HLM. To oni poprowadzą najbliższy mecz Unii
Re-Plast Unia Oświęcim w najbliższy piątek rozegra swój trzeci mecz w tegorocznej edycji Hokejowej Lidze Mistrzów. Biało-niebiescy zmierzą się na własnym lodzie z Red Bullem Salzburg, czyli najlepszą drużyną Ice Hockey League. Wiemy już, kto będzie sędziował to spotkanie.
W zeszły czwartek podopieczni Nika Zupančiča byli o krok od sprawienia niespodzianki. W wyjazdowym starciu mocno postawili się faworyzowanemu Ilves Tampere i przegrali z nim 3:4 po dogrywce. Z kolei w sobotę ulegli przy Chemików 4 ekipie Eisbären Berlin 1:4.
W najbliższy weekend mistrzowie Polski zmierzą się z dwiema austriackimi drużynami. W piątek na własnym lodzie skrzyżują kije z Red Bullem Salzburg, a w delegacji zagrają z EC KAC Klagenfurt.
Kibice zapewne zastanawiają się, którzy arbitrzy poprowadzą najbliższe starcie w grodzie nad Sołą. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, będą to Polacy. O grę w zgodzie z zasadami fair play zadbają Michał Baca z Oświęcimia i Paweł Kosidło z Krakowa. Na liniach zobaczymy Eryka Sztwiertnię z Cieszyna i Michała Żaka z Tychów.
13 września (piątek)
Re-Plast Unia Oświęcim – Red Bull Salzburg godz. 17:30
Sędziowie: Michał Baca, Paweł Kosidło (główni) – Eryk Sztwiertnia, Michał Żak (liniowi).
Czytaj także:
- Nie żyje człowiek, którego znał każdy kibic Unii Oświęcim. Miał 73 lata
- Reprezentacja Polski będzie w darmowej TV! "Domagali się tego". Porażka Polsatu
- Inauguracyjny sparing za nami. Gospodarze pokazali klasę!
- Oto ceny biletów i karnetów na mecze Unii. Są rabaty dla wiernych kibiców
- Bryk: Nic nie odda treningu hokejowego. Wszyscy cieszymy się jak małe dzieci

Komentarze
Lista komentarzy
emeryt
Panie Michale sąd sądem ale sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie,jak mawiał klasyk...
ledy2
To chyba babka tak mawiała 🤔🤭