5:0 Lauri Huhdanpää #86 ( Aleksandr Rodionow #2 ) +/-
02:15 2 min. Michał Zając #61 Zahaczenie
04:16 2 min. Bartosz Florczak #5 Przeszkadzanie
16:58 2 min. Aleksandr Mokszancew #51 Wysoko uniesiony kij
30:24 2 min. Mateusz Wilusz #18 Uderzanie kijem
39:10 2 min. Jegor Rożkow #43 Zahaczenie
41:35 2 min. Julius Marva #60 Rzucenie na bandę
43:52 2 min. Henri Limma #24 Przeszkadzanie
51:00 2 min. Jegor Szkodienko #23 Niedozwolone zagranie ręką

60 min - GOOOL!!! Ależ pogrom w wykonaniu gospodarzy! Lauri Huhdanpaa, po podaniu Rodionowa, ustala wynik spotkania na 5:0.
58 min - GOOOL!!! 4:0! KH Energa dobija rywali, a trafienie zalicza Robert Arrak. Asystował Michał Zając.

56 min - Trochę przystopowali gospodarze, z kolei goście nadal starają się nie wyjechać z Torunia z zerowym dorobkiem bramkowym.
53 min - Mimo wielu prób hokeiści z Podkarpacia wciąż nie są w stanie zdobyć bramki, a zostało niewiele czasu.
51 min - Kara dla Jegora Szkodienko za celowe trzymanie krążka w rękawicy.
49 min - Potężny strzał Mikałaja Sytego zaraz po wznowieniu, lecz świetnie wyłapał go Filip Świderski.
48 min - Tym razem próbował najlepszy strzelec ligi - Jakub Bukowski, ale Conrad Mölder wciąż niepokonany.
46 min - Ofensywne natarcia sanoczan, ale brakuje celności.
44 min - Kolejna kara, tym razem dla zawodnika gospodarzy. Winowajcą Henri Limma a powodem przeszkadzanie.
44 min - Torunianie "założyli zamek", ale nie zdołali oddać strzału.
42 min - Julius Marva (Ciarko STS) ukarany za rzucenie rywala na bandę.

Koniec 2. tercji

40 min - Jegor Rożkow (KH Energa) ukarany za zahaczanie.
38 min - GOOO!!! 3-0! Robert Korczocha po świetnych dograniach Kalinowskiego i Kozłowa podwyższa prowadzenie KH Energi!
38 min - Ładna akcja Koguta i Kalinowskiego, ale bez zwieńczenia jej groźnym strzałem
37 min - Zmiana miejsca oblężenia i tym razem "Stalowe Pierniki" nacierają na bramkę Świderskiego.
34 min - Zamieszanie pod bramką Möldera i jego kapitalna interwencja.
33 min - Torunianie nacierają na sanocką bramkę wykorzystując grę w przewadze, ale goście solidnie się bronią.
31 min - Mateusz Wilusz (Ciarko STS) otrzymuje 2-minutową karę za uderzanie kijem.
29 min - Ależ blisko był teraz Sami Tamminen! Sanocki zawodnik trafił w słupek po świetnym kiwnięciu golkipera rywali.
28 min - Silny strzał Sebastiana Bara, ale wyłapany przez Möldera.
27 min - Okres przewagi "Stalowych Pierników", brakuje jedynie skutecznego wykończenia.
26 min - Dobra indywidualna akcja Arraka i bardzo niedokładne podanie, w konsekwencji strata.
25 min - Niesamowita pogoń za "bezpańskim" krążkiem w wykonaniu Patryka Koguta i niewiele brakowało do podwyższenia prowadzenia. Na posterunku jednak bramkarz Ciarko STS.
23 min - Zakotłowało się pod bramką Świderskiego, ale po wielu próbach torunianie nie zdołali trafić do siatki.
22 min - Wiele zagrań na uwolnienie przez gospodarzy, mimo braku większego zagrożenia.

Koniec 1. tercji

17 min - Aleksandr Mokszancew (Ciarko STS) ukarany za grę wysokim kijem.
16 min - GOOOL!!! 2-0! Doświadczony Jarosław Dołęga pokonuje Filipa Świderskiego i podwyższa prowadzenie KH Energi! Asystowali mu Zając oraz Szkrabow.
14 min - GOOOL!!! Świetna, zespołowa akcja torunian i mamy prowadzenie gospodarzy! Do pustej bramki trafił Michał Kalinowski, a to wszystko dzięki dynamicznym podaniom Arraka i Koguta.

14 min - Krążek wędruje od bramki do bramki, akcje obu zespołów nie mogą znaleźć dobrej finalizacji.
12 min - Świetna kiwka Zająca, podanie do Kalinowskiego, ale jego strzał skutecznie zatrzymuje golkiper przyjezdnej ekipy.
10 min - Trochę zamieszania i chaosu w grze obu ekip. Ciężko o stworzenie składnej akcji. Głupie straty.
8 min - W indywidualnej akcji Sami Tamminen, ale broni Mölder.
6 min - Oblężenie bramki Sanoka, ale końcowo skuteczna parada Świderskiego.
5 min - Ledwo zakończyła się kara dla zawodnika gospodarzy, a już do boksu wędruje hokeista Ciarko STS. Bartosz Florczak odesłany na 2 minuty za przeszkadzanie.
3 min - Michał Zając (KH Energa) ukarany za zahaczanie.
3 min - Gospodarze w natarciu. Seria silnych, niecelnych uderzeń.
2 min - Niespokojna gra od pierwszych sekund i kocioł pod toruńską bramką.

#66 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 5 5.00 41 13 15 13 0 0 87.80 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Aleksandr Mokszancew PS 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Eemeli Piippo LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Bogusław Rąpała LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Radosław Sawicki LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0