4:2 Grzegorz Pasiut #18 ( Bartosz Fraszko #10 ) +/-
28:48 2 min. Bartosz Fraszko #10 Uderzanie kijem
32:13 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Uderzanie kijem
34:07 2 min. Carl Hudson #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:49 2 min. Marcin Biały #88 Uderzanie kijem
35:46 2 min. Radosław Sawicki #13 Przeszkadzanie
46:26 2 min. Joona Monto #81 Zahaczenie
57:10 2 min. Miro-Pekka Saarelainen #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:10 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Łukasz Łyko #11 Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:15 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:33 2 min. Maciej Kruczek #12 Rzucenie na bandę

Strzały 9-9
60 min - Na 27 sekund przed końcem meczu kolejne wykluczenie dla gospodarzy. Goście zagrają 6 na 3
59 min - Kara dla Kolusza. Goście przez 55 sekund zagrają 4 na 3. Czas dla gości. Spesny zjechał do boksu
58 min - Strzał Kruczka zatrzymał się na słupku sanockiej bramki
55 min - Gospodarze kontrolują przebieg meczu, ale nie można też odmówić ambicji gościom, którzy się nie poddają i raz po raz niepokoją katowicką defensywę
53 mni - Strzał ze slotu Bepierszcza bez problemu broni Spesny
52 min - Wrzucenie krążka pod katowicką bramkę, ale to nie mogło zaskoczyć katowickiego bramkarza
48 min - GOLLLL 4:2 Grzegorz Pasiut wyszedł z kontrą z własnej tercji, którą zakończył strzałem po długim rogu.
47 min - Kara dla gospodarzy - Joona Monto
43 min - GOLLLL 3:2 Wronka zagrał wzdłuż bramki do Fraszki, a ten dopełnił formalności
42 min - GOLLLL 2:2 Krężołek dopadł do krążka podanego spoda bandy i strzałem w górny róg doprowadza do remisu

42 min - Kolusz przejął krążek, wjechał w tercję gości, uderzył, ale Spesny na posterunku
41 min - Zaczynamy trzecią tercje
TERCJA III

Strzały 11 - 9
37 min - GOLLLL 1:2 Sawicki ponownie daje prowadzenie swojej drużynie.
37 min - GOLLLL 1:1 Carl Hudson wykorzystuje okres gry w przewadze i doprowadza do remisu.
35 min - GOLLLLL 1:0 dla Sanoka, który wykorzystał okres gry w pojedynczej przewadze.

35 min - Kolejne wykluczenie na drużynę gospodarzy. Goście przez 7 sekund grają 5 na 3.
33 min Eriksson z bekhendu wprost w Spesnego
33 min - Zamieszanie i przepychanka pod bramką gości, które zakończyło się karą dla Bepierszcza
31 min - Kolejne pudło Pasiuta w tym meczu
29 min - Pierwsze wykluczenie w tym meczu. Na ławce kar Fraszko
28 min - Sanok stracił krążek na linii niebieskiej w tercji GKS-u. Gospodarze wyszli z szybką akcją, ale bez efektu bramkowego
28 min - dwójkowa akcja GieKSy Wronka - Pasiut, ale ten ostatni przestrzelił
27 min - Gospodarze przejęli inicjatywe w tym mczeu. Gra głównie toczy się na połowie gości, którzy jednak dobrze się bronią, nie dopuszczając gospodarzy do okazji strzeleckich, a sami szukają okazji w kontrach
22 min - John Murray dwukrotnie zmuszony do intrwencji
21 min - Przy wyniku 0:0 rozpoczynamy drugą tercję meczu.
TERCJA II

Strzały 21-6
19 min - Lehtonen wyjechał jeden na jeden ze Spesnym, jednak przegrał ten pojedynek
17 min - Wronka wycofał krążek do Pasiuta, a ten przestrzelił
15 min - Tym razem Bukowski szukał okazji na pierwszego gola w tym meczu, ale po raz kolejny czujny Murray
13 min - Strzelał Bielec, ale Murray na posterunku
12 min - Eriksson z koła bulikowego prosto w golkipera przyjezdnych
10 min - Po raz kolejny w tej tercji gospodarze sprawdzali dyspozycję Spesnego,
8 min - Goście sprawdzili czujność Murraya
7 min - Dwie okazje miał Pasiut. Najpierw otrzymał podanie zza bramki, ale  trafił prosto w bramkarza gości, a kilka sekund później zamiast oddać strzał, to wycofał krążek pod niebieską
6 min - Podanie wzdłuż bramki gości, jednak Kolusz nie sięgnął krążka
5 min - Eriksson próbował strącić krążek, ale Spesny nie dał się zaskoczyć
4 min - Murray zmuszony po raz pierwszy do interwencji w meczu. Na razie obie drużyny grają uważnie w defensywie, nie dopuszczając przeciwnika do strzeleckich sytuacji
1 min - Zaczynamy

Obie ekipy już na lodzie, za moment rozpocznie się spotkanie.

Witamy z Satelity, gdzie za ok. 8 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy katowickim GKS-em, a Ciarko STS-em Sanok. Obie drużyny ostatni raz zmierzyły się 1 lutego także w Satelicie, wówczas sanoczanie wygrali 2:1.

#2 Carl Hudson LO 1 0 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0