Hokej.net Logo

NHL i Puchar Świata w TVP Sport!

2016-08-23 21:51 NHL
NHL i Puchar Świata w TVP Sport!

Telewizja Polska pozyskała prawa do pokazywania zarówno najlepszej hokejowej ligi świata, jak i turnieju rozpoczynającego sezon za oceanem. NHL wraca do polskiej telewizji!


Wczoraj informowaliśmy o tym, że Telewizja Polska na pewno posiada prawa do Pucharu Świata oraz stworzy program o NHL. Dzisiaj wiemy już oficjalnie, że do pakietu dochodzą transmisje z meczów NHL na żywo. W oficjalnym komunikacie prasowym czytamy:


"Także fanów hokeja czeka spora dawka emocji. Na początku września nasza reprezentacja gra w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Pyeongchang. Tuż po nim startuje Polska Hokej Liga. A później odbędą się mecze na najwyższym poziomie: Puchar Świata i rozgrywki NHL. Ofertę zimową uzupełniają zawody w łyżwiarstwie szybkim i figurowym."

Jest to więc powrót NHL do polskiej telewizji, z polskim komentarzem po długich latach przerwy. Nie wiemy jeszcze jaki pakiet posiada TVP Sport. Skontaktowaliśmy się już w tej sprawie z odpowiednimi osobami. Gdy otrzymamy odpowiedź natychmiast podzielimy się nią z Wami na naszym portalu.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe