Hokej.net Logo

Zamieszanie w Polskiej Lidze Hokejowej

PLH to instytucja zajmująca się rozgrywkami ekstraklasy. Od kilku tygodni wybierany jest nowy Zarząd i Prezes Polskiej Ligi Hokejowej i nie może być wybrany. Spotkania są przenoszone z tygodnia na tydzień i nie wiadomo, kiedy ta sytuacja się skończy. Jest to trudna sytuacja dla rodzimego hokeja, bo już za półtora miesiąca wznowione będą rozgrywki.

Czy coś Stary Zarząd ma do ukrycia, że tak sprawa powołania nowych władz utkwiła w martwym punkcie? Czy prawdą jest, że znowu chodzi tu o kwestie finansowe? Niech wreszcie ta sprawa zostanie załatwiona, by nowi ludzie rozpoczęli intensywne przygotowania do nowych rozgrywek.
Przypomnijmy, że głównym kandydatem do objęcia stanowiska Prezesa PLH jest Pan Jerzy Góra - dziennikarz sportowy, były dyrektor Stadionu Śląskiego.
J.Gembka
Hokej.Net

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe