2:1 Julius Marva #60 ( Radosław Sawicki #13, Toni Henttonen #22 ) +/-
3:1 Teddy Da Costa #77 ( Andrej Themár #88 ) +/-
4:1 Wasilij Strielcow #32 ( Krystian Dziubiński #61 ) +/-
(+) Bezuška #4, Dziubiński #61, Rogow #7, Strielcow #23, Strielcow #32
(-) Biały #88, Bielec #29, Jekunen #3, Mocarski #21, Piippo #95
5/5 38:15
5:1 Aleksandr Strielcow #23 ( Wasilij Strielcow #32, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
16:09 2 min. Teddy Da Costa #77 Wysoko uniesiony kij
25:28 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Łukasz Krzemień #44 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:26 2 min. Sami Jekunen #3 Wysoko uniesiony kij
38:53 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Filip Sienkiewicz #97 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:35 2 min. Bartosz Florczak #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:07 2 min. Sami Jekunen #3 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu. Re-Plast Unia Oświęcim melduje się w półfinale
60. min - Bukowski z bliska nie pokonał R. Kowalówki.
59. min - GOOOOL!!!!! Bezuska z lewego bulika trafia w samo okienko sanockiej bramki!
59. min - Bezuska z ostrzejszego kąta, lecz nie trafił w światło bramki.
58. min - Mocarski z bulika po kiju Stasienki.
57. min - Walka o gumę pod bandą w oświęcimskiej tercji.
56. min - Marva niecelnie z niebieskiej.
55. min - Apalkow niecelnie z dystansu.
54. min - GOOOOL!!!!! Zamieszanie pod bramką Salamy wykorzystuje Aleksandr Strielcow umieszczjąc gumę w siatce.
54. min - Themar zza lewego bulika, jednak Salama był skuteczniejszy.
53. min - Carlsson spomiędzy bulików, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
52. min - Sanoczanie próbują jeszcze tworzyć ataki, ale oświęcimianie im na to nie pozwalają.
51. min - Dwójkowa kontra sanoczan zakończona niecelnym podaniem.
50. min - Oriechin próbował pomiędzy parkanami, jednak Salama okazał się lepszy i oświęcimianie nie wykorzystują rzutu karnego.
50. min - Kowalówka do Oriechina, ten w sytuacji sam na sam faulowany i mamy rzut karny!
49. min - Oriechin z okolic bulika, ale nie zaskoczył Salamy.
48. min - Stasienko z dystansu, dobitka Themara, ale nie ma piątej bramki dla Unii.
47. min - Carlsson do Glenna, jednak ten trafił w słupek.
46. min - Prusak z bliższej odległości, ale górą Salama.
45. min - Strzał sanoczan spod niebieskiej zamrożony przez R. Kowalówke.
44. min - Da Costa ambitnie powalczył o gumę za sanocką bramką.
42. min - Orłow z dystansu, lecz krążek minął bramkę.
41. min - Apalkow do Da Costy, ale ten w parkan Salamy.

40. min - Dziubiński z bliska, ale górą Salama.
39. min - GOOOL!!!! Dziubiński uderzył z bekhendu, a Wasilij Strielcow trącił gumę i wpakował ją do siatki!
38. min - GOOOOL!!!! Szybka odpowiedź oświęcimian. Themar przejął krążek w tercji neutralnej, pognał do przodu, zagrał na drugą stronę do Da Costy, a ten nie pomylił się i wpakował gumę do siatki!
38. min - Wanat przed bramkę, ale nikt z jego kolegów nie sięgnął gumy.
37. min - GOOOOL!!!! Hamalainen zza bramki Unii wypatrzył przed bulikiem Marvę, a ten przymierzył w samo okienko!
36. min - Sebastian Kowalówka w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczkę bramki!
35. min - Trójkowa kontra sanoczan powstrzymana przez oświęcimskiego obrońcę wraz z bramkarzem.
34. min - Sanoczanie kradną cenne sekundy z liczebnego osłabienia.
33. min - Pierwsza kara w tym spotkaniu na zawodników Ciarko STS-u Sanoku. Sami Jekunen na ławce kar.
32. min - Hamalainen sprzed bulika, ale broni R. Kowalówka.
32. min - Prusak indywidualnie sprzed bulika, ale odbił do boku gumę sanocki bramkarz.
31. min - Kontra Themara dobrze wybroniona przez Salamę.
31. min - Da Costa przed bramkę do Glenna, ale ten nie pokonał Salamy.
29. min - Bukowski próbował uderzyć z bulika, ale Wanat przeszkodził mu w tych zamiarach.
28. min - GOOOOL!!!!! Rogow wstrzelił gumę z niebieskiej, trącenie Aleksandra Strielcowa i mamy 2:0!
27. min - Jekunen z dystansu i słupek zadźwięczał na lodowisku w Oświęcimiu!
26. min - Błąd w boksie oświęcimian i nadmierna liczba graczy na lodzie, co skutkuje dwuminutową karą.
25. min - Aleksandr Strielcow przed bramkę do Wasilija Strielcowa, ale ten nie podniósł krążka i nie umieścił go w bramce.
24. min - Carlsson dwukrotnie z bliska, ale górą sanocki golkiper!
23. min - Dwójkowa kontra Wanat-Oriechin. Dariusz Wanat zdecydował się na strzał, który wylądował w rękach Salamy.
22. min - Orechin na czystej pozycji, lecz.... nie trafił w bramkę.
21. min - Stasienko do Orłowa, ten zrobił pełny obrót i uderzył, lecz nie pokonał Salamy.
21. min - Jekunen przymierzył z dystansu, ale nie zaskoczył R. Kowalówki.

20. min - Bukowski spod niebieskiej, ale oświęcimski defensor zdołał wybić krążek.
19. min - Oriechin wystawił gumę Apalkowowi, który miał całą pustą bramkę, lecz mimo szybkiego strzału Salama zdążył pojawić się w bramce.
18. min - Bukowski przymierzył sprzed bulika, ale do raka łapię gumę R. Kowalówka.
18. min - Glenn z samotną kontrą. Uderzył z ostrego kąta, lecz nie pokonał Salamy.
17. min - Sawicki próbował wpakować gumę z bliska tuż przy słupku, ale R. Kowalówka dobrze pokrył słupek.
17. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar Teddy Da Costa.
16. min - Orłow spod niebieskiej, wprost w Rąpałe.
15. min - Bezuska z niebieskiej, jednak krążek po rykoszecie mija światło bramki.
14. min - Piippo huknął z niebieskiej, ale końcówką kija broni R. Kowalówka!
12. min - Oriechin zostawił gumę Sebastianowi Kowalówce, ale ten w doskonałej sytuacji... nie trafił w bramkę.
11. min - GOOOOL!!!! Aleksandr Strielcow objechał sanocką bramkę, wypatrzył przed bramką Glenna, a ten wpakował gumę do pustej siatki!
11. min - Mocarski sprzed bulika, lecz trafił w łyżwę Bezuski.
10. min - Kontra Carlssona i Wanata powstrzymana przez sanocką obronę.
9. min - Bukowski z ostrego kąta wprost do raka R. Kowalówki.
9. min - Uderzenie sanoczan spomiędzy bulików zatrzymane przez bramkarza gospodarzy.
9. min - Tamminen zza bulika, ale zdołał obronić to uderzenie R. Kowalówka.
8. min - Orłow do Wasilija Strielcowa, ten niedokładnie uderzył spod niebieskiej i Salama zamroził gumę.
7. min - Orłow z bulika, ale trafił w nogi sanockiego obrońcy.
6. min - Glenn z niebieskiej, jednak niecelnie.
5. min - Rogow sprzed bulika, ale raka mrozi gumę Salama.
4. min - Wasilij Strielcow niecelnie za bramkę rywala i oświęcimianie tracą gumę.
3. min - Oriechin przed bramkę do Apalkowa, ale ten nie zorientował się w zamiarach kolegi.
2. min - Rąpałą indywidualnie spomiędzy bulików, ale nie pokonał oświęcimskiego golkipera.
1. min - Bukowski pociągnął z nadgarstka, lecz trafił wprostw Roberta Kowalówkę.
1. min - Themar z koła bulikowego, ale nieznacznie się pomylił.

Unia Oświęcim
#53 Robert Kowalówka B 1 1.00 23 10 5 8 0 0 95.65 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Daniił Apalkow ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška PO 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa PS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 0 2 1 1 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0