Finał CLJ: Unia rozgromiła MOSM Tychy
W dniu dzisiejszym odbyły się pierwsze mecze w ramach Mistrzostw Polski Juniorów, które są rozgrywane w Janowie. W pierwszym meczu MOSM Tychy dość wysoko przegrało z Oświęcimianami aż 7:0, natomiast Stoczniowiec Gdańsk pokonał KTH Krynicę 4:3 a w ostatnim meczu Zagłębie Sosnowiec pokonało Naprzód Janów 3:2. Poniżej znajdziecie dokładne statystyki z protokołów.
MOSM Tychy – Dwory Unia S.A. Oświęcim 0:7 (0:5, 0:0, 0:2) godz. 10:00
Bramki:
0:1 Marek Modrzejewski 02:29’
0:2 Michał Boba – Tomasz Ziaja 07:04’
0:3 Seweryn Krompiec – Jacek Bolek 09:25’
0:4 Marcin Kwiatek – Marek Modrzejewski 16:40’
0:5 Grzegorz Pidło – Łukasz Sękowski – Seweryn Krompiec 16:59’
0:6 Łukasz Sękowski 40:57’
0:7 Marek Modrzejewski – Paweł Żak 49:04’
Kary: 14 – 16 min.
MOSM:
00:56’ Tomasz Maćkowiak 2 min. uderzanie
05:29’ Tomasz Maćkowiak 2 min. atak łokciem
07:22’ Kamil Gawęcki 2 min. atak wysoko uniesionym kijem
36:16’ Dariusz Żymła 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
42:54’ Tomasz Maćkowiak 2 min. nadmierna ostrość w grze
45:37’ Dariusz Żymła 2 min. nadmierna ostrość w grze
53:10’ Dariusz Żymła 2 min. nadmierna ostrość w grze
Unia:
00:56’ Tomasz Gądek 2 min. przeszkadzanie
17:59’ 2 min. nadmierna ilość graczy na lodzie
13:23’ Marcin Kwiatek 2 min. atak wysoko uniesionym kijem
34:15’ Krystian Górka 2 min. trzymanie kija przeciwnika
42:54’ Grzegorz Madeja 2 min. przeszkadzanie
45:57’ Marcin Kwiatek 2 min. atak kijem trzymanym oburącz
54:42’ Tomasz Gądek 2 min. atak wysoko uniesionym kijem
56:54’ Tomasz Gądek 2 min. atak wysoko uniesionym kijem
Sędziowali: W. Zarodkiewicz – J. Chudecki, J. Bernacki
Składy:
MOSM: M. Michna – D. Żymła, D. Król (C); P. Sinka, B. Matczak, T. Siwak – Ł. Sidrow, M. Stopa; A. Palian, T. Skoś, B. Bronowski – M. Kotlorz, M. Dutka – T. Maćkowiak, K. Gawęcki.
Unia: P. Szałaśny – R. Noworyta, G. Madeja; M. Kwiatek, P. Żak, M. Modrzejewski (C) – J. Bolek, T. Gądek; S. Krompiec, Ł. Sękowski, G. Pidło – K. Górka, G. Połącarz; K. Rudnicki, M. Boba, T. Ziaja oraz M. Adamus.
Trenerzy: Adam Worwa (MOSM) – Włodzimierz Urbańczyk (Unia)
Najlepsi zawodnicy meczu: Tomasz Siwiak (MOSM) – Marek Modrzejewski (Unia)
GKS Stoczniowiec Gdańsk – MOSiR KTH KM Krynica 4:3 (4:1, 0:2, 0:0) godz. 13:30
Bramki:
1:0 Mateusz Wiśniewski – Patryk Soliński 03:09’
2:0 Maciej Urbanowicz – Mateusz Danieluk – Mateusz Rompkowski 05:11’
3:0 Patryk Soliński – Maciej Urbanowicz 12:07’
3:1 Grzegorz Horowski – Marcin Zabawa 16:43’
4:1 Jacek Dzięgiel – Patryk Soliński – Sebastian Wachowski 19:58’
4:2 Marcin Zabawa – Grzegorz Horowski 21:19’
4:3 Grzegorz Horowski – Mateusz Iskrzycki 31:13’
Kary: 18 - 10 min.
Stoczniowiec:
07:49’ Maciej Urbanowicz 2 min. atak łokciem
18:22’ Piotr Poziomkowski 10 min. niesportowe zachowanie się
20:59’ Jacek Dzięgiel 2 min. atak wysoko uniesionym kijem
31:48’ Sylwester Soliński 2 min.
51:44’ Piotr Poziomkowski 2 min. atak ciałem
KTH:
01:32’ Łukasz Domek 2 min. zahaczanie
24:13’ Krzysztof Zwierz 2 min. przeszkadzanie
31:36’ Bartłomiej Gaj 2 min. uderzanie
48:02’ Tomasz Majchrzak 2 min. atak wysoko uniesionym kijem
53:31’ Krzysztof Zwierz 2 min. zahaczanie
Sędziowali: T. Przyborowski – R. Gawron, G. Kociołek.
Składy:
Stoczniowiec: S. Soliński – M. Rompkowski, T. Bigos; S. Wachowski, M. Semeniuk; P. Skrzypkowski, M. Młynarczyk; P. Popielarz – M. Danieluk, M. Urbanowicz, P. Poziomkowski, P. Soliński (C), J. Dzięgiel, M. Wiśniewski, M. Labudda, J. Rzeszutko, M. Gliwa.
KTH: M. Ziaja – B. Gaj, D. Tomasiak; K. Różana, L. Waśko; P. Ciarach - T. Majchrzak, K. Zwierz, D. Świeczyński, W. Pajor, Ł. Domek, G. Horowski, D. Majkrzak, M. Iskrzycki, M. Zabawa.
Trenerzy: Wiesław Walicki (Stoczniowiec) – Andrzej Pasiut (KTH)
Najlepsi zawodnicy meczu: Patryk Soliński (Stoczniowiec) – Grzegorz Horowski (KTH)
UKS ZSME Sosnowiec – MUKS Naprzód Janów 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) godz. 17:00
Bramki:
1:0 Przemysław Mikoś - Konrad Poterek - Maciej Rajski 4:36’
2:0 Łukasz Rutkowski 22:50’
3:0 Dariusz Wieruszewski - Karol Golec 32:01’
3:1 Marek Sowiński - Błażej Salamon 47:22’
3:2 Michał Gryc - Łukasz Kulik - Marek Sowiński 52:23’
Kary: 12 - 16 min.
Zagłębie:
06:12 Kamil Duszak 2 min. atak łokciem
16:41 Maciej Rajski 2 min atak łokciem
19:17 Przemysław Mikoś 2 min uderzanie
29:11 Kamil Rajski 2 min nadmierna ostrość w grze
42:12 2 min
46:45 Kamil Rajski 2 min. nadmierna ostrość
Naprzód:
00:37 Michał Działo 2 min uderzanie
23:19 Piotr Szynal 2 min atak kijem trzymanym oburącz
28:19 Artur Tomczyk 2 min zahaczanie
38:31 Łukasz Kulik 2 min atak kijem trzymanym oburącz
41:02 Marek Sowiński 2 min zahaczanie
46:45 Łukasz Gondzik 2 min nadmierna ostrość w grze
47:44 Piotr Szynal 2 min przeszkadzanie
59:06 Michał Działo 2 min uderzanie
Składy:
Zagłębie: G. Mrozowski (T. Dzwonek); K. Duszak; M. Bartosik; D. Wieruszewski; K. Rajski; K. Golec; K. Bartosik; M. Masternak; P. Mikoś; M. Rajski; T. Kozłowski; Ł; Rutkowski; Ł. Podsiadło; P. Majewski; K. Kozłowski; M. Rudziński; K. Poterek
Naprzód: K. Kosowski (B. Sasim); Ł. Kulik; M. Działo; M. Sowiński; M. Gryc; B. Salamon; R. Węgrzyn; P. Szynal; Ł. Gondzik; Ł. Copa; Ł. Zimka; G. Pawłowski; G. Laska; T. Pilor; R. Mironiuk; A. Tomczyk; P. Pudełko; A. Ror
Trenerzy: Andrzej Wudecki (Zagłębie) - Krzysztof Kulawik (Naprzód)
Najlepsi zawodnicy meczu: Grzegorz Mrozowski (Zagłębie) - Kamil Kosowski (Naprzód)
Tabele:
Grupa A:
Drużyna |
PKT |
Mecze |
Z |
R |
P |
BZ/BS |
Unia |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
7/0 |
MOSM |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0/7 |
MMKS |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0/0 |
Grupa B:
Drużyna |
PKT |
Mecze |
Z |
R |
P |
BZ/BS |
Stoczniowiec |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
4/3 |
Zagłębie |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3/2 |
Naprzód |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2/3 |
KTH |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3/4 |
Program turnieju:
Poniedziałek 07.03.2005
10:00 MOSM Tychy – Dwory Unia S.A. Oświęcim
13:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk – KTH KM Krynica
16:45 – Otwarcie turnieju
17:00 – UKS ZSME Sosnowiec – MUKS Naprzód Janów
Wtorek 08.03.2005
10:00 – MMKS Nowy Targ – MOSM Tychy
13:30 – KTH KM Krynica – UKS ZSME Sosnowiec
17:00 – GKS Stoczniowiec Gdańsk – MUKS Naprzód Janów
Środa 09.03.2005
10:00 – Dwory Unia S.A. Oświęcim – MMKS Nowy Targ
13:30 – UKS ZSME Sosnowiec – GKS Stoczniowiec Gdańsk
17:00 – MUKS Naprzód Janów – KTH KM Krynica
Czwartek 10.03.2005
- Dzień Wolny
Piątek 11.03.2005
10:00 – I półfinał – zwycięzca gr. A – II m. gr. B
13:30 – II półfinał – zwycięzca gr. B – II m. gr. A
Sobota 12.03.2005
10:15 – mecz o III miejsce
13:30 – mecz o I miejsce
Ok. 15:30 – Zakończenie turnieju
Obsada sędziowska:
Sędzia główny turnieju: J. Miszek
Sędziowie główni: Zarodkiewicz, Wolas, Przyborowski, T. Godziątkowski
Sędziowie liniowi: Cudek, Chudecki, Bernacki, Wieruszewski, Kaczyński, Gawron i Kociołek, Krajewski.
Komentarze