32:45 2 min. Jakub Bukowski #8 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
40:00 2 min. Dariusz Wanat #10 Uderzanie kijem
40:37 2 min. Jakub Bukowski #8 Wymuszanie kary (symulowanie)
40:37 2 min. Wasilij Strielcow #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:00 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Wysoko uniesiony kij
56:49 2 min. Julius Marva #60 Uderzanie kijem
56:49 2 min. Aleksandr Strielcow #23 Atak kijem trzymanym oburącz
57:52 2 min. Ryan Glenn #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00 2 min. Jere Karlsson #71 Ostrość
60:00 2 min. Maksim Rogow #7 Ostrość

- Koniec Meczu. Jeszcze spięli się w końcówce Sawicki z rywalem i będą kary.
- 59 min - GOL! 4-2! Do pustej bramki z niebieskiej trafia Mokszancew.
- 58 min - Czas dla gospodarzy. Do końca pozostało 2:08.
- 58 min - Akcja Tamminena i dał się sfaulować rywalowi. Będzie kara dla Glenna.
- 57 min - Obustronna kara. Na ławkę sędzia odsyła Marvę i Aleksandra Strielcowa.
- 56 min - Rogow sam wjechał przed bramkę, ale Salama nie dał się zaskoczyć.
- 55 min - Wilusz z pierwszego krążka, ale prosto w bramkarza.
- 54 min - Unia przetrzymała skutecznie grę w osłabieniu. Do końca meczu 5:48.
- 53 min - Groźna kontra, strzał Wasiljewa Strielcowa odbija Salama.
- 53 min - Jekunen uderzył, ale po rykoszecie obok słupka.
- 52 min - Kara dla Unii za atak wysokim kijem. Na ławce Sebastian Kowalówa. W przewadze gospodarze.
- 51 min - Stasienko uderzył z niebieskiej, odbija Salama.
- 50 min - Salama łapie skaczący krążek uderzony zza niebieskiej.
- 49 min - Dziubiński minął rywala, sam na sam z Salamą ale ten broni parkanem!
- 48 min - Marva spod niebieskiej, gumę przed siebie odbija Saunders, ale nie było nikogo do dobitki. Próbował Karlsson, odbija bramkarz.
- 47 min - Za bramką gości leży Bukowski, ale sędziowie nie reagują. Przerywają po chwili, trwa narada. Bez kary.
- 46 min - Zamieszanie pod bramką i krążek w siatce sanoczan. Sędziowie po naradzie będą sprawdzać wideo.
- 46 min - Dziubiński z nadgarstka nad bramką.
- 45 min - Z niebieskiej Stasienko, odbija Salama. Dobitka Oriechina i pewnie bramkarz STS-u.
- 44 min - Stasienko z niebieskiej, lot krążka zmienił Da Costa ale guma wylądowała wysoko nad bramką.
- 44 min - Uderzenie Da Costy ląduje tuż przy słupku.
- 43 min - Marva huknął z niebieskiej, ale odbija Saunders, z dobitką popędził Henttonen ale uprzedził go defensor Unii.
- 42 min - Dziubiński pod bramkę, Glenn był sam przed Salamą, ale nie zdołał go pokonać.
- 40 min - Na ławkę kar trafia Wasilij Strielcow i Jakub Bukowski, który według sędziego symulował.
- 40 min - GOL! 3-1! Hamalainen huknął w samo okienko oświęcimskiej bramki!

