Hokej.net Logo

Pierwszy etap przygotowań zakończony

Pierwszy etap przygotowań zakończony

Porannym czwartkowym treningiem hokeiści GKS Tychy zakończyli pierwszy etap przygotowań do sezonu 2016/17, w którym czeka ich walka w Polskiej Hokej Lidze oraz w Pucharze Kontynentalnym.

Przygotowania "na sucho" trwały niemal osiem tygodni, a podczas zróżnicowanych treningów drużyna m.in. pływała kajakami, biegała, trenowała boks, grała w piłkę czy uczestniczyła w zajęciach fitness. W czwartek zawodnicy udali się na zasłużone trzytygodniowe urlopy. Zajęcia na lodzie zostaną wznowione 24-tego lipca, a już cztery dni później zespół rozegra pierwszy sparing z czeskim LHK Jestřábi Prostějov. Dodatkowym sparingpartnerem tyszan będzie HK Nový Jičín, druzyna, której trenerem jest dobrze znany tyskim kibicom Robin Bacul. Oba mecze odbędą się na tyskim Stadionie Zimowym.

4-tego sierpnia tyszanie udadzą się do Czech na spotkanie rewanżowe z Prostějovem. Następnie zespół ma w planach udział w dwóch turniejach – 11-13 sierpnia w czeskim Havirzowie, gdzie przeciwnikami GKS Tychy będą AZ Havířov, VHK Vsetín oraz TH Unia Oświęcim, a tydzień później tyszanie pojadą na Słowację, gdzie po raz kolejny zaprezentują się w Memoriale Pavla Zabojnika w Zvoleniu.

Plan meczów kontrolnych przed sezonem 2016/17

28.07.2016 GKS Tychy - LHK Jestřábi Prostějov
02.08.2016 GKS Tychy - HK Nový Jičín
04.08.2016LHK Jestřábi Prostějov - GKS Tychy

Turniej w Havirzovie
11.08.2016GKS Tychy - TH Unia Oświęcim
12.08.2016HC Vsetin - GKS Tychy
13.08.2016 g.14:30 AZ Havířov - GKS Tychy

Memoriał Pavla Zabojnika w Zvoleniu
18 -20.08.2016

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe