Hokej.net Logo

Wolves Tychy Mistrzem Polski amatorów

Wolves Tychy Mistrzem Polski amatorów

W miniony weekend zakończyły się osiemnaste mistrzostwa Polski amatorów w hokeju na lodzie. Mistrza Polski wywalczyła drużyna Wolves Tychy. Do niższej dywizji spadają Mad Dogs Sopot i Husaria Białystok.

Klasyfikacja końcowa:


1. Wolves Tychy

2. Wojownicy Oświęcim

3.Unia Oświęcim

4. GKH Gdynia

5. Vikings Oświęcim

6. Cracovia

7. Goldwell Gdańsk

8. Polonia Bytom

9. Marvins Oliwa Hockey Team

10. Zagłębie Sosnowiec

11. Podhale Nowy Targ

12. Krynickie Diabły

13. Pionier Tychy

14. Knights Tychy

15. Mad Dogs Sopot

16. Husaria Białystok


Najlepsi zawodnicy turnieju:


Najlepszy bramkarz - Grzegorz Rzemiński(Wojownicy Oświęcim)

Najlepszy obrońca - Piotr Lickiewicz(GKH Gdynia)

Najlepszy napastnik - Eryk Derkowski(Wolves Tychy)

MVP turnieju - Jakub Kaczmarczyk (UniaOświęcim)

Król strzelców - KamilOppeln-Bronikowski (Goldwell Gdańsk) i Michał Kłosiński (GKH)

Nagrody indywidualne ufundowała firmaFair-Play


Poszczególne wyniki turnieju:



ADH Polonia Bytom – Marvins OliwaHockey Team 3:1 (3:0, 0:1)

Bramki:

1:0 Tymczyszyn 3.59

2:0 Mróz – Wieczorek – Secemski10.09

3:0 Poniatowski – Tymczyszyn 14.02

3:1 Piaszczyński – Szwed 29.27

Kary: Polonia – 0 min, Marvins – 14min (w tym 10 min za niesp. zach. dla Kazimierczaka)

Polonia: Cwienczek – Łysy,Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda, Rajca, Doruch,Stawarz, Kamuda Ł., Les, Napieracz, Kamuda M., Rzenno, Tkacz,

Bebłot.

Marvins: Kroszel – Stańczyk,Marczec, Kazimierczak, Szwed, Bruliński, Sczepkowski, Strojny,

Mielczarek, Piaszczyński, Kuklis,Grajewski, Kułak, Piaszczyński, Chądzyński

Mad Dogs Sopot – Vikings Oświęcim1:5 (0:3, 1:2)

Bramki:

0:1 Szpakowski B. – Walusiak 11.205/4

0:2 Szpakowski B. – Smrek 16.03

0:3 Szpakowski K. - Kretowicz 18.42

1:3 Kocemba – Klein 20.55

1:4 Korczyk – Bruzda 22.12

1:5 Kretowicz – Szpakowski B. 26.48

Kary: Mad Dogs – 4 min., Vikings –4 min.

Mad Dogs: Waszkiewicz – Rut, Klein,Okuniewski, Żołnowski, Kocemba, Śmigielski, Malicki, Suwała,

Wojciechowski, Kaczmarek, Byzewski,Okuniewski, Jasiński, Podsiadło, Brucki

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz,Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kapciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński,Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć

Wojownicy Oświęcim – KrynickieDiabły 2:1 (0:0, 2:1)

Bramki:

1:0 Smrek – Kozendra 17.02

2:0 Adamus – Żmuda 21.28

2:1 Gosztyła – Śmierczyński –Makuch S. 26.57

Kary: Wojownicy – 14 min. (w tym 10min za niesp. zach.), Diabły – 6 min.

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk,Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Boduch, Bara,Grabowski, Pactwa, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R.,

Rodak

Diabły: Pyka – Kacprzycki,Bryniarski, Majchrzak, Gosztyła, Makuch S., Makuch St., Bielak,Pajda,

Wrona, Biskup, Śmierczyński, Mróz,Pajor

Goldwell Gdańsk – Pionier Tychy 0:3(0:2,0:1)


Bramki:

0:1 Potempa – Pacuła 9.58

0:2 Kiklica – Garyga 14.08

0:3 Pacuła – Garyga 18.58

Kary: Goldwell – 2 min., Pionier –2 min.

Goldwell: Wojcieszenko – Cytawa,Brzeziński, Turos, Oppeln-Bronikowski, Piotrowicz, Skokowski,

Ryń, Spichalski, Cytawa, Błażuk,Turos, Fojcik, Gołembiewski, Tomaszewicz, Cebela

Pionier: Harańczyk – Kiklica,Korusiewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń,Penczek, Baca

Unia Oświęcim – Knights Tychy 5:0(2:0, 3:0)

Bramki:

1:0 Szulc 8.45

2:0 Tyrybon D. 14.59 5/4

3:0 Sporysz – Krompiec 17.58

4:0 Piega 22.09

5:0 Sporysz – Kaczmarczyk 25.14

Kary: Unia – 2 min., Knights – 4min.

Unia: Knapik – Wawryczek, Kadela,Sporysz, Kaczmarczyk, Krompiec, Wójcik, Rydzoń, Babiuch,

Tyrybon D., Warchał, Rzeszutko,Tyrybon K., Piega, Musiał, Szulc, Tyrybon M., Płatacz, Olszowy

Knights: Kopciara – Fatyga, Kamiński,Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki, Hołojda,

Drob, Kaszuba C., Kaszuba P.,Gościmski, Jacek G., Michno

Zagłębie Sosnowiec – GKH Gdynia 1:3(1:2, 0:1)

Bramki:

1:0 Owczarek – Tokarz S. - Kula 10.135/4

1:1 Barański 10.35

1:2 Głogowski – Przybyła 12.01

1:3 Gnerowicz – Głogowski 24.13

Kary: Zagłębie – 2 min., GKH – 4min

Zagłębie: Chruściel – Kula, Pacan,Fusiński, Tokarz S., Owczarek. Tokarz L., Dziwosz, Kisiel,

Zdrojewski, Śmigowski, Masalski,Lubański, Juszczyk, Dąbrowa, Sroka, Gacek, Mazur, Nowakowski

GKH: Dąbrowski – Lickiewicz,Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Grabowski,

Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski,Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski

Cracovia – Husaria Białystok 2:2(1:1, 1:1)

Bramki:

1:0 Tybuszewski – Szostak 7.31

1:1 Jasiński – Wojciula 14.59 5/4

1:2 Romanowski – Pachocki 17.34

2:2 Tkacz – Sobolewski 28.50


Kary: Cracovia – 6 min., Husaria –6 min.

Cracovia: Zamożniak – Zderski,Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Tkacz, Halemba, Trybała,Długosz, Semeczko, Gefert

Husaria: Koncewicz – Stankiewicz,Zimnoch G., Borowski, Wojciula A., Zimnoch B., Pachocki M.,

Romanowski, Jasiński, Pawelecz, Tur,Wojciula M., Plichta, Pachocki T., Smółko

Wolves Tychy – Podhale Nowy Targ 3:0(2:0, 1:0)

Bramki:

1:0 Derkowski 1.33 5/4

2:0 Ochanek 12.01

3:0 Ochanek – Derkowski – Abram26.29 4/5


Kary: Wolves – 6 min., Podhale – 4min.

Wolves: Targiel – Fus, Miłek, Abram,Ochanek, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Malinowski, Jaworski M., Skorupka,Pachut, Krzywda, Mioduszewski, Wieczorek, Jaworski G.

Podhale: Matuszewski – Japoł P.,Korczak, Tylka Maciej, Jurek, Mizera, Polak, Tylka Maciej, Plewa,

Japoł Paw., Pajerski, Kolasa, Kotas,Dudek, Krużel, Bierówka

Marvins Oliwa Hockey Team – VikingsOświęcim 1:3 (0:1,1:2)

Bramki:

0:1 Szpakowski – Grzebinoga 10.20

1:1 Piaszczyński – Kazimierczak24.25

1:2 Szpakowski 25.48

1:3 Jarnot 29.17

Marvins: Kroszel – Stańczyk,Marczec, Kazimierczak, Szwed, Bruliński, Sczepkowski, Strojny,

Mielczarek, Piaszczyński, Kuklis,Grajewski, Kułak, Piaszczyński, Chądzyński

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz,Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kapciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński,Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć

Polonia Bytom – Mad Dogs Sopot 1:0(1:0, 0:0)

Bramki:

1:0 Secemski – Poniatowski – Kamuda3.18 5/4

Kary: Polonia – 6 min., Mad Dogs –4 min.

Polonia: Cwienczek – Łysy,Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda, Rajca, Doruch,Stawarz, Kamuda Ł., Les, Napieracz, Kamuda M., Rzenno, Tkacz,

Bebłot.

Mad Dogs: Waszkiewicz – Rut, Klein,Okuniewski, Żołnowski, Kocemba, Śmigielski, Malicki, Suwała,

Wojciechowski, Kaczmarek, Byzewski,Okuniewski, Jasiński, Podsiadło, Brucki


Krynickie Diabły – Pionier Tychy 2:1(1:1, 1:0)

Bramki:

0:1 Kiklica – Garyga 13.32 5/4

1:1 Biskup 13.55

2:1 Hraj 29.28

Kary: Pionier – 2 min., Diabły – 2min.

Diabły: Pyka – Kacprzycki,Bryniarski, Majchrzak, Gosztyła, Makuch S., Makuch St., Bielak,Pajda,

Wrona, Biskup, Śmierczyński, Mróz,Pajor

Pionier: Harańczyk – Kiklica,Korusiewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń,Penczek, Baca

Wojownicy Oświęcim – GoldwellGdańsk 1:2 (0:1,1:1)

Bramki:

0:1 Oppeln-Bronikowski – Turos 3.29

1:1 Adamus – Bara 27.02

1:2 Oppeln-Bronikowski 28.30

Kary: 6-2 min.

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk,Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Boduch, Bara,Grabowski, Pactwa, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R.,

Rodak

Goldwell: Wojcieszenko – Cytawa,Brzeziński, Turos, Oppeln-Bronikowski, Piotrowicz, Skokowski,

Ryń, Spichalski, Cytawa, Błażuk,Turos, Fojcik, Gołembiewski, Tomaszewicz, Cebela


Knights Tychy – GKH Gdynia 0:5 (0:1,0:4)

Bramki:

0:1 Kłosiński 4.55 5/4

0:2 Andrzejewski – Barański 17.45

0:3 Andrzejewski – Jagodziński 20.59

0:4 Kłosiński 25.01 5/4

0:5 Kłosiński - Grabowski

Kary: 37 min (w tym kara meczu dlaJacka) – 8 min.

Knights: Kopciara – Fatyga, Kamiński,Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki, Pryszcz,

Drob, Kaszuba C., Kaszuba P.,Gościmski, Jacek G., Michno

GKH: Dąbrowski – Lickiewicz,Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Grabowski,

Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski,Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski

Unia Oświęcim – ZagłębieSosnowiec 4:2 (0:2,4:0)

Bramki:

0:1 Fusiński – Pacan 0.59

0:2 Tokarz S. - Owczarek 5.59

1:2 Kaczmarczyk 15.19

2:2 Krzemień – Sporysz 18.35

3:2 Sporysz – Kaczmarczyk 20.26 4/5

4:2 Kaczmarczyk – Sporysz 29.24

Kary: 4-4 min.

Zagłębie: Chruściel – Kula, Pacan,Fusiński, Tokarz S., Owczarek. Tokarz L., Dziwosz, Kisiel,

Zdrojewski, Śmigowski, Lubański,Juszczyk, Dąbrowa, Sroka, Gacek, Mazur, Nowakowski, Masalski

Unia: Knapik – Wawryczek, Kadela,Sporysz, Kaczmarczyk, Krompiec, Wójcik, Rydzoń, Babiuch,

Tyrybon D., Warchał, Rzeszutko,Tyrybon K., Piega, Musiał, Szulc, Tyrybon M., Płatacz, Mąsior,

Krzemień

Husaria Białystok – Podhale NowyTarg 0:2 (0:1,0:1)

Bramki:

0:1 Pajerski 4.14 5/4

0:2 Mizera – Japoł 20.52

Kary: 26 min (w tym po 10 min dlaPawelecza i Zimnocha) – 2 min.

Husaria: Koncewicz – Stankiewicz,Zimnoch G., Borowski, Wojciula A., Zimnoch B., Pachocki M.,

Romanowski, Jasiński, Pawelecz, Tur,Wojciula M., Plichta, Pachocki T., Smółko

Podhale: Matuszewski – Japoł P.,Korczak, Tylka Maciej, Jurek, Mizera, Polak, Tylka Maciej, Plewa,


Japoł Paw., Pajerski, Kolasa, Kotas,Dudek, Krużel, Bierówka

Cracovia – Wolves Tychy 3:1 (1:0,2:1)

Bramki:

1:0 Kozieracki – Tkacz 0.37

2:0 Tkacz 16.08

2:1 Ochmanek – Pachut 27.15

3:1 Brzegowy – Tkacz 29.58 do pustejbramki

Kary: 8-2 min

Cracovia: Zamożniak – Zderski,Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Tkacz, Halemba, Trybała,Długosz, Semeczko, Gefert

Wolves: Targiel – Fus, Miłek, Abram,Ochanek, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Malinowski, Jaworski M., Skorupka,Pachut, Krzywda, Mioduszewski, Wieczorek, Jaworski G.


Mad Dogs Sopot – Marvins Oliwa HockeyTeam 0:6 (0:2, 0:4)

Bramki:

0:1 Grajewski – Szwed 3.40

0:2 Piaszczyński 4.23

0:3 Kazimierczak – Szwed 15.22

0:4 Grajewski – Kułak 17.33

0:5 Grajewski 18.01

0:6 Kazimierczak 28.00

Kary: 0-4 min

Marvins: Kroszel – Stańczyk,Marczec, Kazimierczak, Szwed, Bruliński, Sczepkowski, Strojny,

Mielczarek, Piaszczyński, Kuklis,Grajewski, Kułak, Piaszczyński, Chądzyński

Mad Dogs: Waszkiewicz – Rut, Klein,Okuniewski, Żołnowski, Kocemba, Śmigielski, Malicki, Suwała,

Wojciechowski, Kaczmarek, Byzewski,Okuniewski, Jasiński, Podsiadło, Brucki

Vikings Oświęcim – Polonia Bytom2:3 (1:1,1:2)

Bramki:

1:0 Kamuda – Leś 11.21

1:1 Jarnot 11.15

1:2 Secemski – Wieczorek 16.06

1:3 Poniatowski – Kaczmarek –Wieczorek 21.20 5/4

2:3 Korczyk - Jarnot

Kary: 4 min – 2 min.

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz,Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kapciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński,Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć


Polonia: Cwienczek – Łysy,Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda, Rajca, Doruch,Stawarz, Kamuda Ł., Leś, Napieracz, Kamuda M., Rzenno, Tkacz,

Bebłot.

Goldwell Gdańsk – Krynickie Diabły4:0 (1:0, 3:0)

Bramki:

1:0 Oppeln-Bronikowski 14.13 4/5

2:0 Oppeln-Bronikowski 21.17

3:0 Turos – Cytawa 25.24

4:0 Oppeln-Bronikowski 26.11

Kary: 2-2 min.

Goldwell: Wojcieszenko( od 26.30Rytlewski) – Cytawa, Brzeziński, Turos S., Oppeln-Bronikowski,

Piotrowicz, Skokowski, Ryń,Spichalski, Cytawa, Błażuk, Turos Sł., Fojcik, Gołembiewski,

Tomaszewicz, Cebela

Diabły: Pyka – Kacprzycki,Bryniarski, Majchrzak, Gosztyła, Makuch S., Makuch St., Bielak,Pajda,

Wrona, Biskup, Śmierczyński, Mróz,Pajor

Pionier Tychy – Wojownicy Oświęcim1:3 (0:2, 1:1)

Bramki:

0:1 Zalewski – Kozendra 9.37

0:2 Żmuda – Kozendra 14.42

0:3 Adamus – Bara 18.50

1:3 Wójcik – Kwieciński – Pacuła25.10 5/4

Kary: 20 min. (w tym 10 min za niep.zach) – 2 min.

Pionier: Harańczyk – Kiklica,Korusiewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń,Senczek, Baca

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk,Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Boduch, Bara,Grabowski, Pactwa, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R.,

Rodak

Knights Tychy – Zagłębie Sosnowiec2:3 (2:0, 2:3)

1:0 Olejak - Pryszcz 10.22 5/4

2:0 Jacek – Kisała 5/4

2:1 Tokarz S. - Dziwosz 18.11

2:2 Mazur 21.52

2:3 Fusiński – Dziwosz 26.27

Kary: 12-20 min

Knights: Kopciara – Fatyga, Kamiński,Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki, Hołojda,

Drob, Kaszuba C., Kaszuba P.,Gościmski, Jacek G., Michno, Pryszcz, Sidrow

Zagłębie: Chruściel – Kula, Pacan,Fusiński, Tokarz S., Owczarek. Tokarz L., Dziwosz, Kisiel,

Zdrojewski, Śmigowski, Masalski,Lubański, Juszczyk, Dąbrowa, Sroka, Gacek, Mazur, Nowakowski


GKH Gdynia – Unia Oświęcim 1:2(1:2, 0:0)

1:0 Przybyła 2.41

1:1 Kaczmarczyk – Sporysz 4.39

1:2 Sporysz – Kaczmarczyk 14.43

Kary: 4-6 min.

GKH: Dąbrowski – Lickiewicz,Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Grabowski,

Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski,Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski

Unia: Knapik – Wawryczek, Kadela,Sporysz, Kaczmarczyk, Krompiec, Wójcik, Rydzoń, Babiuch,

Tyrybon D., Warchał, Rzeszutko,Tyrybon K., Piega, Musiał, Szulc, Tyrybon M., Płatacz, Mąsior,

Krzemień

Wolves Tychy – Husaria Białystok 3:0(1:0,2:0)

Bramki:

1:0 Mioduszewski – Szkoła –Derkowski 11.03

2:0 Pachut – Derkowski – Szkoła20.07

3:0 Ochmanek 29.56 do pustej bramki

Kary: 8-0 min.

Wolves: Targiel – Fus, Miłek, Abram,Ochanek, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Malinowski, Jaworski M., Skorupka,Pachut, Krzywda, Mioduszewski, Wieczorek, Jaworski G.

Husaria: Kulesza – Stankiewicz,Zimnoch G., Borowski, Wojciula A., Zimnoch B., Pachocki M.,

Romanowski, Jasiński, Pawelecz, Tur,Wojciula M., Pachocki T., Smółko

Podhale – Cracovia 2:4 (0:1, 2:3)

Bramki:

0:1 Szostak 3.28

1:1 Polak – Pajerski 14.43 5/4

1:2 Kozieradzki - 16.42

1:3 Kozieradzki 19.35

2:3 Pajerski – Plewa 25.31

2:4 Zderski 26.53

W piątej minucie Tybuszewski niewykorzystał rzutu karnego – obronił bramkarz

Kary: 2-8 min

Cracovia: Zamożniak – Zderski,Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Halemba, Trybała, Długosz,Semeczko, Gefert, Kozieradzki

Podhale: Matuszewski(od 19.35Martuszewski ) – Japoł P., Korczak, Tylka Maciej, Jurek, Mizera,Polak,

Tylka Maciej, Plewa, Japoł Paw.,Pajerski, Kolasa, Kotas, Dudek, Krużel, Bierówka

ĆWIERĆFINAŁY

Polonia Bytom – GKH Gdynia 2:7(1:5,1:2)

Bramki:


0:1 Andrzejewski – Kłosiński 1.11

0:2 Lickiewicz 3.28 5/3

0:3 Błażejak – Jagodziński 3.545/4

0:4 Barański – Głogowski 14.52

1:4 Tymczyszyn – Świerniak 18.18 5/4

1:5 Kłosiński – Zaborowski 18.47

1:6 Andrzejewski 19.40 5/4

2:6 Tymczyszyn 33.07

2:7 Kłosiński - Andrzejewski 39.48

Kary: 8-2 min

Polonia: Ćwienczek – Łysy,Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda M., Rajca, Doruch,Stawarz, Kamuda Ł., Leś, Napieracz, Kamuda M., Rzenno,

Tkacz, Bebłot


GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz,Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Kościński-

Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński,Zaborowski, Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski


Cracovia – Wojownicy 2:4 (0:0,2:4)

Bramki:

0:1 Leśniak - Zalewski 21.33

1:1 Tybuszewski – Brzegowy 22.45

1:2 Wilk – Orlikowski R.28.26

1:3 Orlikowski R. - Bara 31.26

1:4 Żmuda – Kozendra 33.06

2:4 Brzegowy 36.28 5/4

Kary 16-14 min

Cracovia: Zamożniak – Zderski,Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Tkacz, Halemba, Trybała,Długosz, Semeczko, Gefert, Kozieradzki

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk,Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara,Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski

R., Rodak

Unia Oświęcim – Vikings Oświęcim2:1 (1:0, 0:1 – d.1:0)

Bramki:

1:0 Trybon D. – Mąsior 12.30 5/4

1:1 Szpakowski – Smrek 32.07

2:1 Wawrzyczek – Kaczmarczyk 42.224/3

Kary: 10 – 20 min (w tym 10 min dlaKapcińskiego)

Unia: Knapik – Wawrzyczek, Kadela,Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Wójcik, Rydzoń, Mąsior,

Trybon D., Warchał, Rzeszutko, TrybonK., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon M., Babuch

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz,Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kopciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński,Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć


Goldwell Gdańsk – Wolves Tychy 2:4(0:2, 2:2)

0:1 Szkoła – Abram 15.32

0:2 Fus – Mioduszewski 17.20 5/4

0:3 Mioduszewski – Derkowski 21.57

1:3 Oppeln-Bronikowski – Cytawa 22.14

2:3 Cytawa – Turos 26.50

2:4 Malinowski – Jaworski 31.40

Kary: 8-2 min

Goldwell Gdańsk: Wojcieszenko –Cytawa G., Brzeziński, Turos, Oppeln-Bronikowski, Piotrowicz,

Skokowski, Ryń, Spichalski, Cytawa P.,Błażuk, Turos, Fojcik, Gołembiewski, Tomaszewicz, Cebela

Wolves Tychy: Targiel – Fus, JaworskiM., Abram, Pachut, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski,

Szkoła, Mioduszewski, Skorupka,Jaworski G., Wieczorek, Krzywda, Malinowski

MECZE O UTRZYMANIE

Mad Dogs Sopot – Knights Tychy 2:3(1:0,1:2 – 0:1 d.)

Bramki:

1:0 Kocemba 6.12 4/5

1:1 Bochyński 16.53

2:1 Kocemba 27.55

2:2 Olejak 29.38

2:3 Bochyński 33.22

W 31 minucie Kocemba nie wykorzystałrzutu karnego

Kary: 4-4 min

Mad Dogs Sopot: Waszkiewicz –Żołnowski, Suwała, Rut, Byzewski, Okuniewski, Malicki, Śmigielski,

Kaczmarek, Wojciechowski, Kocemba,Okuniewski, Jasiński, Brucki, Klein, Podsiadło

Knights: Kopciara – Fatyga, Sidrow,Kamiński, Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki,

Hołojda, Pryszcz, Drob, Kaszuba C.,Kaszuba P., Gościmski, Jacek G., Michno

Pionier Tychy – Husaria Białystok5:0 (2:0, 3:0)

1:0 Kiklica – Baca 10.46

2:0 Garyga – Kiklica 18.08 4/5

3:0 Chodak – Senczek 25.01

4:0 Senczek – Kwieciński 27.40

5:0 Senczek – Kwieciński 28.50

Kary: 6-2 min.

Pionier: Harańczyk – Kiklica,Korusewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń,Penczek, Baca

Husaria: Kulesza – Stankiewicz,Zimnoch, Jasiński, Pawelecz, Pachocki T., Pachocki M., Romanowski,

Zimnoch, Wojciula M., Borowski,Wojciula A., Smółko, Tur

PÓŁFINAŁY


GKH Gdynia – Wojownicy Oświęcim 1:7(0:1, 1:1, 0:5)

Bramki:

0:1 Kozendra 3.05 5/4

1:1 Kłosiński 20.58

1:2 Pactwa – Leśniak 23.45 5/4

1:3 Bara 30.33

1:4 Szpyt – Adamus 34.28 5/4

1:5 Wilk – Kołodziej 37.51 5/4

1:6 Smrek 43.30

1:7 Kozendra 44.23

Kary: 14-6 min


GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz,Błażejak, Barański, Przybyła, Wożniak, Brzóskowski, Kościński-

Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński,Zaborowski, Guzowski, Gnerowicz, Głogowski


Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk,Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara,Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski

R., Rodak

Wolves Tychy – Unia Oświęcim 5:2(3:0, 1:2, 1:0)

1:0 Mioduszewski – Pachut 3.50 5/4

2:0 Abram – Ochmanek 4.35

3:0 Fus – Mioduszewski 8.08

3:1 Kaczmarczyk 18.57

3:2 Krzemień – Kaczmarczyk 21.45

4:2 Derkowski 25.51

5:2 Szkoła – Fus 44.11 do pustejbramki

Kary: 6-2 min.

Wolves: Targiel – Fus, Jaworski M.,Abram, Pachut, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G.,Wieczorek, Krzywda, Malinowski, Ochmanek

Unia: Knapik – Wawrzyczek, Kadela,Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Wójcik, Rydzoń, Mąsior,

Trybon D., Warchał, Rzeszutko, TrybonK., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon M., Babuch

MECZ O BRĄZOWY MEDAL

GKH Gdynia – Unia Oświęcim 0:1(0:0, 0:1, 0:0)

Bramki:

0:1 Krzemień – Kaczmarczyk 20.55

Kary: 6-0 min.


GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz,Błażejak, Barański, Przybyła, Wożniak, Brzóskowski, Kościński-

Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński,Zaborowski, Guzowski, Gnerowicz, Głogowski


Unia: Knapik – Karkoszka, Wawrzyczek,Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Rydzoń,

Pułkownik, Mąsior, Trybon D.,Warchał, Rzeszutko, Trybon K., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz,Trybon

M., Wójcik, Babuch


MECZ O ZŁOTY MEDAL

Wojownicy Oświęcim – Wolves Tychy3:4 (0:0, 3:2, 0:1 – d. 0:1)

Bramki:

1:0 Pactwa – Dzięgiel 16.27

2:0 Kozendra – Smrek 20.52 5/4

2:1 Ochmanek – Abram 24.01

2:2 Mioduszewski – Jaworski M. 26.58

3:2 Żmuda – Leśniak 28.54

3:3 Szkoła 43.40

3:4 Cegieła 47.00


Kary: 8-20 ( w tym 10 min dla Miłka )


Wolves: Targiel – Fus, Jaworski M.,Abram, Pachut, Żbik, Bronikowski, Cegieła, Derkowski,Szkoła,Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G., Wieczorek, Krzywda,Malinowski, Ochmanek, Miłek


Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk,Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara,Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski

R., Rodak

Galeria zdjęć

Mistrzostwa Polski Amatorów 2019

Zobacz galerię

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • Paskal79: Oficjalnie
  • uniaosw: To masz zimnego asa
  • Simonn23: Wiem ale mi chodzi tak oficjalnie
  • Andrzejek111: STS
  • uniaosw: Chyba że są dwa asy.. Ups
  • Paskal79: As później , choć dobrze to hula 😁 myślę że za tydzień a może już w tym tygodniu?😁
  • Oświęcimianin_23: Wiadomo ile kg ma drugi As?
  • Simonn23: Cracovia na ostatnim miejscu na chwilę obecną
  • PanFan1: Jak Craxa dziś przerżnie, a się na to zapowiada, to chyba pojawi się w Krakowie TACZKA DLA RUCHACZKA 😁😉
  • Paskal79: Wątpię by zupa zgodził się na dwa transfery,on nie lubi zmian zwłaszcza jak idzie dobrze po co mieszać
  • Oświęcimianin_23: Sanok 2, no ładnie
  • Paskal79: A kto tu pisał o 111kg? Przyznać się 😁bo zapomniałem 😁
  • uniaosw: Czyli zimne masz info, ja pisałem
  • Paskal79: Nie ja się pytam bo ktoś pisał że 111kg tuż tuż bez złośliwości ,a nie pamiętam kto
  • Simonn23: Ale kar dziś łapiemy dużo
  • Oświęcimianin_23: Czy teraz była kara?
  • Zaba: Nie komentuje pracy sędziów, ale to co się dziś wyprawia...
  • Oświęcimianin_23: Nie wiem czy Krzemień wgl. dotknął zawodnika z Torunia.
  • Paskal79: W sensie zimne że słabe czy zimne bo z tamtad jest as😁
  • uniaosw: 🇰🇿
  • Zaba: Na szczęście w obie strony... I ta nieudolnosc nie wypacza wyniku
  • emeryt: Profesor Kowal
  • hanysTHU: Kowal as.
  • Zaba: Druga bramka w osłabieniu:)
  • Simonn23: Co tu się dzieje!
  • emeryt: żadnych zbednych ruchów,wyrachowany,cwany...im starszy tym lepszy
  • Simonn23: Będzie ogień we wtorek
  • hanysTHU: Kupujcie już gumę do żucia, bo we wtorek zabraknie.
  • Oświęcimianin_23: Bałem się tego meczu, Toruń wygląda bardzo słabo. Chyba, że to Unia taka mocna... weryfikacja z Kato.
  • Paskal79: Ja powiem 🇸🇪😁
  • hanysTHU: Kozłowski i Kaczmarek...hmmm
  • Simonn23: W piątek z Sanokiem też lekko nie będzie
  • Paskal79: Panowie zostawicie amunicję na wtorek 🕳️🏒bo ciężkie meczycho się szykuje 👍
  • C!chy: to co wyrabia polski hokejtv to jest smiech na sali
  • C!chy: człowiek kupuje transmisje a wzamian dostaje pokaz slajdów zamiast video
  • uniaosw: Paskal chyba nie piszesz o johanie
  • Simonn23: O kurde, Macias z bramka w barwach Vitkovic
  • Zaba: Cichy zmień dostawce internetu. Ja mam płynny obraz
  • Oświęcimianin_23: Cichy, o jakim spotkaniu mówisz?
  • Zaba: Cichy... sorry rozpędziłem się:) Zapomniałem o innych meczach :)
  • botanick: Ooo i to jest info,te o Maciaś.
  • Paskal79: No bramka w debiucie i to z mistrzem na jego terenie gratulacje
  • Simonn23: Rocznik 2004, może coś będzie z niego, oby
  • szop: brawo Podhale
  • uniaosw: Lundin top
  • PanFan1: Mamy to ❗tylko do Podhale ❗
  • uniaosw: Kolejny dzień w biurze, ma ktoś info o rekordzie braku straty gola w osłabieniu?
  • PanFan1: https://youtu.be/rTI6d4p5foM
  • Simonn23: Lundin w sezonach 10/11 albo 11/12 i byłby mistrz wtedy za Aksamu.
  • Luque: Brawo dla Maciasia, ładnie przymierzył pod poprzeczkę z kąta ;) Niech się synek rozwija
  • PanFan1: Dziś wszystko po mojemu, Panthers też góra 💪
  • szop: PanFan czesto cos obstawiasz?
  • szop: mozna powymieniac spstrzezenia jesli bedziesz miec chec
  • PanFan1: Sporadycznie, ale dziś siadło 😁
  • PEL52: Fan,a mi polozylo Podchale wszystkie kupony
  • PEL52: Podhale oczywiscie
  • szop: ja dzis nie gralem ale w piatek gralem Unie i Jastrzebie i Podhale jak wygralo w Jastrzebiu
  • szop: dzis mialem grac na Podhale ale jakos sie nie zdecydowalem
  • PEL52: ja dzisiaj,Ujpest wchodzi,Vitkowice siadlo,L.Mikulas wszedl Unia weszla a Podhale polozylo bo dalem na Zaglebie 1-4,5
  • szop: Podhale jest jak granat bez zawleczki ja lubie zaryzykowac bo dobrze placa gram glownie PHL i kosza na tercje live
  • szop: ale mozna przed kolejakami wymienic sie typami :)
  • Simonn23: Ale to Macias wsadzil, jak wytrawny profesor
  • botanick: Brawo Sanok.
  • Simonn23: Trzyniec fatalny początek sezonu
  • botanick: Żeby się czasem nie okazało że byyła zrzuta przed sezonem na Mistrza Polski:)
  • botanick: W sumie..
  • Simonn23: No Sanok ma solidny skład przecież
  • wiemswoje: A gdzie Hokejowy po porażce ?
  • Simonn23: A Hasiok?
  • botanick: Coś z netem..
  • rawa: Graty Sanok! My dzisiaj mega nieskuteczni.
    Botanick zas cedzisz te smuty o necie. Podnieciles sie nasza porazka. Kas byl po Waszych trzech wtopach?
  • Arma: Był tu przy każdej porażce. Można wiele powiedzieć o kibicach Tychów ale nie chowają się po porażkach.
  • Arczi: To co gramy w 3 tercji to jakaś kpina, wszystko zaczęło się od głupiej kary Bryka
  • Gepoq: Botanik razem z innymi w Sanoku więc nie szarp się za bardzo
  • Gepoq: Gratulacje Sanok fajne meczycho jeszcze paru pewniaków odeślecie z kwitkuem
  • rawa: Arma to ze Wy siedzicie 24h po Waszym meczu nie znaczy ze kazdy musitak robic. Jedziecie po hasku, ktorego juz tu nie ma od jakiegos czasu, a potem wywolujecie go po porazce. Moze dal sobie spokuj z sb. Zycie to nie tylko ten portal.
  • Gepoq: Arma nikt się nie chowa ale gwarantuje ze jak tylko znajdzie chwile po powrocie to skutecznie cie uciszy
  • Gepoq: Rawa niech się cieszą chwila ;)
  • rawa: Mecz mogl sie roznie skonczyc co nie umniejsza wygranej Sanoka.
  • botanick: Zobaczymy czy to chwila:)
  • rawa: Gepoq dokladnie, psy szczekaja a karawana jedzie dalej.
  • Gepoq: Nawet jeżeli nie to napewno nie będziemy wyrzucać zali na SB
  • rawa: Botanick ogladales mecz? Jak nie to skup sie na swoich.
  • botanick: I nie podniecam się waszą przegraną tylko pogratulowałem Zanikowi wygranej..jakiś uraz macie?:)
  • botanick: Sanokowi*
  • Gepoq: Po co na swoich jak on zyje tylko dzieki takim chwilom jak kato przegrywa...gdyby nie to juz dawno by umarl😂
  • botanick: Cysty gupek..
  • Gepoq: No botanik...cysta głupkowata wstawka o necie😂
  • botanick: Może i głupkowata,ale musisz przyznać..działa
  • Gepoq: Nie działa....ciezko jechac i Ci odpisaywac ale biorę to wyzwanie
  • botanick: Stwarzasz zagrożenie na drodze
  • rawa: Gepoq, ilu GieKSiarzy w Sanoku?
  • Gepoq: Kolo 20 ale bardzo sympatyczny wyjazd i mile przyjecie
  • Gepoq: Nie martw się botanik jak widzisz jeszcze żyje...dzieki za troske😉
  • rawa: Bylo Was slychac momentami.
  • Gepoq: No ciezko hale przekrzyczeć...ale fajnie ze choc parę razy dali nam szanse;)
  • szajbu: botanik ponownie jak piłeś to nie pisz tych swoich wypocin, graty dla Sanoka
  • Hokejowy1964: Gdybym jeszcze raz....urodzić się miał... ;) Sanok gratulacje i dzięki :) Do następnego !
  • szajbu: Gdybym jeszcze raz.....
  • PanFan1: ... to tylko we Lwowie 😉
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe