2:1 Sami Tamminen #67 Karny decydujący 65:00
10:11 2 min. Toni Henttonen #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:19 2 min. Wasilij Strielcow #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:26 2 min. Daniił Oriechin #91 Przeszkadzanie
29:14 2 min. Toni Henttonen #22 Przeszkadzanie
44:20 2 min. Toni Henttonen #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:59 2 min. Nikołaj Stasienko #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:45 2 min. Wasilij Strielcow #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
63:23 2 min. Jere Karlsson #71 Trzymanie przeciwnika

- 65 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Salamy i Apalkow nie zdążył umieścić gumy nad leżącym Salamą!
- 65 min - Da Costa prosto w bramkarza
- 65 min - Sanoczanie dwa razy wybijają gumę z tercji. 50 sekund końca.
- 64 min - Strzał Glenna, odbija Salama!
- 63 min - Karlsson trafia na ławkę kar. 1:37 do końca dogrywki.
- 63 min - Uderzenie Dziubińskiego odbija Salama!
- 63 min - Strzał Tamminena obok słupka
- 63 min - Bukowski z bliska nie trafił w krążek.
- 62 min - Dziubiński z powietrza ale obok słupka.
- 61 min - Pierwsze wznowienie w dogrywce dla gospodarzy.

- Dogrywka w Sanoku.
- 60 min - Wrzutka Piippo w tercję, łapie na wszelki wypadek Saunders. 21 sekund do końca regulaminowego czasu gry.
- 59 min - Strzał Oriechina, łapie Salama.
- 59 min - Bukowski minął Saudersa, ale krążek przetoczył się tuż przy linii bramkowej! Filipek nie sięgnął już gumy. To był krążek za 3 pkt!
- 58 min - Ponownie walka o krążek pod bandą w tercji gospodarzy.
- 57 min - Walka o krążek, dużoi też niedokładności.
- 55 min - Piippo pod bramkę, ale Wilusz nie trafił w krążek.
- 54 min - Unia przycisnęła, z trzech metrów huknął Krzemień, odbija parkanem Salama!
- 54 min - Zamieszanie pod bramką Salamy, ale defensorzy ostatecznie przerywają akcję Da Costy z Oriechinem.
- 53 min - Uderzenie Da Costy, mrozi w parkanach Salama.
- 53 min - Strzał Florczaka z niebieskiej, odbija Saunders.
- 52 min - Indywidualnie W. Strielcow, i broni Salama.
- 52 min - Słabo 5 na 3 gospodarze i Unia już w komplecie.
- 52 min - Mocny strzał Aleksandra Strielcowa, odbija Salama.
- 52 min - Mocny strzał Bukowskiego z pierwszego krążka ląduje na słupku.
- 51  min - Strzał Jekunena odbija Saunders.
- 50 min - Drugi faul Unitów i gospodarze zagrają 5 na 3 przez 1:14. Czas dla STS-u.
- 50 min - Strzał Jekunena z trudnem odbija Saunders.
- 50 min - Świetnie podanie Mokszancewa do Tamminena, ale Saunders z bliska broni!
- 49 min - Faulowany w dogodnej sytuacji Henttonen, będzie kara dla Stasienko.
- 47 min - Strzał z bulika, odbija Salama.
- 46 min - Apalkow do A. Strielcowa, ten zbyt lekko i odbija Salama.
- 46 min - Bukowski pod bramkę do Mokszancewa, ale ten nie zdążył do krążka.
- 45 min - Henttonen ponownie na ławce kar, za spowodowanie upadku przeciwnika. Na nic zdały się jego pretensje do sędziego.
- 45 min - Po rykoszecie krążkiem w twarz dostał Mocarski, przerwa w grze.
- 44 min - Apalkow z bulika, spokojnie łapie Salama.
- 44 min - Henttonen zbyt późno podał do Mokszancewa, który już się czaił aby wyjść na sytuację sam na sam.
- 43 min - Sawicki do Bukowskiego, ale Saunders łapie gumę. Ale sędzia dopatrzył się i tak spalonego.
- 42 min - Da Costa wyprzedził Wilusza, ale jego strzał łapie Salama.
- 42 min - Filipek objechał bramkę, ale jego uderzenie na pustą bramkę było niecelne.
- 41 min - Dziubek spod bandy, łapie do raka Salama.
- 41 min - Zagranie wysokim kijem pod bramką Salamy, przerwa w grze.

