Hokej.net Logo

Aktualności: I Liga (MHL)

Znaleziono: 1180

MHL: Sześć kolejek za nami. Na czele Polonia Bytom

W miniony weekend zakończyła się 5. oraz 6. kolejka Młodzieżowej Hokej Ligi. Nie zabrakło w nich emocji, a na pozycji lidera wciąż plasuje się BS Polonia Bytom, której po piętach depcze SMS PZHL Katowice.

Fabrykanci Łódzkie z podwójnym wzmocnieniem z Izraela

Alon Kaplun i Yuval Halpert to dwaj Izraelczycy, którzy w ostatnich dniach postanowili zasilić szeregi ekipy Młodzieżowej Hokej Ligi - ŁZKH Fabrykanci Łódzkie.

MHL: Dwucyfrówka Naprzodu Janów [FOTO]

Dobiegła końca 3. i 4. kolejka Młodzieżowej Hokej Ligi. Na zapleczu TAURON Hokej Ligi w sobotę KS Katowice Naprzód Janów z kwitkiem odprawili MKS Sokoły Toruń, pokonując ich 11:3.

Na zapleczu TAURON Hokej Ligi. Zawody sportowe czy kabaret?

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki Młodzieżowej Hokej Ligi, w której zadebiutowała drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego Bytom. Zespół ten niemal w ostatniej chwili zastąpił w lidze HC Krynicę. Inauguracja bytomskiego SMS-u na zapleczu Tauron Hokej Ligi nie była jednak udana. Drużyna prowadzona przez Sławomira Budzińskiego została dwukrotnie rozgromiona, czy wręcz zmiażdżona na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów przez swoich rywali. Najlepiej oddaje to bilans bramkowy po pierwszej serii meczów: 1:42.

MHL: Start ligi za nami. Dziurawa obrona SMS-u Bytom

Za nami pierwsze dwie kolejki Młodzieżowej Hokej Ligi, gdzie zadebiutowały dwie zupełnie nowe drużyny takie jak SMS Bytom oraz GAS Olivia Gdańsk. Bytomianie najlepiej nie weszli w ten sezon tracąc w dwóch meczach łącznie 42 bramki.

Piotr Bajon na dłużej w Bytomiu

Piotr Bajon to kolejny hokeista, który postanowił nie zmieniać otoczenia i na dłużej pozostać w macierzystej BS Polonii Bytom.

Kociszewski i Zarański z kontraktami w Bytomiu

Mikołaj Kociszewski oraz Oliwier Zarański to kolejni hokeiści, którzy w ostatnim czasie parafowali nowe kontrakty w BS Polonii Bytom.

Dwa kontrakty w Bytomiu

Jan Stępień i Igor Augustyniak to kolejni hokeiści, którzy w przyszłym sezonie ponownie będą występować w ekipie BS Polonii Bytom.

Trzeci sparing, trzecia wygrana

W swoim trzecim meczu przygotowawczym do nowego sezonu, hokeiści Polonii Bytom pokonali na lodowisku im. Braci Nikodemowiczów UHT Sabers Oświęcim 5-2. W drużynie gości wystąpił znany z ekstraligowych tafli Rosjanin Aleksiej Trandin.

Bytomianie zmierzą się z "Szablami"

W sobotę BS Polonia Bytom rozegra kolejny sparing. Ich przeciwnikiem będzie UHT Sabers Oświęcim.

Bodora na dłużej w Bytomiu

Niespełna 24-letni obrońca Aleksander Bodora na kolejny sezon zostanie w BS Polonii Bytom.

Trzy transfery HC Krynica

Nowopowstały klub HC Krynica ogłosił dzisiaj pozyskanie trzech zawodników. Mowa tutaj o graczach Zack Laboucan, Felix Vailancourt oraz Eric Anderson.

Polonia ponownie lepsza

W rewanżowym spotkaniu sparingowym hokeiści Polonii Bytom pokonali na własnym lodzie drugi zespół JKH GKS Jastrzębie 7:6. Przed tygodniem w pierwszym meczu testowym tych zespołów, również górą byli bytomianie, wygrywając na wyjeździe 4:2.

Tych hokeistów w Polonii już nie zobaczymy

W ostatnich komunikatach BS Polonii Bytom mogliśmy zobaczyć, kto na pewno zostanie z drużyną na sezon 2023/2024. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, kogo w bytomskich szeregach na pewno zabraknie.

Kanadyjskie wzmocnienie kryniczan

Nowo powstały klub HC Krynica nie zwalnia tempa i kontraktuje kolejnego hokeistę. Tym razem jest to Kanadyjczyk Jayden Paul, który jest nominalnym obrońcą.

Dwóch braci w jednym mieście

Roman Diukow od roku jest zawodnikiem Re-Plast Unii Oświęcim. Z kolei w sezonie 2023/2024 w zespole UHT Sabers Oświęcim będzie grał jego młodszy brat.

Polonia wygrała pierwszy sparing

Za nami pierwszy oficjalny sparing w 1. lidze zespołów JKH GKS Jastrzębie II i BS Polonii Bytom. Spotkanie rozgrywane w Jastrzębiu-Zdroju padło łupem bytomian, którzy zwyciężyli 4:2.

Powrót po 16 latach! Belica ponownie w Tychach, ale jako trener

Michal Belica wraca do "piwnego miasta", ale tym razem w innej roli. W tym miesiącu został zaprezentowany jako główny szkoleniowiec drużyny MOSM Tychy z Młodzieżowej Hokej Ligi.

Młodzież wciągnięta do szerokiego składu Polonii

Aż ośmiu zawodników z juniorskich drużyn BS Polonii Bytom dostało szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Oprócz treningów z drużyną, będą też brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz.

Polonia Bytom zagra dwa sparingi z jastrzębianami

BS Polonia Bytom po zakontraktowaniu 15 zawodników postanowiła ogłosić plany na mecze kontrolne przed nadchodzącym sezonem Młodzieżowej Hokej Ligi 2023/2024.

© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe