03:32 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:57 2 min. Kacper Guzik #10 Atak kijem trzymanym oburącz
08:37 2 min. Jared Brown #11 Przeszkadzanie
09:30 2 min. Filip Drzewiecki #84 Uderzanie kijem
12:45 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak kolanem
15:51 2 min. Jared Brown #11 Atak łokciem
41:44 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
49:31 2 min. Karol Kisielewski #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:23 2 min. Peter Novajovský #88 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
55:28 2 min. Tony Vidgren #3 Przeszkadzanie
55:28 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
- 60 min. - GOL! 5-3! Danton trafia do pustej bramki po zły podaniu defensorów we własnej tercji.
- 59 min. - Radziszewski zjeżdża do boksu. (56 sekund do końca meczu) Wznowienie w tercji gospodarzy.
- 57 min. - Dziubek pod bramką, ale Missiaen mrozi gumę.
- 57 min. - Brown pod bramkę, ale w krążek nie trafił blokowany Missiaen.
- 56 min. - GOL! 4:3! Zamieszanie pod bramką Missiaena i Cracovia zdobywa kontaktowego gola.
- 54 min. - GOL! 4:2! Z bliska Domogała pakuje gumę do bramki.
- 53 min. - GOL! 4:1! Kontra gospodarzy, Danton idealnie dograł do Szczechury który pakuje gumę do bramki. Czas dla Cracovii.
- 52 min. - Missiean odbija uderzenie Svitany.
- 51 min. - GOL! 3:1! Brown! Błąd Radziszewskiego, któremu odbił się krążek od łapaczki i go przelobował.
- 50 min. - 1:07 gospodarze zagrają w podwójnej przewadze po tym jak Novajovsky wystrzelił gumę w trybuny, ucierpiał kibic i potrzebuje interwencji lekarza.
- 50 min. - Cichy zza bulika, ale spokojnie zatrzymuje gumę Radziszewski.
- 49 min. - Uderzenie spod bandy Novajovskyego ponownie łapie Missiaen.
- 48 min. - Rompkowski z niebieskiej, łapie pewnie do raka Missiaen.
- 47 min. - Groźnie uderzył Svitana ale minimalnie obok bramki.
- 46 min. - Brown z boku odbija Radziszewski, poprawił Cameron trafił w bark bramkarza.
- 45 min. - Teraz Kartoszkin sam nie wierzy co zrobił... nie trafił do pustej bramki. To chyba z piąta taka okazja gospodarzy w tym meczu.
- 44 min. - Missiean spokojnie łapie gumę po uderzeniu Urbanowicza.
- 43 min. - Cameron przejął gumę źle wybitą przez Radziszewskiego, ale nie zdołał wsadzić gumy do praktycznie pustej bramki.
- 41 min. - GOL! 2-1! Cichy z backhandu po odbiciu się wcześniej krążka od bandy zaskakuje Radziszewskiego. Strzelał wcześniej Danton.
- 41 min. - Groźny strzał z bulika Dziubińskiego.

- Koniec II tercji. Strzały: 11 - 14.
- 40 min. - Noworyta z niebieskiej, pewnie mrozi gumę Missiaen.
- 39 min. - Roberts spod bramki, ale obok słupka.
- 38 min. - Drzewko przestrzelił z dwóch metrów nad poprzeczką zmieniając lot krążka.
- 38 min. - Kapica wjechał przed bramkę, kilka razy dobijał, sędzia najpierw pokazał spalonego w polu bramkowym a teraz sprawdza wideo po protestach zawodników gości, którzy twierdzą że krążek przekroczył linie bramkową. Sędzia stwierdza, że nie ma bramki.
- 37 min. - Sinagl dostał podanie przed bramką, ale trafia minimalnie obok słupka
- 34 min. - Cichy z backhandu po wymianie krążka przed bramką Radziszewskiego ale ten nie dał się pokonać.
- 33 min. - Podobna sytuacja, trzecia z rzędu i z metra Bożko trafia w kask Missiaena po błędzie defensywy.
- 32 min. - Kisielewski z metra, jednak Missiaen odbija gumę.
