2:5 Sami Tamminen #67 ( Aleksandr Mokszancew #51, Radosław Sawicki #13 ) +/-
2:6 Sami Tamminen #67 ( Marcin Biały #88 ) +/-
2:7 Toni Henttonen #22 ( Jakub Bukowski #8, Karol Biłas #12 ) +/-
(-) Jeziorski #91, Korczemkin #85, Seed #27, Starzyński #26, Wróbel #15
5/5 57:53
05:23 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
10:27 2 min. Michał Kotlorz #87 Zahaczenie
23:44 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Kamil Wróbel #15 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:08 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
35:11 2 min. Julius Marva #60 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:18 2 min. Dmitrij Korczemkin #85 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:50 2 min. Dienis Sierguszkin #96 Wysoko uniesiony kij
54:34 2 min. Sami Tamminen #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:28 2 min. Alexander Szczechura #8 Uderzanie kijem

- 60 min - Potężny strzał Mokszancewa odbija Lewartowski
- 59 min - Kra dla tyszan. Na ławce Szczechura.
- 58 min - GOOOO! 2-7! Bukowski z kontrą dokładnie do Henttonena a ten uderzył pod poprzeczkę!
- 57 min - GOOOOL! 2-6! Tamminen wychodzi z ławki kar i w sytuacji sam na sam pokonał Lewartowskiego!

- 56 min - Gwizdy na trybunach...
- 55 min - Kara dla Tamminena, w przewadze gospodarze.
- 53 min - GOOOL! 2-5! Podanie Mokszancewa wzdłuż bramki i gumę pakuje do siatki Tamminen!
- 52 min - Strzał Biro zablokowany pod bramką sanoczan.
- 51 min - Potężny strzał spod bandy, lot krążka zmienił Sawicki i minimalnie obok pustej bramki!
- 50 min - Spesny broni dwa groźne strzały. Próbował Galant.
- 49 min - GOOOOL! Tamminen wjechał w tercję rywala i uderzył z okolicy bulika zaskując Lewartowskiego
- 48 min - Wilusz spod niebieskiejm, odbija parkanem Lewartowski.
- 48 min - Tyszanie wysoko i sanoczanie mieli problem z założeniem zamka.
- 47 min - Hamalainen sam ruszył na bramkę, ale jego strzał nad poprzeczką.
- 46 min - Sanoczanie ponownie w przewadze, na ławce kar Sierguszkin.
- 45 min - Sygnalizowana kara dla gospodarzy, sanoczanie zamknęli rywala w ich tercji. Uderzenie Jekunena obok bramki.
- 44 min - Tyszanie skutecznie wybronili pierwszą minutę osłabienia.
- 44 min - Tamminen faulowany przez Korczemkina, będzie kara.
- 43 min - GOOOOL! 2-3! Tyszanie złapali kontakt. Indywidualna akcja Mroczkowskiego, minął defensora i uderzył przy słupku.
- 42 min - Zza bramki próbował Spesnego oszukać Starzyński, ale ten skutecznie doknął parkan do słupka.
- 42 min - Kotlorz spod bandy, łapie do raka Spesny
- 42 min - Strzał Dupuya i dobitkę Sierguszkina odbija Spesny!
- 41 min - Podanie przed bramkę, ale Starzyński uderzył obok słupka.

- Koniec II tercji
- 40 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego, ten leżąc odbija strzały Wróbla i Starzyńskiego
- 40 min - Po rykoszecie strzał Jeziorskiego trafia na siatkę otaczającą lodowisko.
- 39 min - Z niebieskiej Biro, pewnie Spesny mrozi gumę
- 38 min - Bukowski pod bramkę, ale mrozi Lewartowski
- 38 min - Z kontrą Fieofanow, ale do raka strzał z bulika łapie Spesny
- 38 min - Bukowski sam ruszył na bramkę rywala, ale odbija strzał z backhandu Lewartowski.
- 37 min - Potężne uderzenie z bulika Jeziorskiego trafia w słupek!
- 37 min - Mroczkowski pod bramkę do Szczechury, ale świetnie zatrzymuje krążek Spesny
- 36 min - Pociecha uderzył w boczną siatkę.
- 35 min - Marva przytrzymywał rywala i będzie pierwsza w tym meczu przewaga tyszan
- 35 min - Kotlorz z niebieskiej, odbijaką wybija do bokui Spesny.
- 34 min - Z niebieskiej Korczemkin, ale po kiju rywala wysoko nad bramką.
- 33 min - Tyszanie przycisnęli. Zmasowane ataki gospodarzy. W bramce dwoi się i troi Spesny. Wróbel objechał bramkę ale dwukrotnie jego uderzenia odbija Spesny
- 32 min - Sam na sam Fieofanow, ale lepszy Spesny.
- 31 min - Uderzenie Galanta kaskiem odbija Spesny, dobijał Mroczkowski ale parkanem wybija bramkarz!
- 30 min - GOOOL! 1-3! Zasłonięty Spesny przepuszcza strzał po rykoszecie. Z nadgarstka uderzył Marek Biro a lot krążka zmienił Fieofanow!
- 29 min - Strzał z bulika Mroczkowskiego łapie Spesny
- 28 min - Uderzał Kotlorz łapie pewnie w parkanach Spesny a Mroczkowski uderzył w parkan i zrobiło się zamieszanie.
- 28 min - GOOOL! 0-3! Rozklepana defenywa gospodarzy i Bukowskiego strzał wturlał się do bramki!
- 28 min - Pociecha przy bandzie zaatakiował Mokszancewa i sędzia odsyła tyszanina na ławkę kar
- 28 min  - Mroczkowski nie trafił w krążek z okolicy bulika
- 28 min - Henttonen na pełnej szybkości ruszył na bramkę rywala, ale z bulika uderzył obok słupka.
- 27 min - Fieofanow uderzał zza Rąpały - pewnie Spesny
- 26 min - Tyszanie dobrze w osłabieniu, sanoczanie nie zagrozili bramce Lewartowskiego.
- 25 min - Pierwsza minuta kary wybroniona przez gospodarzy.
- 24 min - Błąd w tyskiej ekipie i kara za nadmierną ilość graczy na lodzie
- 23 min - GOOOL! 0-2! Kontra sanoczan i Sawicki pakuję gumę do bramki!
- 22 min - Uderzenie z bulika Mroczkowskiego, odbija parkanem Spesny.
- 21 min - Szczechura dostał podanie na pustą bramkę, ale krążek gdzieś odbił się od zawodnika i minął bramkę! Coś nieprawdopobnego!

- Koniec I tercji
- 19 min - Jeziorski uderzył nad poprzeczką.
- 19 min - Świetna sytuacja sanoczan, jednak zbyt koronkowo chcieli rozegrać akcję i odbija strzał Bukowskiego tyski golkiper. Wcześniej wypracowali akcję po efektownej wymianie krążka Hamalainen i Henttonenem.
- 18 min - Z bliska na pustą bramkę nie trafia Mroczkowski
- 18 min - Mroczkowski z backhandu, ale po rykoszecie odbija kijem Spesny
- 17 min - Łyko po wygranym buliku, ale zablokowany
- 16 min - Obstrzeliwana tyska bramka, jednak Lewartowski odbija strzały Tamminena i Mokszancewa.
- 15 min - Złe podanie w tercję gości i mamy spalonego.
- 13 min - Uderzenie Galanta odbija parkanem Spesny
- 13 min - Bielec z półobrotu, ale świetnie parkan wystawił Lewartowski.
- 12 min - Bukowski próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy, ale guma powędrowała obok słupka
- 11 min - Marva z niebieskiej, ale zbyt lekko i łapie Lewartowski.
- 10 min - Bukowski sprzed bulika, odbija parkanem Lewartowski.
- 10 min - Długie podanie w tercję gospodarzy, ale mamy uwolenienie.
- 8 min - Fieofanow do Dupuy, ale ten uderzył nad poprzeczką.
- 7 min - Strzał Olearczyka odbija Lewartowski, dobijał Sawicki ale po rykoszecie nad poprzeczką
- 7 min - Tamminen na wprost bramki, ale nie zdołał pokonać bramkarza
- 7 min - Zmiana lotu krążka przed bramką przez Piippo, obok słupka
- 6 min - Strzał spod niebieskiej, odbija Lewartowski
- 5 min - Na ławce kar trafia Jeziorski, w przewadze goście.
- 5 min - Z niebieskiej uderzył Olearczyk, łapie do raka Lewartowski.
- 3 min - Świetna okazja Białego, który sam znalazł się przed bramką. Odbija skutecznie Lewartowski
- 2 min - GOOOL! 0-1! Strzał spod bandy zaskakuję Lewartowskiego! Uderzał Kamil Olearczyk!
- 1 min - Dupuy uderzył nad poprzeczką