2:0 Lauri Huhdanpää #86 ( Robert Arrak #17 ) +/-
12:52 2 min. Jakub Bukowski #8 Wysoko uniesiony kij
20:56 2 min. Robert Arrak #17 Zahaczenie
35:40 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Wysoko uniesiony kij
45:01 2 min. Kamil Kalinowski #10 Uderzanie kijem
46:06 2 min. Toni Henttonen #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:06 2 min. Henri Limma #24 Ostrość
51:06 2 min. Bartosz Florczak #5 Trzymanie przeciwnika
58:44 2 min. Sami Jekunen #3 Spowodowanie upadku przeciwnika

59 min - Ukarany został Sami Jekunen za spowodowanie upadku rywala.
58 min - Fantastyczna okazja Hiltunena, lecz toruński golkiper znowu skutecznie broni.
53 min - Groźna kontra sanoczan, ale Molder na posterunku.
52 min - Fantastyczny strzał Szkrabowa, ale również świetna parada Spesnego
52 min - Kary po obu stronach. Za nadmierną ostrość w grze ukarany Limma, zaś za trzymanie rywala Florczak.
50 min - GOOOL!!! Lauri Huhdanpaa podwyższa prowadzenie Stalowych Pierników! Silny strzał był nie do obrony dla Spesnego. Asystował Robert Arrak.
48 min - Zakotłowało się pod bramką Spesnego, ale krążek został przykryty. Torunianie atakują, wykorzystując przewagę liczebną.
47 min - Toni Henttonen spowodował upadek przeciwnika i także został ukarany. Czeka nas niespełna minuta gry 4 na 4.
46 min - Dwie minuty w boksie kar posiedzi Kamil Kalinowski, powodem uderzenie rywala kijem.
45 min - Ależ strzał! Krążek jednak po uderzeniu jednego z torunian trafił w poprzeczkę.
42min - Dynamiczna gra po obu stronach

Koniec 2. tercji

39 min - Kolejny pojedynek na linii Szabanow-Spesny. Fantastyczna gra Rosjanina oraz genialna interwencja Czecha.
38 min - Trzy niesamowite szanse dla torunian! Najpierw Limma wykorzystał błąd defensora i minimalnie chybił, zaś chwilę później Szabanow oddał dwa silne strzały, które jednak Spesny zdołał zatrzymać.
36 min - Szkrabow ukarany za grę wysokim kijem. "Power play" dla Ciarko STS.
36 min - Sanoczanie próbują "ukąsić" rywali kontrami, ale i one nie skutkują trafieniami.
33 min - Znakomity strzał Rodionowa, ale minimalnie niecelny. Torunianie chcą za wszelką cenę podwyższyć prowadzenie.
32 min - Kapitalną okazję miał Patryk Kogut, ale fatalnie przestrzelił sprzed bramki.
31 min - Niebezpieczne strzały Szabanowa i Arraka, lecz nie znalazły one drogi do siatki.
30 min - Świetna akcja Kamila Kalinowskiego, ale zabrakło zawodnika, który by ją zakończył. Torunianie powoli przejmują kontrolę nad meczem.
27 min - GOOOL!!! Michaił Szabanow wreszcie znalazł sposób na Patrika Spesnego! Torunianie obejmują prowadzenie po trafieniu Rosjanina, a podawał mu Lauri Huhdanpaa.
26 min - Dynamiczna gra po obu stronach. Bramkarze nie mają ani chwili wytchnienia.
24 min - W ostatnich sekundach gry w przewadze sanoczanie byli o krok od wyjścia na prowadzenie, ale tym razem kapitalna interwencja Moldera.
22 min - Mimo osłabienia świetną szansę na gola miał Lehtimaki, ale Spesny na posterunku.
21 min - Kara dla Roberta Arraka. Estończyk zahaczył Macieja Witana, który pędził na bramkę torunian.

Koniec 1. tercji

18 min - Groźnie pod bramką Ciarko STS, ale brakuje torunianom skuteczności.
17 min - Obie drużyny grają dobrze w ofensywie, ale jeszcze lepiej w defensywie.
15 min - Mimo oblężenia bramki gości przez minione 2 minuty, gospodarze nie zdołali poważnie zagrozić rywalom.
13 min - Jakub Bukowski ukarany za grę wysokim kijem.
13 min - Ogromny błąd w obronie, co prawie idealnie wykorzystał Lehtimaki! Napastnik gospodarzy świetnie minął obrońcę, ale na posterunku znów czeski golkiper.
11 min - Znakomite przyjęcie krążka z powietrza oraz minimalnie niecelny strzał Mikałaja Sytego.
9 min - Znów dobra szansa na bramkę dla gospodarzy, ale obaj bramkarze są dziś w świetnej dyspozycji.
7 min - Trwa oblężenie toruńskiej bramki. Goście zdecydowanie poczuli dobry moment.
7 min - Fantastyczna okazja KH Energi, ale jeszcze lepsza parada Spesnego.
4 min - Ależ świetne minuty sanoczan! Kamil Olearczyk był kolejnym, który miał świetną okazję by pokonać Fina. Molder jednak po raz kolejny skutecznie interweniuje.
3 min - Kolejna sytuacja pod bramką torunian, tym razem Konrad Filipek nie zdołał pokonać golkipera.
2 min - Groźnie pod bramką Moldera, Branislav Pavuk oddał minimalnie niecelny strzał.