04:57 2 min. Grigorij Żełdakow #92 Przeszkadzanie
09:29 2 min. Radosław Sawicki #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:55 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:49 2 min. Christian Mroczkowski #9 Uderzanie kijem
42:13 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:14 2 min. Christian Mroczkowski #9 Natarcie
52:43 2 min. Karol Biłas #12 Uderzanie kijem
58:43 2 min. Toni Henttonen #22 Atak kijem trzymanym oburącz

- Koniec Meczu 2-3.
- 60 min. - Tyszanie pod koniec spokojnie kontrolowali mecz i szanowali krążek.
- 58 min. - Sam Bukowski, ale uderzył nad bramką.
- 57 min. - Fieofanow spod niebieskiej, odbija Spesny.
- 56 min - Mocarski z bulika, pewnie łapie Lewartowski do raka.
- 55 min. - Uderzenie z bulika Seeda, łapie Spesny. Długo w tercji gniotą rywala tyszanie.
- 55 min. - Cichy i strzał ląduje w bark bramkarza gospodarzy.
- 54 min. - Strzał Sierguszkina, odbija Spesny.
- 53 min. - Teraz w przewadze zagrają tyszanie. Na ławce Biłas.
- 52 min. - Sawicki próbował wsadzić gumę przy krótkim słupku, ale Lewartowski nie dał się zaskoczyć.
- 51 min. - Obstrzeliwana bramka gości. Uderzał Henttonen, Jekunen ale bez efektu. Dobre podanie otrzymał Bukowski ale z bliska nie trafił w krążek.
- 50 min. - Mroczkowski zaatakował Olearczyka, będzie przewaga gospodarzy.
- 49 min. - Spod niebieskiej Pavuk, spokojnie Lewartowski.
- 48 min. - Uderzenie Wróbla odbija Spesny prze siebie, ale przejmują defensorzy.
- 47 min. - Dobra akcja czwartego ataku gości, Witecki dostał idealnie podanie ale jego strzał do łapaczki Spesny.
- 47 min. - Bukowski zza obrońcy obok bramki.
- 46 min. - Z daleka Mokszancew, spokojnie łapie Lewartowski.
- 45 min. - Pociecha z bulika, zasłonięty Spesny i słupek.
- 45 min. - Strzał Cichego z okolicy bulika, łapie Spesny.
- 44 min. - Bardzo słabo gospodarze w przewadze, bez żadnego pomysłu.
- 43 min. - Strzał Marvy z niebieskiej, zablokowany.
- 42 min. - Kara dla tyszan. Na ławce Witecki.
- 42 min. - Niedokładnie Piipoo, mamy uwolnienie.
- 41 min. - Uderzenie Cichego zatrzymuje Spesny, któremu krążek ugrzązł na odbijaczce.

- 40 min. - GOL! 2-3! Cichy wykorzystał niefrasobliwość obrony, wjechał bez problemu w tercję i strzelił z nadgarstka zza Olearczyka, zaskoczony Spesny nie zareagował.
- 39 min. - Pojawiło się więcej niedokładności w obu zespołach przy rozgrywaniu akcji.
- 38 min. - Wymiana zdań w boksie Mokszancewa z sędzią Kozłowskim.
- 37 min. - Uderzenie Cichego, odbija Spesny.
- 36 min. - Z niebieskiej Marva trafia w słupek z bliska dobijał Sawicki ale nie zdołał zmieścić gumy w bramce! Olearczyk nie trafił w krążek.
- 35 min. - Po serii okrzyków kibiców i pretensji zawodników dopiero za trzecim razem sędzia reaguje.
- 34 min. - Mokszancew do Sawickiego, ten z trzech metrów nad poprzeczką
- 33 min. - Strzał Ubowskiego odbija Spesny, i blisko dobitki Marzec ale zablokowany.
- 32 min. - Kontra gospodarzy 2 na 1, ale Pavuk zamiast podawać do Strzyżowskiego, próbował oddać strzał i wyszło mizernie.
- 32 min. - Strzał Seeda spod niebieskiej, odbija parkanem Spesny.
- 31 min. - Wróbel zza bulika, obok bramki.
- 30 min. - GOL! 2-2! Sędzia wskazuje na środek i mamy remis. Jeziorski strzelcem gola. Ewidentny błąd bramkarza, który nie zamroził wrzutki Żełdakowa a guma zatrzymała się za nim ...
- 30 min. - Czy będzie bramka dla tyszan? Sędzia sprawdza analizę wideo. Ale po wrzutce Spesny nie zamroził gumy a Jeziorski z bliska pakuje ją do bramki.
- 29 min. - GOL! 2-1! Kontaktowy gol tyszan. Kontra Szczechury, który wyłożył gumę wzdłuż bramki do Wróbla a ten skierował krążek do pustej bramki.
- 27 min. - Indywidualna akcja przez pół lodowiska Sawickiego, pod bramką minął obrońcę ale jego strzał zatrzymuje Lewartowski!
- 26 min. - Strzał Pociechy odbija Spesny, dobitka Smirnowa też zatrzymana!
- 25 min. - Dobra gra w defensywie sanoczan, którzy są blisko rywala i nie dopuszczają do rozwinięcia akcji.
- 24 min. - Sam na sam Henttonen po błędzie Cichego - prosto w łapaczkę Lewartowskiego.
- 24 min. - Akcje rozgrywało sześciu zawodników z Sanoka ... będzie kara.
- 23 min. - Strzał Sawickiego odbija Lewartowski, z niebieskiej Pavuk - zablokowany.
- 22 min. - Uderzenie Mroczkowskiego, ale zdążył się przemieścić Spesny i łapie krążek!
- 22 min. - Mroczkowski ze Szczechura 2 na 1, ale podanie zostało zablokowane.
- 21 min. - Henttonen pod bramkę do Bukowskiego ale ten z bliska uderzył zbyt lekko.
- 21 min. - Mokszancew pod bramkę, ale uderzenie Tamminena nad poprzeczką.

- Koniec I tercji. Strzały: 11-15.
- 20 min. - GOL! 2-0! Zamieszanie pod bramką i Biały uderzył po lodzie! Bramka do szatni dla gospodarzy.
- 19 min. - Mroczkowski uderzył z bulika po błędzie Pavuka, ale nad poprzeczką.
- 18 min. - Sierguszkin indywidualnie, ale wraz z powstrzymującym go Piippo wpadł na bramkę. Przerwa w grze.
- 17 min. - Strzyżowski spod bandy, łapie Lewartowski.
- 16 min. - Mroczkowski objechał bramkę, ale jego strzał odbija Spesny.
- 16 min. - Tamminen do Marvy, ale strzał spod niebieskiej obrońcy został zablokowany.
- 15 min. - Strzał Sierguszkina obok słupka.
- 14 min. - Pavuk pod bramkę, lot krążka zmienił Henttonen ale Lewartowski na posterunku.
- 12 min. - Piippo efektownie rzucił na bandę Fieofanowem.
- 12 min. - Wróbel pod bramkę, ale Fieofanow nie zamknął akcji.
- 12 min. - Kontra sanoczan, było groźnie pod bramką Lewartowskiego. Próbował Mokszancew po podaniu Tamminena.
- 11 min. - Cichy z bulika i pewnie łapie Spesny.
- 10 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego po strzale Cichego, odbijał Szczechura - ale wybrnęli z tej sytuacji gospodarze.
- 9 min. - Sawicki podciął rywala i będzie przewaga gości.
- 8 min. - Z niebieskiej Bizacki a następnie Seed, odbija Spesny.
- 8 min. - Pewnie Spesny łapie strzał z bulika.
- 7 min. - Sanoczanie wymieniali długo krążek, ale bez celnego strzału.
- 6 min. - Błąd defensywy i sam na sam Sierguszkin - broni Spesny!
- 5 min. - Kara dla Żełdakowa, w przewadze gospodarze.
- 5 min. - Cichy pod bramkę, ale zablokowany.
- 4 min. - Bukowski spod niebieskiej, ale po rykoszecie obok słupka
- 4 min. - Groźnie uderzył Wróbel z bulika, krążek minął słupek.
- 3 min. - Strzał Pociechy zza bulika, odbija Spesny.
- 3 min. - Mokszancew pod bramkę, ale zahaczany i stracił kontrolę nad krążkiem.
- 2 min. - Henttonen z bulika, ale niedokładnie.
- 1 min. - GOL! 1-0! Błąd tyszan w defensywie zostawili wolnego Tamminena, który uderzył z bulika po lodzie. Zaskoczył nierozgrzanego Lewartowskiego.
- 1 min. - Z boku Jeziorski, odbija Spesny.

#21 Krystian Mocarski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Aleksandr Mokszancew PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Mateusz Wilusz ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 2.00 26 0 0 26 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#30 Jakub Zawalski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0