tegorocznych rozgrywkach wywalczył sobie miejsce na stałe. 21-letni napastnik w 30 starciach zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Na ławce kar spędził 2 minuty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +2.

Wcześniej nowe kontrakty z KH Energą Toruń podpisali obrońca Eryk Schafer i skrzydłowy Rusłan Baszyrow.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe