2:4 Radosław Sawicki #13 ( Eemeli Piippo #95 ) +/-
24:00 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:20 2 min. Dawid Majoch #10 Wysoko uniesiony kij
40:21 2 min. Kamil Olearczyk #9 Przeszkadzanie
50:11 2 min. Marcin Biały #88 Zahaczenie
52:50 2 min. Eemeli Piippo #95 Atak kijem trzymanym oburącz
57:03 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie

Nic się już w tym meczu nie wydarzy. Ciarko STS Sanok wywozi z Nowego Targu 3 punkty. Strzały 25 do 31. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Henttonen jeszcze ostemplował słupek bramki Bizuba.
59 min. – Długi zamek Ciarko STS, bez konkretów, ale oni już nie muszą.
58 min. - Mrugała trzymał Henttonena, odpocznie 2 minuty.
57 min. - Sawicki bardzo aktywny, koronkowo goście próbują rozmontować obronę Podhala.
56 min. - Tamminen nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Dobra reakcja Bizuba.
55 min. - Dużo podań w zamku, ale mało strzałów.
54 min. - Neupauer do Majocha, ale nic z tego nie wyszło.
53 min. - Słowakiewicz mógł szybko odpowiedzieć, ale Spesny go powstrzymał.
52 min. - Gol dla STS! Sawicki wychodzi sam na sam i po lodzie między parkanami zwodzi Bizuba. 4:2 dla gości.
52 min. - Szurowski na środek do Fabiana Kapicy, nie ma gola.
52 min. - Hiltunen do Tamminena w kontrze 2 na 1 w grze 4 na 5, pusty róg bramki już był, zdołał się przemieścić Bizub i pięknie to obronił.
51 min. - Bryniczka szarżował pod bramką, będzie wykluczenie dla Białego.
50 min. - Jekunen przedarł się przed bramkę Podhala, ale zabrakło miejsca na precyzyjny strzał.
49 min. - Bomba Pavuka z niebieskiej, Bizub zasłonięty, ale czujny.
49 min. - Hamalainen z prawego bulika w kask Bizuba.
48 min. - Błąd Tomasika w obronie w porę naprawiony przez niego samego.
47 min. - Neupauer dogrywał do Kolusza, ale dwukrotnie to podanie nie dotarło. Brakuje troszkę dokładności gospodarzom, szybki mecz.
46 min. - Zamieszanie pod bramką gości, Tomasik dogrywał do Słowakiewicza.
45 min. - Wilusz po lodzie, Bizub paruje nad pleksę.
44 min. - Mocarski i Witan rozegrali dwójkową akcję, która mogła zakończyć się powodzeniem.
43 min. - Ta przewaga Podhala do najlepszych nie należała, gramy w pełnych zestawieniach.
42 min. - Hamalainen miał szansę w kontrze pod złym podaniu Pugołowkina.
41 min. - Neupauer mierzył w krótki róg w okienko bramki.
41 min. - Neupauer bez zastanowienia uderzył krążek, który spadł mu pod kij przy bandzie. Broni Spesny.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II odsłony. 3 do 2 dla gości.
40 min. – Gol dla Podhala! Szarotki dopięły swego. Bryniczka przywraca nadzieję gospodarzom na dobry wynik w tym spotkaniu.
39 min. - Świetna szansa Bondaruka, próbował mijać bramkarza, jeszcze Kolusz poprawił na dobitkę, obronił Spesny.
38 min. - Gol dla STS! Strzyżowski pewnym strzałem z bliska nie daje szans Bizubowi, finalizując akcję swojego zespołu.
37 min. - Sulka przez całe lodowisko do Wielkiewicza, strzał w krótki róg broni bramkarz.
36 min. - Bukowski ładnie gubi obrońców, ale nie ma zagrożenia bramki.
35 min. - Mocarski próbował zza obrońcy, ale blokowany.
34 min. - Franek wyszedł ze Słowakiewiczem w kontrze, strzelał sam, mocno, ale w środek.
33 min. - Nieporozumienie nowotarżan przy akcji ofensywnej.
32 min. - Strzał Bukowskiego ze środka, Bizub na posterunku.
31 min. - Majoch i Saroka walczyli dzielnie w tercji gości, wcześniej Fabian Kapica, sanoczanie wybijają na uwolnienie.
30 min. - Ładnie rozgrywają goście, Hiltunen z Sawickim, jeszcze po podaniu Sawickiego Biały miał świetną okazję na zmianę wyniku.
29 min. - Strzyżowski mierzył pod długim rogu.
28 min. - Podhale agresywnie w ataku, będzie wykluczenie dla Majocha.
27 min. - Gol dla STS! Świetnie przekierowany strzał spod niebieskiej trafia w okienko bramki Bizuba. 2:1 dla gości.
26 min. – Franek po podaniu Bryniczki miał świetną szansę na pokonanie Spesnego.
25 min. - Gol dla STS! Szybko wykorzystany zamek Tamminen strzela obok Bizuba i mamy remis.
24 min. – Będzie wykluczenie dla Podhala.
23 min. - Gol dla Podhala! Wielkiewicz wywalczył krążek w tercji gości, zagrał przed bramkę do Słowakiewicza, ten faulowany, ale po sygnalizacji kary zdołał umieścić krążek w siatce. 1:0 dla Podhala.

22 min. - Pugołowkin uwolnił się spod opieki obrońcy, próbował dogrywać do partnera.
21 min. - Henttonen zgubił krążek za bramką, Neupauer dogrywał do Siutego przed bramkę, strzał obok.
Rozpoczynamy II tercję.
Strzały 11 do 10.
20 min. - Jeszcze goście mieli szansę na wyjście z kontrą, ale syrena kończy pierwszą odsłonę. Bez bramek w Nowym Targu.
20 min. - Agresywnie bronią goście, w końcu wybijają krążek z tercji.
19 min. - Zamek Podhala, Bondaruk próbował finalizować akcję.
19 min. - Zaatakowany Słowakiewicz, będzie pierwsze wykluczenie w tym meczu.
18 min. - Znowu Pugołowkin miał świetną szansę na pokonanie Spesnego, chwilę później po jego podaniu Franek trafił w poprzeczkę.
18 min. - Kolusz przedarł się przy bandzie i objechał całą tercję gości, zostawił partnerom, ale nie było zagrożenia bramki.
17 min. - Saroka wrzucił sobie krążek do tercji i popędził za nim, ale powstrzymany przez zawodników gości.
16 min. - Pavuk świetnie zagrał na środek do Sawickiego, ten nie opanował krążka.
15 min. - Bryniczka przedzierał się do tercji gości po zagraniu lobem, niewiele brakowało by wymanewrował bramkarza, ale obrońcy umiejętnie przeszkadzali. Jeszcze Pugołowkin miał szansę na pokonanie bramkarza po wznowieniu.
14 min. - Znowu pierwsza piątka Podhala zaatakowała w tercji gości, wyjście sanoczan i dwa z rzędu uwolnienia Podhala.
13 min. - Spesny nie zamroził krążka i Bochnak miał szansę by wcisnąć go do bramki pod bramkarzem gości, jeszcze Tomasik uderzał spod niebieskiej. Spesny paruje nad bramkę.
12 min. - Pugołowkin ładnie zagrał przed bramkę, ale nikt z jego partnerów nie sfinalizował akcji.
11 min. - Wysoki pressing Podhala, dużo gry w środku pola bez akcji pod bramką.
10 min. - Bomba Szurowskiego z niebieskiej, ale Spesny widział dokąd zmierza krążek.
9 min. - Pugołowkin szukał partnerów, w końcu sam wyjechał od zakrystii, Spesny nie dał się zaskoczyć.
9 min. - Podhale przejęło inicjatywę, długo pierwsza formacja grała w tercji STS, kontra Hiltunena, strzał zablokowany przez Mrugałę.
8 min. - Wilusz do Sawickiego na lewe skrzydło, obrońca Podhala blokuje strzał.
7 min. - Strzyżowski z dystansu, Mocarski miał szanse na dobitkę.
6 min. - Pugołowkin zakręcił za bramką Spesnego, podał przed bramkę, zamieszanie, ale nie było strzału.
5 min. - Kolusz ofensywnie wyjechał z tercji, minął kilku zawodników, ale powstrzymany za niebieską gości.
4 min. - Wilusz do Białego, ten przełożył na backhand, ale bramkarz Podhala broni.
3 min. - Kamieniecki wrzucił z niebieskiej, Franek próbował strącać przed bramką.
2 min. - Mocniej goście weszli w ten mecz, Henttonen zakręcił w tercji Podhala, ale gospodarze mądrze w obronie.
1 min. - Strzał Hiltunena z ostrego kąta broni Bizub.
W bramce Podhala Bizub, w bramce STS Spesny.
Zapraszamy na spotkanie Tauron Podhale Nowy Targ kontra Ciarko STS Sanok.