- 40 min - Sygnalizowana kara dla Wanata.
- 40 min - Kontra sanoczan, rozklepana defensywa ale za dużo podać i nie trafił do pustej Henttonen. Z niebieskiej uderzył Jekunen.
- 39 min - Jak długi wyciągnął się Salama gdy uderzył z niebieskiej uderzył Bezuska.
- 38 min - Unia w natarciu, sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 37 min - Uderzenie Florczaka po rykoszecie, obok słupka.
- 37 min - Unici przycisnęli, ale dużo walki pod bandami.
- 36 min - Oriechin pod bramką, jednak Salama na posterunku.
- 35 min - Bezuska spod niebieskiej, prosto w Salamę.
- 33 min - Zamieszanie pod bramką ale Glenn i Apalkow zablokowani.
- 33 min - Bukowski za protesty dostał 2 minuty za niesportowe zachowanie.
- 32 min - Z niebieskiej Piippo, odbija Saunders.
- 32 min - Indywidualnie Bukowski, strzał przy słupku, broni Saunders.
- 32 min - Strzał z bliska Apalkowa, na raty mrozi Salama.
- 32 min - Rąpała efektownie na bandzie zasadził drzewo Wanatowi.
- 31 min - Strzał Florczaka łapie Saunders.
- 31 min - W kontrze sanoczanie 2 na 1, ale Tamminen po podaniu Henttonena uderzył zbyt lekko.
- 31 min - Mocno z nadgarstka Oriechin, obok słupka.
- 30 min - Tamminen z bliska, ale trafił niedokładnie w krążek.
- 30 min - Sanoczanie nie mogą założyć hokejowego zamka przez 2 minuty. Saunders bezrobotny.
- 28 min - Faulowany Bukowski, na ławkę kar siada Da Costa.
- 26 min - GOL! 2-1! Sygnalizowana kara dla gospodarzy i wykorzystał szybko to Orłow w zamieszaniu podbramkowym.
- 26 min - Strzał Themara przeleciał obok słupka. W odpowiedzi Bukowski, odbija Saunders.
- 25 min - Marva zza niebieskiej, łapie Saunders.
- 24 min - Sawicki wjechał w tercję rywala, uderzył po lodzie ale zbyt lekko i odbija Saunders.
- 23 min - Z boku uderzył Mokszancew i guma otarła się o słupek.
- 22 min - Jekunen spod bandy, odbija niepewnie Saunders i obrońca Unii wybija poza tercję. /
- 21 min - Pewnie Salama w bramce, łapie strzał z niebieskiej Bezuski.
- 20 min - GOL! 2-0! Rozklepana defensywa gości i do pustej bramki trafia Jakub Bukowski. Gumę dokładnie wyłożył gumę Radosław Sawicki!

- Koniec I tercji. Strzały: 6:17.
- 20 min - Dzielnie w obronie sanoczanie i po pierwszej tercji 1-0.
- 19 min - Zamieszanie pod bramką, leży juz Salama ale Unici są blokowani aż wreszcie spalony w polu bramkowym.
- 18 min - Kontra Tamminena z Mocarskim, ale ten drugi nie trafił w krążek w sytuacji 2 na 1.
- 18 min - Kara dla Bukowskiego, który zarobił 2 minuty za wytrącenie kija rywalowi w tercji ataku.
- 18 min. - Bezuska zza obrońcy niebezpiecznie wrzucił gumę, Salama jednak widział gumę.
- 17 min - Niezbyt mocny strzał Wilusza, spokojnie Saunders.
- 17 min - Zamieszanie pod bramką Salamy, wybijają obrońcy
- 16 min - Z niebieskiej Orłow, odbija Salama. Dobitka Oriechina niedokładna.
- 15 min - Chytry strzał Oriechina po lodzie, odbija Salama. Poprawka Unitów i mrozi gumę.
- 14 min - Spalony, ale Unici we czterech ruszyli z pretensjami do sędziego liniowego.
- 13 min - Próbował Bukowski, odbija Saunders.
- 12 min - Pewnie łapie gumę Salama.
- 12 min - GOL! 1-0! Henttonen przeprowadził indywidualną akcję, wjechał przed obrońcę i wcisnął gumę pomiędzy parkany Saundersa. Bramkarz właściwie samo sobie wbił gumę do bramki nie wiedząc gdzie jest przepchał ją parkanem za linię.
- 12 min - Dziubiński zza obrońcy, odbija Salama.
- 11 min - Krążkiem trafiony został Carlsson, sędzia przerywa grę.
- 10 min - Strzał spod bandy Paszka, pewnie mrozi gumę Salama.
- 10 min - Mokszancew z Rogowem się poprzepychali, obaj trafiają na ławkę kar.
- 9 min - Dobra okazja gospodarzy, Rąpała zza bramki do Bukowskiego, ale jego strzał odbija Saunders!
- 8 min - Kontra Bukowskiego, celował w okienko ale dobrze odbijaką zareagował Saunders.
- 8 min - Dobra akcja Oriechina, miał dobrą pozycję, ale uderzył nad poprzeczką
- 8 min - Próbował Carlsson, ale uderzenie z nadgarstka nie zaskoczyło Salamy.
- 7 min - Na szybkości wjechał Wanat, ale z ostrego kąta jego uderzenie broni Salama. W odpowiedzi strzał niegroźny Bielca.
- 6 min - Z nadgarstka uderzył Tamminen, na raty odbija Saunders.
- 5 min - Sawicki obrócił się z gumą z okolicy bulika, ale zablokowany.
- 3 min - Z boku uderzył Oriechin, odbija Salama.
- 3 min - Zamieszanie pod bramką Salamy, ale Kowalówka nie trafił dokładnie w krążek i został przyblokowany.
- 2 min - Wrzutka Themara, odbija Salama.
- 1 min - Pierwsza interwencja Saundersa.

- Przed meczem pojawiła się flaga Ukrainy na telebimie z napisem STOP WAR, STOP PUTIN.

#21 Krystian Mocarski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Aleksandr Mokszancew PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0