Hokej.net Logo
KWI
11
KWI
16
KWI
17
KWI
24
KWI
25

Znamy szczegóły drugiej części filmu Goon

Znamy szczegóły drugiej części filmu Goon

Stan oczekiwania to dla fanów hokeja nie nowość. Z innych długoterminowych projektów sporo osób wypatrywało wieści na temat drugiej części kultowego już w niektórych kręgach filmu Goon. Sequel ma wyjść w 2017 roku pod tytułem ‘Goon: Last Of The Enforcers’. Kto nie zna tej historii niech jak najszybciej nadrobi zaległości;

Fabuła kontynuacji ma znowu skupić się na życiu Douga Glatta i próbie normalnego egzystowania bez hokeja. Bohater pierwszej części kończy karierę po jednej z kontuzji i skupia się na pracy zarobkowej, jeden z najlepszych lodowiskowych rozbójników zaczyna sprzedawać ubezpieczenia. Oczywiście jest też zwrot akcji, w którym Doug wraca na lód, pomiędzy tym wszystkim dowiadujemy się, że jego dawna dziewczyna a obecnie żona jest w ciąży.

Pierwsza część zdobyła spore uznanie wśród hokejowego środowiska, stąd duża akceptacja zawodników i chęć pomocy w kręceniu sequela. Zobaczymy w nim znanych nam z lodowisk NHL graczy między innymi Tylera Seguina, Michaela Del Zotto, Coltona Orra, George’a Parrosa i Georgesa Laraque’a. W całości zostaje stara obsada, nie będzie więc jakiejś tandetnej podmiany aktora. Pamiętacie między innymi charakterystycznego bramkarza Marco Belchiora? Udało mu się nawet przeprowadzić wywiad z Careyem Pricem. Z nowych postaci zobaczymy Wyatta Russella w roli nowego kapitana ekipy Highlanders oraz siostrę żony Douga która zagra Elisha Cuthbert (prywatnie żona Diona Phaneufa)

Jaki jest wasz ulubiony fragment z filmu?

My stawiamy na kwiecistą przemowę trenera Ronniego Hortense’a po przegranym meczu:

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe