Hokej.net Logo

XXVII Mistrzostwa Polski Old Boys: Dzień pierwszy

XXVII Mistrzostwa Polski Old Boys: Dzień pierwszy

W Oświęcimiu trwają XXVII Mistrzostwa Polski Old Boys. Zapraszamy do śledzenia wyników z pierwszego dnia turnieju.


Pomorzanin Toruń – Polonia Bytom 3:2 k. (1:1; 1:1)

Spotkanie rozpoczęło się spokojnie. W 7. minucie meczu w krążek uderzył Andrzej Wiwatowski, a dobił Sławomir Szachniewicz. Dało to premierowe trafienie Mistrzostw Polski Old Boys w Oświęcimiu. Po przeprowadzonej indywidualnej akcji zawodnika z Bytomia krążek zatańczył przed linią bramkową.

W liczebnej przewadze bramkę wyrównującą zdobył Grzegorz Nowak, asystowali mu Adam Goliński oraz Łukasz Steckiewicz. Składna dwójkowa akcja przeprowadzona przez torunian zakończyła się groźnym strzałem, ale bez efektu bramowego. Do końca tercji wynik nie uległ zmianie.

Na prowadzenie drużynę z Torunia wyprowadził Robert Fraszko, po indywidualnej akcji pokonał bramkarza strzałem nad parkanem. Do wyrównania doprowadza zawodnik grający z numerem 7 Zbigniew Sierocki.

Dwie tercje nie dały rozstrzygnięcia i potrzebne były karne. W tym hokejowym elemencie lepsza okazała się drużyna z północy wygrywając 3:2.


Bramki strzelili:

Pomorzanin Toruń: Sławomir Szachniewicz, Robert Fraszko
Polonia Bytom: Nowak Grzegorz, Sierocki Zbigniew

Najlepsi zawodnicy: Michał Plaskiewicz oraz Daniel Kukulski

https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_torun_bytom1-1.jpg


Zagłębie Sosnowiec – OldBoys Tychy 6:1
Bramki strzelili:

Zagłębie Sosnowiec: Krystian Samek, Marcin Kozłowski, Adam Włodarczyk, Grzegorz Klich, Łukasz Zachariasz, Rafał Twardy.
OldBoys Tychy: Dariusz Chojecki

Najlepsi zawodnicy: Jarosław Kuc, Grzegorz Augustyniak

https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_sosnowiec_tychy1-1.jpg


Old Boys Unia Oświęcim – GKS Katowice 11:6


Bramki strzelili:

Old Boys Unia Oświęcim: Radosław Bury, Łukasz Zeman (2), Wojciech Salamon, Krzysztof Jarosz, Jakub Radwan (2), Grzegorz Porzycki, Łukasz Ziober (2), Damian Bernaś
GKS Katowice: Marcin Piecuch, Witold Wójcik (2), Andrzej Krzysztofik (2), Patryk Pryskała

Najlepsi zawodnicy: Jakub Radwan oraz Grzegorz Kasiarz

https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_unia_katowice28.jpg


Cracovia Pany – Sanok/Krynica 2:6
Bramki strzelili:


Cracovia Pany: Grzegorz Kociołek, Grzegorz Szostak
Sanok/Krynica: Krzysztof Ząbkiewicz, Norbert Cieraciew, Zygmunt Wójcik (2), Dominik Salamon, Bogusław Rąpała

Najlepsi zawodnicy: Tomasz Kosiński oraz Zygmunt Wójcik
OldBoys Podhale – Polonia Bytom 2:1 k. (0:0; 1:1)

W pierwszej tercji spotkania nie padła żadna bramka lecz nie brakowało emocji oraz twardej gry. Więcej dogodnych sytuacji mieli Górale, ale nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego w bytomskiej bramce Szydłowskiego. Wraz z końcową syreną Podhale zdobyło bramkę, jednakże gol nie został uznany z powodu zakończenia czasu.

W drugiej tercji na prowadzenie wychodzi Podhale za sprawą Kubowicza. Pięć minut później po podaniu na środek sam z bramkarzem został Kieca, który strzałem w samo okienko pokonuje bramkarza Podhala. Dwie tercje nie przyniosły rezultatu, potrzebne były karne. Lepiej najazdy wykonali zawodnicy z Nowego Targu. Decydujący najazd wykonał Adam Zych.


Bramki strzelili:

Old Boys Podhale: Jacek Kubowicz, Adam Zych
Polonia Bytom: Mariusz Kieca

Najlepsi zawodnicy: Adam Zych oraz Andrzej Banaszczak


https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_podhale_bytom1-1.jpgStoczniowiec Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec 6:13 (2:4; 4:9)

Po porywającym początku drużyny z Sosnowca, do siatki trafiali kolejno: Molenda, Kozłowski, Twardy oraz Kurowski i tablica pokazywała 4:0 zaledwie po czterech minutach gry. Do odrabiania strat zabrali się goście znad Bałtyku i odpowiedzieli dwoma trafieniami autorstwa Stańczyka i Wróbla. Po pierwszej tercji wynik 4:2 dla Zagłębia.

Druga tercja również rozpoczęła się z licznymi sytuacjami bramkowymi i dużą liczbą goli. Drużyna z Gdańska próbowała wyrównać stan spotkania, ale Zagłębie nie dawało za wygraną i powiększali swój dorobek bramkowy. Wynik końcowy spotkania 6:13.


Bramki strzelili:

Stoczniowiec Gdańsk: Jakub Stańczyk, Adam Wróbel, Ireneusz Małachowski, Rafał Cychowski, Artur Kostecki, Bartek Leśniak

Zagłębie Sosnowiec: Jarosław Molenda, Marcin Kozłowski (3), Rafał Twardy (3), Piotr Kurowski, Jarosław Kuc, Łukasz Zachariasz, Grzegorz Klich (2), Krystian Samek

Najlepsi zawodnicy: Bartek Leśniak oraz Łukasz Zachariasz


https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_gdansk_sosnowiec1-1.jpg


Pomorzanin Toruń – GKS Katowice 8:1
(3:1; 5:0)

Mecz rozpoczął się po myśli drużyny z grodu Kopernika i po 11. minutach objęli prowadzenie 3:0 po strzałach: Bomastka, Nikla oraz Bartoszewskiego. W tej tercji Katowice znalazły sposób na bramkarza torunian tylko raz, krążek do siatki wpakował Wójcik podczas gry w przewadze.

Spotkanie w drugiej tercji było mocno szarpane. Torunianie odskoczyli na trzy bramki po trafieniu Chrzanowskiego. Kapitalną interwencją sam na sam popisał się Plaskiewicz broniąc w stylu Dominika Haska. Jego vis a vis popisał się równie efektowną interwencją broniąc strzał parkanem zawodnika z Torunia. Emocje na zaciętą końcówkę opadły po dwóch trafieniach Pomorzanina w odstępie 13 sekund. Wynik spotkania 8:1.

Bramki strzelili:

Pomorzanin Toruń: Przemysław Bomastek (2), Tomasz Nikiel, Tomasz Bartoszewski, Łukasz Chrzanowski (2), Marcin Lisewski, Arkadiusz Witczak

GKS Katowice: Witold Wójcik

Najlepsi zawodnicy: Kazimierz Niedzielski oraz Tomasz Ossak

https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_torun_katowice1-1-1024x705.jpg


Old Boys Tychy – Sanok- Krynica 0:5 (0:2; 0:3)

Pierwsze minuty spotkania były dość nerwowe, akcje przenosiły się z jednej strony na drugą. Dobre interwencje tyskiego golkipera utrzymywały wynik bezbramkowy. Perfekcyjne wykończenie akcji przez Jakubaszka i Sanok/Krynica objęła prowadzenie. Akcje tyszan nie przyniosły efektu bramkowego. Akcje „dwa na jednego” i wykończył Wójcik i podwyższył prowadzenie na 2:0. Taki rezultat utrzymuje się do końca pierwszej tercji.

Dwa szybkie trafienia Wójcika i Gulbinowicza w odstępie 22 sekund. Piątego gola dołożył Mika i ustalił wynik meczu na 5:0. Dzięki temu drużyna Sanok/Krynica stała się pierwszą która zachowała czyste konto na mistrzostwach.

Bramki strzelili:

Sanok/Krynica: Jacek Jakubaszek, Zygmunt Wójcik (2), Sławomir Gulbinowicz, Paweł Mika

Najlepsi zawodnicy: – Tomasz Lisowski oraz Andrzej Wawrzonkowski


https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_tych_sanok_krynika18.jpgOld Boys Oświęcim – Old Boys Podhale 2:3 k
. (2:1; 0:1)

W składach obu drużyn zagrało wielu wybitnych zawodników, tacy jak Waldemar Klisiak czy Gabriel Samolej oraz wiele innych znakomitych nazwisk polskiego hokeja. Początek meczu bramkarze Witek i Rączka pewnie wykonują swoje zadania mimo kilki groźnych akcji z obu stron. Pierwsza bramka dla Szarotek, Zych pomknął prawym skrzydłem i ze zwodem pokonał bramkarza gospodarzy.

Szybka riposta oświęcimian sytuacje sam na sam marnuje Klisiak, a jego strzał dobija Jakubik – na remis. Oba gole padły, gdy na ławce kar siedziało po jednym zawodniku obu drużyn i występowali w 4-osobowych zestawieniach. Piękna solowa akcja Klisiaka w tercji Górali podanie na drugą stronę, a Połącarz pokonuje Rączkę dzięki temu trafieniu to Unia prowadziła po pierwszej tercji 2:1.

Początek drugiej tercji należał do ekipy z Nowego Targu. Kubowicz po kilku wymienionych podaniach z kolegami z zespołu strzelił krążek do bramki Witka. Kilka groźnych okazji pod świątyniami obu bramkarzy było bez efektu bramkowego. Rezultat po dwóch tercjach dał wynik 2:2.

W rzutach karnych lepsi okazali się Górale. Jedyny najazd, który znalazł drogę do siatki wykonał Malinowski. Gra obu zespołów była godna nazwania tego meczu klasykiem sprzed lat, w którym nie brakowało zaangażowania i woli walki. Panowie z obu zespołów pokazali prawdziwe charaktery.


Bramki strzelili:

Old Boys Oświęcim: Mariusz Jakubik, Tomasz Połącarz
Old Boys Podhale: Adam Zych, Jacek Kubowicz

Najlepsi zawodnicy: Marek Rączka oraz Tomasz Połącarzhttps://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_unia_podhale22.jpg


Cracovia Pany – Stoczniowiec Gdańsk 10:4 (5:2; 5:2)

Na początek zespół Gdańska ograniczył się do kontr, z których zdobył dwa gole Wróbel. Później Cracovia była bardziej skuteczna i zaaplikowała im o trzy gole więcej. Do siatki Stoczniowca krążek wędrował po strzałach Cupiała, Cieślaka, Czarneckiego oraz dwóch Kociołka. Wynik po pierwszej tercji 5:2.

W drugiej tercji tak, jak i w pierwszej można było zobaczyć wiele bramek oraz sytuacji podbramkowych. Golami w tej tercji pochwalić się mógł trzykrotnie Czarnecki, po jednym trafieniu dołożyli Ciastoń z Cieślakiem. Dla Stoczniowca trafili Cychowski i Kostecki.

Cracovia: Grzegorz Kociołek (2), Sławomir Cupiał, Marcin Cieślak (2), Paweł Czarnecki (4), Marcin Ciastoń
Stoczniowiec: Adam Wróbel (2), Rafał Cychowski, Artur Kostecki

Najlepsi zawodnicy: Paweł Czarnecki oraz Adam Wróbel


https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_04_cracovia_gdansk9.jpg


Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się!
Shoutbox
 • emeryt: ten Blomqvist to kolega Carlssona i...Froberga , grali razem w Almunii
 • Hasek-1964: Fruwaj weź se na wstrzymanie :D waleriana np
 • Hasek-1964: Ewentualnie fruwaju zjedz snicersa, bo się strasznie panoszysz :) chyba, że to twój prywatny portal to sorry i czekam, aż mnie zbanujesz :)
 • Ligota_GKS: Co do Filipiaka to rozumiem, że Cracovia na CHL nie leci samolotem wytważającym tyle CO2, a jedzie elektrycznym autobusem, a hokeiści mają ograniczyć spożywanie mięsa.
 • emeryt: kto z nas nigdy nie gadał głupot niech pierwszy rzuci kamieniem...prosze dac już spokój profesore
 • emeryt: a tymczasem
 • emeryt: #SłoniuWracaj
 • Hokejowy1964: fruwaj oczywiście że doczekasz tych czasów, wystarczy że nie będziesz tu wchodził sfrustrowany popaprańcu....
 • Luque: Hokejowy znowu miałeś nocne moczenie, że swoje frustracje wylewasz?
 • Hokejowy1964: Luque nie mierz ludzi swoją miarą....Przeczytaj wcześniejszy wpis swojego kolegi i będziesz wiedział o co mi chodzi albo udasz że nie wiesz jaki wpis bo tak Ci wygodniej. Jeżeli komuś przeszkadza że piszą tu kibice innych klubów to niech tu nie wchodzi- proste.
 • emeryt: sb juz dawno zeszło na psy,każdy może tu wejśc i sie załatwić
 • Hasek-1964: Cisza, cisza Panowie :D bez kłótni :D będziemy się nie lubić jak się zacznie sezon hehehe. A co do fruwaja, to nie wiem czy pisał o mnie i nie spodobało mu się, że powiedziałem żeby nie żarł mięsa i nie latał samolotem :D moze ma ciężko z czytaniem ze zrozumieniem lub sarkazmem ponieważ przytoczyłem mu słowa filipiaka którego też nie lubię a on to odebrał jako atak od panoszacego się kibica Katowic :D to tyle I czekamy Panowie na burze (taką prawdziwą, nie [****] burze Hehe)
 • emeryt: z tego tez powodu wielu fajnych ludzi dało sobie spokój z hokej.net
 • Hokejowy1964: Hasek odebrałem to podobnie jak Ty opisałeś. A tak zmieniając temat spodziewaj się niebawem kolejnego info o transferze i powiem Ci że wzbudzi może i skrajne emocje ;), oj będzie ciekawie będzie...
 • Hokejowy1964: jestem tu niecałe 2 lata i też zauważyłem że ciekawi ludzie coraz rzadziej zaglądają. W ubiegłym tygodniu wszedłem no i jadą z polityką..... no dziękuję wychodzę :)
 • Hasek-1964: Hokejowy skrajne emocje? :D rusek, murzyn czy Ukrainiec heheheh?
 • ml3ko: Łukasz Rosa najlepszego :D
 • Hokejowy1964: Hasek nie wiem...nie znam się ...zarobiony jestem ;) Pozdrawiam
 • botanick: Pan Trener Andriej złożył zamówienie,dwie skandynawskie szafy za 3 dni do odbioru w paczkomacie.
 • Hasek-1964: Botanick łatwiej było by podjechać prosto do Ikei. Do paczkomatu duża szafa nie wejdzie. Ewentualnie jakąś licha sklejka do złożenia
 • emeryt: Miha Stebih w Nice,szkoda
 • botanick: ikeia robi z odpadów więc odpada
 • Hasek-1964: Botanick czyli mówisz, że to będą solidne dębowe :D no żeby wam się
 • Luque: No ciekawe kogo tam wyczaruje Komandir Andriej i Dyrektor Wojciech, oby solidne defy były ;)
 • Hasek-1964: https://youtu.be/tUYwrwvJrp4
 • emeryt: Luza do Banskiej Bystricy
 • kuba17: Pierwszy samuraj w GieKSie :) Shigeki Hitosato witamy!
 • Hasek-1964: 重木、ポーランドへようこそ!幸運を!
 • Hasek-1964: No Hokejowy miałeś rację. Jest pozytywne zaskoczenie :) Witamy samuraja
 • statys: Obawiamy się o jego zdrowie jak zobaczy satelitę. Hitosato, bądź silny.
 • Hasek-1964: Statys to się nie obawiaj :D
 • emeryt: kolejna nowa twarz w phl,witamy,bedzie ciekawie
 • Hasek-1964: Jeszcze do kompletu by się przydał Yushiroh Hirano
 • Hokejowy1964: Hasek-1964 prawda :) ? Cieszę się że jesteś zadowolony . Dla mnie też super wzmocnienie. Obejrzałem pod jego kątem nasz mecz z Japonią na tvppissport i jestem pod dużym wrażeniem Hitosato. Dynamiczny, dobrze się czuje w grze kombinacyjnej, instynkt strzelecki, praca w tercji obronnej, dyscyplina taktyczna. Japończycy jako naród są pracowici, zdyscyplinowani , on nam nie przepadnie na Mariackiej :)
 • Hokejowy1964: statys obawiaj się raczej o swoją drużynę.
 • Hokejowy1964: Hasek-1964 ha ha Hirano nie do wyjęcia jak wiesz ale fakt że razem chodzą na lodzie aż miło patrzeć :)
 • Luque: Spokojnie Hokejowy, przejdzie się do Białej Małpy posmakować specjałów ;D
 • Hokejowy1964: Przejść się może jak najbardziej, jednakże chodzi o to żeby tam nie zamieszkał ;)))) Jak swego czasu nasz Jaszyn w niejakim Cocomo ;)))
 • emeryt: transfery nowych grajków nie powinny nas dzielić,fajnie bedzie ich zobaczyc i okiem internetowych znawców ocenic:)
 • Luque: Tymczasem El Presidente dokonał aktu laski.. yyy.. znaczy się łaski dla pewnej blondyneczki ;P
 • kuba17: Ciekawe, pracowałem w białej małpie :p Kto taki przychodził?
 • Hokejowy1964: Patrząc na dotychczasowe transfery w lidze znów zapowiada się kolejny bardzo ciekawy sezon z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać że znów z wysokim poziomem. I na to wszyscy czekamy właśnie :) i wtedy będziemy się tutaj wymądrzać bo to ko[****] najbardziej bo wszak tu sami znawcy nad znawcami, za taki się przecież uważamy wszyscy jak tu piszemy :)
 • Luque: Fajne gradzisko przeszło od Tychów w stronę Mikołowa... szpece od blacharki będą mieli co robić
 • botanick: Luqu i to bez ostrzeżenia,pew
  nie chłopina od alertów na urlopie w Egipcie.
 • szatn78: dlaczego wszyscy pragną aby pani Iga Świątek przegrała
 • Arma: Chyba pomyliłeś HN z WP
 • Hasek-1964: Ja tam kibicuje Idze. Nawet nie zła z niej loszka jak rozpuści włosy 😂😂😂
 • Hasek-1964: 3 razy NIE dla Sokiła w Polskiej hokej lidze!!!
 • Arma: Ale wiesz że jak odejdzie Sanok i Podhale z ligi na choćby sezon to ta liga nie ma sensu bo będzie 7 drużyn ? Za niedługo zamiast żartów o braku hali do rozegrania LM, będziesz się zastanawiać czy obejrzysz mecz w sezonie bo kluby będą grać po innych ligach zagranicznych
 • Fredie: "Hasek-1964
  2022-06-29 21:48:43
  1
  Zgłoś
  3 razy NIE dla Sokiła!!!
  Polska dla Polaków!!"
  Hasek dla Hasków.
 • Luque: Arma to może niech prezesina coś zrobi dla Sanoka i Podhala?
 • Arma: A pamiętasz przypadek Naprzodu ?
 • Arma: Wtedy była dyskusja na temat deklaracji 2 mln od sponsorów i że skoro była to czemu klub jest niewypłacalny
 • Luque: Może ten Sokił jeszcze zagra za pieniądze z ministerstwa sportu... to naprawdę będzie wesoło...
 • Arma: Dla naszej ligi najlepszym wyjściem byłoby znaleźć parę klubów zagranicznych, na tyle mocnych by walczyli o środek tabeli ale na tyle słabych by Polskie kluby na spokojnie z nimi wygrywały, taki model byłby dla ligi idealny ale wiadomo jakie są realia
 • Arma: w sumie teraz mnie poniosło bo sobie wyobraźiłem phl z 12 drużynami
 • Luque: Gdańsk, Bytom, Opole, Krynica... jest nad czym się pochylić żeby było ciekawiej i szło w lepszym kierunku
 • Hasek-1964: Dokładnie Luque. Jeszcze Warszawa, naprzód Janów i mamy 6 dodatkowych drużyn w plh. Ale oczywiście obrońcy wszystkiego co ukraińskie napiszą, że jestesmy ruskie onuce albo jest coś złego w haśle Polska dla Polaków. Tym bardziej jeśli chodzi o Polską ligę w której walczy się o mistrzostwo Polski. Ale cóż rozmowa chu ja z butem zawsze tak wyglądała, więc szkoda strzępić [****]a.
  [****] banderowców!!!
 • emeryt: Chwala bohaterom chwala Gierojom🇺🇦
 • Luque: Ciekawe czemu "gieroje", którzy dobrze sobie radzili siekierami i widłami z polskimi kobietami i dziećmi na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej, obecnie płacą po 5 tyś dolarów łapówki żeby "bohatersko" bronić ojczyzny z perspektywy np. polskich plaż?
 • emeryt: Bób 15 złotych polskich/kg kupujcie kochani
 • Arma: To mówisz że 80 latkowie płacą te 5 tys ? W sumie ciekawa informacja
 • Andrzejek111: Rzeź wołyńska miała miejsce od lutego 1943 do lutego 1945 (Wikipedia), a więc sprawcy (jeśli żyją) mają ponad 95 lat.
 • Andrzejek111: 95 letni Ukraińcy na polskich plażach? No nie wiem.
 • Luque: Skoro nie wiecie skąd wzięły się te hasła "chwała gierojom" to o czym tu dyskutować... Wiadomo, że chodzi o potomków tych co wkrzykiwali te hasła, po czym bestialsko mordowali 'Lachów'
 • DwaTrzy: Lets go Sokół 🇺🇦
 • DwaTrzy: Z przyjemnością zobaczyłbym tą drużynę w lidze i będe mocno trzymał za nich kciuki
 • emeryt: Chwala Ukraina Chwala Gierojom🇺🇦
 • Luque: Wstyd dla Polaka pisać hasła pod którymi odbywały się mordy na jego narodzie ale widocznie niektórzy nie mają wstydu... A historia jak wiadomo lubi się powtarzać...
 • rawa: Emeryt weź się rozpedź zapnij a scianę z mohera. Może się coś tobie ustawi w makówce.
 • Ixat: Hokej ma łączyć, nie dzielić! 🇵🇱 🇺🇦 🇱🇹 🇸🇰 🇨🇿
  #hockeyisforeveryone
 • uniaosw: Zupa przekonał 😁
 • Hasek-1964: Ładnie poryte berety tutaj wypisują. Ale czego dziwić się po ludziach mówiących, że chodzenie w maseczce w środku lata to spoko opcja :D teraz cieszą się i kibicują Ukraincom na każdym kroku.
  Niemcy też się cieszyli i pomagali ciapatym, teraz strach wyjść na basen :D bo armie lekarzy i architektów w grupach po 100osob robią czystki
 • ml3ko: Skończ chłopie się kompromitować i zajmij się życiem, bo co wchodzę to tylko ty się udzielasz na każdy temat. Zmartwię Cię że kogokolwiek coś co piszesz obchodzi
 • KubaKSU: Uniaosw kogo;)?
 • DwaTrzy: Foliarz i onuca, pełen pakiet. Ale niczego innego się nie spodziewałem widząc wpisy hasioka1964
 • DwaTrzy: Pewnie do tego ma ściany w domu obłożone Janem Niezbędnym, żeby 5G powstrzymać
 • Arma: Ładne te koszulki Craxy na HLM, te ciemne Katowic także
 • Luque: DwaTrzy tak go krytykujesz i wyśmiewasz, a ciekaw jestem czy jak za parę miesięcy rozpocznie się operacja "głód w Afryce" i media będą nakręcać spiralę przyjmowania uciekających przed nim i rozdawania im socjali to co będziesz uważał na ten temat... Pewnie znowu wielu urobią w oczekiwanym kierunku
 • DwaTrzy: Cokolwiek ja będe uważał, to ty będziesz uważał odwrotnie, taki już wasz los :)
 • DwaTrzy: Mi żółte Katowic bardzo się podobają
 • Luque: Ale inflację i idący za tym krach gospodarczy to pewnie zauważasz?
 • Arma: Odnośnie tych żółtych to mam jedną wątpliwość, one chyba powinny mieć żywszy żółty bo ten jest taki ciemny
 • emeryt: kochani bób 14 zł ,smacznego
 • Luque: A szczaw po ile? Z ciekawości pytam...
 • emeryt: ale że Froberg...
 • uniaosw: Eme spokojnie są lepsi bramkarze
 • emeryt: zaufajmy Panu Trenerowi Zupie
 • emeryt: Stojanovic,Gracnar
 • Arma: Mogło by się już ruszyć z tymi transferami
 • emeryt: telefon Pana Zupy rozgrzany do czerwoności
 • Luque: Tylko przypadkiem nie kontraktujcie jakiegoś ciemnoskórego zawodnika, bo będzie 'afera bananowa' w szatni..
 • KubaKSU: Tydzień minął..Moze cos domina Zupa..
 • KubaKSU: Dolina*
 • KubaKSU: Dopina ********
 • uniaosw: Dolina karpia?
 • KubaKSU: Słownik....:D
 • emeryt: ponoc jest zeszyt z nazwiskami,Pan Zupa musi sie tylko zapoznac i wydac werdykt
 • emeryt: najbardziej ciekawi obsada bramki z wiadomych względów...
 • botanick: Czy w Polish Ice Hockey Events Department Sp. z o.o. znajdzie się w końcu jakiś inteligentny myśliciel i zakończy farsę pt.”mecze o brązowy medal”?
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe