05:19 2 min. Branislav Pavúk #81 Przeszkadzanie
08:28 2 min. Łukasz Siuty #11 Zahaczenie
18:46 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Przeszkadzanie
21:37 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Przeszkadzanie
24:46 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:51 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
32:51 2 min. Radosław Sawicki #13 Ostrość
39:27 2 min. Kamil Olearczyk #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:05 2 min. Branislav Pavúk #81 Ostrość
43:05 2 min. Robert Mrugała #77 Ostrość
43:05 2 min. Robert Mrugała #77 Uderzanie kijem
55:14 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie

- 60 min. - GOL! 7-2! Bukowski sekundę przed syreną pakuję gumę do pustej bramki!
- 57 min. - Sanoczanie zamknęli rywala w ich tercji, strzały Marvy zablokowany a z bliska uderzał też Tamminen ale niedokładnie.
- 55 min. - Bukowski faulowany pod bandą przez Mrugałę. W przewadze gospodarze.
- 54 min. - Strzał Soroki z bulika, pewnie łapie Spesny.
- 52 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego, który uwijał się jak w ukropie broniąc strzały Majocha, B. Wsoła.
- 51 min. - Bondaruk uderzył nad poprzeczkę po stracie Pavuka.
- 50 min. - GOL! 6-2! Od razu kontra gospodarzy. Sytuacja 2 na 1 i Sawicki wyłożył gumę Bukowskiemu.
- 50 min. - GOL! 5-2! Z niebieskiej Szurowski, zamieszanie pod bramką i gumę pakuje do siatki Majoch.
- 49 min. - Strzał Strzyżowskiego zza obrońcy, odbija parkanem Polak.
- 49 min. - Biłas dostał gumę na niebieską, jego strzał z łatwością do raka łapie Polak.
- 47 min. - Majoch dostał idealnie podanie wzdłuż bramki, ale Spesny zdążył się przesunąć i łapie gumę.
- 47 min. - GOL! 5-1! Hamalainen wygrał bulik, od razu uderzył Bukowski o zaskoczył Polaka. Guma odbiła się od kasku Volraba, nie zdążył z reakcją rakiem Polak a krążek wpadł za linię bramkową.
- 46 min. - Jekunen sam przejechał pół lodowiska, ale po rykoszecie strzał wylądował na siatkę nad bramką.
- 45 min. - Henttonen w uliczkę do Bukowskiego, ale ten prosto w Polaka.
- 44 min. - Tamminen z dwóch metrów, ale nie zdołał pokonać Polaka.
- 43 min. - Walka Pavuka z Mrugałą, ale w rękawicach więc dostaną kary mniejsze. Dla obrońcy Podhala 2+2 a dla Słowaka 2 min.
- 43 min. - Sawicki w dogodnej sytuacji, z backhandu prosto w bramkarza.
- 42 min. - Pavuk dostał podanie pod bramkę, ale z powietrza uderzył obok słupka.
- 41 min. - Bryniczka z bliska w zamieszaniu, odbija Spesny parkanem.

Koniec II tercji. Strzały po II: 13-13.
- 39 min. - Kara dla Olearczyka, w przewadze goście na 33 sekundy przed przerwą.
- 38 min. - Kontuzja Wielkiewicza pod bandą, przerwa w grze.
- 37 min. - Podhale próbuje stworzy jakąś sytuację, ale dużo walki pod bandą.
- 35 min. - Mokszancew po raz kolejny wyłożył gumę Sawickiemu, ale ten nie trafił czysto w krążek do pustej bramki.
- 34 min. - Worwa wjechał przed bramkę, ale z bliska nie zdołał pokonać Spesnego.
- 33 min. - Sawicki długo "rysował" Wielkiewicza, aż odebrał mu gumę. Obaj się starli i trafiają na ławkę kar.
- 31 min. - Volrab z niebieskiej, łapie Spesny.
- 31 min. - Z boku uderzył Soroka, odbija Spesny.
- 30 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego, ale gospodarze wychodzą z tego górą.
- 29 min. - Volrad uderzył nad poprzeczką.
- 29 min. - Szurowski uderzył mocno, ale obok bramki.
- 28 min. - Henttonen do Jekunena, ale ten przestrzelił w dogodnej sytuacji pod bramką!
- 27 min. - Mokszancew wyłożył gumę do pustej bramki Sawickiemu, ale ten niepotrzebnie przyjmował krążek i zmarnował sytuację.
- 26 min. - GOL! 4-1! W uliczkę gumę wyłożył Hamalainen do Henttonena, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Polaka.
- 25 min. - Mokszancew do Tamminena, ale ten ułamek sekunda za późno uderzył i zdążył się przesunąć do słupka Polak.
- 25 min. - Kolejna kara dla Podhale, w przewadze sanoczanie.
- 23 min. - Część świateł przygasło na lodowisku.
- 23 min. - Zmiana bramkarzy w Podhalu. Za Bizuba wszedł Polak.
- 23 min. - GOL! 3-1! Sawicki kilkukrotnie wymienił krążek z Mokszancewem, aż Rosjanin uderzył z bulika z nadgarstka zaskakując Bizuba
- 22 min. - Dwie kary dla gości, będzie 5 na 3 przez pełne 2 minuty. A jednak tylko jedna, na ławce siedzieli już dwaj bracia Wsół ale po konsultacji i pretensjach gości na ławce został tylko Bartłomiej.
- 21 min. - Indywidualnie Moksancew, ale zablokowany przez obrońcę.
- 20 min. - Sam na sam Bondaruk w osłabieniu, broni Spesny!

- Koniec I tercji. Strzały: 6-7.
- 19 min. - Henttonen do Bukowskiego, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć krążka w czystej sytuacji.
- 18 min. - Na ławce kar Bartłomiej Wsół, w przewadze sanoczanie.
- 18 min. - GOL! 2-1! Z bulika po długim rogu Worwa zaskoczył Spesnego, który nie najlepiej zachował się przy tej bramce.
- 18 min. - Sawicki z ostrego kąta, łapie Bizub.
- 17 min. - GOL! 2-0! Henttonen dostał idealnie podanie wprost na kij za bramki od Jekunena i uderzył z pierwszego krążka celnie do bramki.
- 16 min. - Uderzenie B. Wsóła spokojnie odbija Spesny.
- 14 min. - Aktywny Soroka wjechał z bulika do środka, jego uderzenie łapie Spesny.
- 12 min. - Z boku uderzył Słowakiewicz, odbija Spesny.
- 11 min. - Mocarski z trzech metrów z pierwszego krążka, ale trafił nieczysto.
- 9 min. - GOL! 1-0! Sawicki do Tamminena a ten w czystej sytuacji z bulika pokonał Bizuba.
- 9 min. - Na ławce kar Siuty, w przewadze sanoczanie.
- 8 min. - Bukowski pod bramkę, akcję zamykał z powietrza Tamminen ale minimalnie obok słupka.
- 7 min. - Z boku uderzył Bartłomiej Wsół, odbija parkanem Spesny.
- 6 min. - Pierwsza minuta bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.
- 6 min. - Kontra gospodarzy. Hamalainen dostał podanie wzdłuż bramki, ale nie sięgnął gumy.
- 5 min. - Na ławkę kar trafia Pavuk, w przewadze Podhale.
- 5 min. - Sawicki zmienił lot krążka przed bramkarzem, ale trafił w parkan Bizuba.
- 4 min. - Patryk Wsół uderzył zza zasłony, odbija barkiem Spesny.
- 3 min. - Uderzył Olearczyk, na raty mrozi gumę Bizub.
- 3 min. - Mrugała spod niebieskiej, odbija Spesny.
- 2 min. - Worwa spod bandy, ale obok słupka.
- 1 min. - Z niebieskiej Marva, ale obok bramki.
- 1 min. - Zamieszanie pod bramką gości, ale Sawicki nie zdołał pokonać Bizuba.
- Rozpoczynamy pierwszą tercję, krążek dla gospodarzy.