- 31 min. - Fatalne zagranie Tuominena i Kapica będąc sam przed Missiaenem nie trafia w bramkę.
- 31 min. - Bożko z bulika, prosto w bramkarza.
- 30 min. - Przerwa w grze, wcześniej ucierpiał przy strzale Sproule i pojawiła się krew na lodzie, którą usuwają służby porządkowe.
- 30 min. - Cameron wystawił do pustej bramki krążek Sliwinskiemu, ten jakimś cudem nie trafia w bramkę.
- 29 min. - Cichy na wysokości bulików oddał strzał z nadgarstka, pewnie łapie gumę Radziszewski.
- 28 min. - Kostecki pod bramką zablokował Sinagla w groźnej sytuacji.
- 27 min. - Tuominen z niebieskiej w słupek, zamieszanie pod bramką z bliska Bielec trafia obok bramki.
- 26 min. - Danton z boku zza obrońcy, odbija Radziszewski.
- 25 min. - Kartoszkin uciekł obrońcom i wyszedł sam na sam, ale nie trafił w bramkę.
- 24 min. - Błąd sędziego liniowego, który zagwizdał uwolnienie pomimo że sanoczanin był szybciej od przeciwka przy krążka za bramką Radziszewskiego. Po naradzie głównych gra wznowiona od środka.
- 23 min. - GOL! 1-1! Zamieszanie pod bramką Missiaena, który nie do końca wiedział gdzie jest guma i z bliska do bramki posłał ją Dziubiński przy biernej postawie obrońców.
- 21 min. - Kucewicz z bulika, z łatwością łapie Missiaen.

- Koniec I tercji. Strzały: 13 - 5.
- 19 min. - GOL! 1-0! Ćwikła przymierzył z bulika i trafił prosto w okienko bramki Radziszewskiego.
- 18 min. - Brown z nadgarstka z bulika, krążek mrozi Radziszewski, jednak ten gdzieś ugrzązł w jego sprzęcie.
- 17 min. - Ponownie Rompkowski, ale nie trafia w bramkę.
- 16 min. - Rompkowski z bliska, odbija Missiaen.
- 14 min. - Wajda z niebieskiej, niepewnie krążek odbił Missiaen, ale Roberts wybił gumę spod bramki.
- 13 min. - Svitana z bulika, ale nie trafił w bramkę.
- 12 min. - Uderzenie Kisielewskiego zablokowane.
- 12 min. - Sliwinski dostał podanie przed bramkę, ale nie opanował gumy.
- 11 min. - Cameron z ostrego kąta, ale znów bez pomysłu w przewadze. Sanoczanie nie oddają strzałów z niebieskiej, szukają sytuacji pod bramką lub strzałów z okolicy bulika co nie przynosi efektów.
- 10 min. - Cichy z dwóch metrów, prosto w bramkarza.
- 10 min. - Roberts zza niebieskiej, obok bramki, dobitkę odbija Radziszewski.
- 10 min. - Kij Urbanowicza został w bandzie.
- 9 min. - Roberts z czystej sytuacji, nie trafił w bramkę.
- 9 min. - Guzik zaatakował pod bramką Missiaena Tarasuka przez co doszło do wymiany ciosów. Obaj trafiają na ławkę kar.
- 8 min. - Drzewiecki z bulika, jednak pewnie gumę mrozi w parkanach Missiaen.
- 6 min. - Dziubiński zza bulika, trafia w słupek.
- 5 min. - Vidgren z niebieskiej z pierwszego krążka, odbija końcem parkana.
- 4 min. - Brown z bulika, ale nie trafił w bramkę.
- 3 min. - Cichy do Szczechury pod bramkę, niewiele jednak zabrakło i guma obok słupka.
- 3 min. - Turon z niebieskiej, krążek odbił się od parkanu Missiaena.
- 2 min. - Strzyżowski padł pod bandą po ataku rywala, ale sędzia nie reaguje.
- 1 min. - Strzał Camerona niedokładny i daleko od bramki.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#80 Marek Strzyżowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 1 1 0 1 2 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#44 Steven Tarasuk LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Joni Tuominen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Tony Vidgren PO 0 0 0 0 0 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.02 36 36 0 0 0 0 88.89 59:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0