- 40 min - Mokszancew zza bramki, ale za późno podał gdy przed Saudersem było dwóch niepilnowanych sanoczan.9
- 39 min - Strzał Carlssona ląduje na słupku!
- 38 min - Groźna akcja Oriechina, który złamał akcję do środka ale uderzył prosto w bramkarza.
- 38 min - Strzał Krzemienia, łapie Salama.
- 37 min - Zagrożenie pod bramką Salamy, ale ten od0bija strzał Apalkowa.
- 36 min - Sędzia nie zauważył, że guma wyszła zza niebieską a akcja Unitów dalej trwała.
- 35 min - Walka za bramką Unii.
- 33 min - Zwarcie Marvy z Dziubiński, ale szybko zażegnane gorące głowy.
- 32 min - Strzał Oriechina łapie Salama.
- 31 min - Groźna kontra Unii, strzał Wasiljewa Strielcowa z bulika zatrzymuje Salama.
- 30 min - Uderzenie Bukowskiego nad poprzeczką.
- 30 min - Bezuska z niebieskiej, ale spokojnie łapie Salama.
- 29 min - Siły się wyrównały, karę w ataku zarobił Henttonen.
- 29 min - Na ławce kar Oriechin, w przewadze gospodarze.
- 28 min - Mocarski pod bramką, ale nie zorientował się gdzie krążek i wybijają Unici.
- 27 min - Wrzutka spod bandy Dziubińskiego, łapie Salama.
- 26 min - Karlsson pod bramkę, lot krążka zmienia Wilusz - odbija Sauders. Dobitka obok słupka!
- 25 min - Podanie pod bramkę, ale dobrze Sawicki przecina podanie i guma ląduje poza taflą.
- 23 min - Marva ze środka lodowiska, łapie Saunders.
- 22 min - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź Unitów. Przed szansą Krzemień, ale nie zdołał pokonać Salamy. Z dobitką popędził Rogow i leżacy Salama nie dał rady złapać gumy.
- 21 min - GOL! 1-0! Saunders odbija strzał Karlssona, ale przy dobitce pod poprzeczkę Tamminena nie miał już szans!

- Koniec I tercji.
- 20 min - Niemrawo gospodarze w przewadze i Unia już w komplecie.
- 19 min - Strzał Marvy z bulika ale po rykoszecie guma ląduje poza taflą.
- 18 min - Za dużo podań i Unici wybijają gumę z tercji.
- 17 min - Kara dla Wasiljewa Strielcowa, w przewadze gospodarze.
- 17 min - Bukowski sam na sam, ale zahaczany i upadł na lód. Bez kary.
- 16 min - Kontra 2 na 1, ale Bukowski uderzył zamiast podać do Sawickiego i Saunders pewnie łapie.
- 16 min - Trochę niedokładności i mamy uwolenienie. Strzał po wznowieniu Paszka odbija Salama.
- 15 min - Wygrane wznowienie przez Tamminena i od razu strzał obok słupka.
- 14 min - Filipek przed bramkę do Bielca, ale ten uderzył obok słupka.
- 13 min - Strzał Piippo obok bramki, próbował z ostrego kąta Bukowski ale łapie Saunders.
- 12 mn - Zamieszanie pod bramką i mrozi Salama.
- 12 min - Wasilij Strielcow przycelował z nadgarstka, ale efektownie do raka łapie Salama.
- 11 min - Sanoczanie skutecznie wybijają gumę ze swojej tercji.
- 10 min - Świetne podanie Apalkowa do Aleksandra Strielcowa, ale ten fatalnie przestrzelił będac na przeciw bramki.
- 9 min - Będzie pierwsza kara, na ławce Henttonen.
- 8 min - Pierwsza interwencja w tym meczu Salamy. Strzał/podanie Glenna mrozi bramkarz gospodarzy.
- 8 min - Nadal bez konkretnej akcji, złe podanie i mamy uwolenienie. Wznowienie w tercji gospodarzy.
- 6 min - Dużo niedokładności, nie mamy na razie żadnej akcji z obu stron;.
- 4 min - Strzał z połowy Marvy, odbija Saunders, dobitka Mocarskiego nad poprzeczkę i ponownie ruszona bramka.
- 4 min -  Ruszona bramka przez nieatakowanego Saundersa, ale bez kary...
- 3 min - Niedokładne podanie w tercję gospodarzy i mamy uwolenienie.
- 2 min - Kontra gospodarzy 2 na 1, ale Tamminen sam spróbował zaskoczyć bramkarz - lecz ten pewnie chwyta gumę do raka.
- 1 min - Już w pierwszej akcji, groźnie uderzył Mocarski, odbija Saunders.