
Ciarko STS Sanok napsuł krwi Re-Plast Unii Oświęcim. Podopieczni Marka Ziętary przegrali z wicemistrzem Polski 3:4, ale zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. – Chłopakom należą się brawa, bo nie poddali się – przyznał 50-letni szkoleniowiec.

Emocje, wiele okazji strzeleckich i siedem bramek. Spotkanie Ciarko STS-u Sanok z Re-Plast Unią Oświęcim mogło podobać się nawet najbardziej wybrednym kibicom. Ostatecznie pełną pulę zaksięgowali biało-niebiescy, wygrywając 4:3.

Przed nami 12. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej powinno być w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie miejscowy JKH GKS zmierzy się z GKS-em Tychy.

Sanoczanie mają najmłodszy zespół w lidze i są beniaminkiem rozgrywek. Ekipa z Podkarpacia po czteroletniej przerwie powróciła do Polskiej Hokej Ligi i na razie radzi sobie w niej naprawdę dobrze. Po 11 kolejkach zdobyli 11 punktów. – Nie oddajemy punktów za darmo, tylko każdy, kto gra przeciwko nam musi się mocno natrudzić – mówi Jakub Bukowski, napastnik Ciarko STS Sanok.

Hokeiści Comarch Cracovii przegrali w piątkowy wieczór z Ciarko STS Sanok 1:3. Gospodarze nie grzeszyli skutecznością, marnując wiele sytuacji. W świetnej dyspozycji był Patrik Spěšný, który obronił aż 63 strzały. Sanoczanie niczym doświadczony bokser punktowali rywala zdobywając gola w każdej z trzech tercji.

17-letni defensor Karol Biłas zbiera w tym sezonie solidne szlify w Polskiej Hokej Lidze. - Od starszych kolegów uczę się dyscypliny. Pomagają mi i tłumaczą, co zrobić w danej sytuacji. Bardzo się cieszę, że w piątce występuję z czwórką doświadczonych graczy - mówi obrońca Ciarko STS Sanok i młodzieżowy reprezentant Polski.

W drugim z zaplanowanych na dziś spotkań Polskiej Hokej Ligi Comarch Cracovia zmierzy się z Ciarko STS-em Sanok. W pierwszym meczu tych drużyn po rzutach karnych triumfował beniaminek PHL, a jak będzie dzisiaj?

GKS Tychy pokonał Ciarko STS Sanok 3:2 i tym samym umocnił się na pozycji lidera. Drugą bramkę w meczu z drużyną z Sanoka zdobył Christian Mroczkowski, który wskoczył na pierwsze miejsce kwalifikacji kanadyjskiej.

GKS Tychy pokonał Ciarko STS Sanok 3:2. Wynik długo nie mógł się wyklarować. Dopiero w 56. minucie, nadzieje sanoczan pogrzebał Kacper Gruźla. Tym samym trójkolorowi umocnili się na pozycji lidera.

Przed nami 10. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej powinno być w Krakowie, gdzie „Pasy” zmierzą się Tauronem Podhalem Nowy Targ.

Hokeiści Ciarko STS Sanok po zaciętym spotkaniu przegrali z Tauronem Podhalem Nowy Targ 2:4. Emocji, błędów i sytuacji pod bramkami z obu stron nie zabrakło. Zwycięskiego gola w trzeciej tercji zdobył Ernest Bochnak.

Przed 9. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawszego spotkania można spodziewać się w Toruniu, gdzie miejscowa Energa podejmie JKH GKS Jastrzębie.

Klub Ciarko STS Sanok przychylił się do prośby Tauronu Podhala Nowy Targ o zmianę gospodarza piątkowego spotkania. Pierwotnie mecz odbyć się miał w Nowym Targu, ale będzie rozegrany w Sanoku.

GKH Stoczniowiec Gdańsk przegrał na wyjeździe z Ciarko STS Sanok 1:3. Honorowego gola dla ekipy znad Bałtyku zdobył Josef Vítek, który pełni też funkcję asystenta Krzysztofa Lehmanna.

Ważne zwycięstwo odnieśli hokeiści Ciarko STS-u Sanok. Podopieczni Marka Ziętary pokonali na własnym lodzie Stoczniowca Gdańsk 3:1. – Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa – przyznał 50-letni szkoleniowiec.

Hokeiści Ciarko STS-u Sanok wykonali plan i pokonali na własnym lodzie Stoczniowca Gdańsk 3:1. Podopieczni Marka Ziętary umocnili się też na ósmym miejscu w tabeli i nad dziewiątym Zagłębiem Sosnowiec mają trzy punkty przewagi.

Przed nami 8. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Dziś zostaną rozegrane tylko dwa mecze i trzeba przyznać, że mają one zdecydowanych faworytów.

Riku Sihvonen dołączył do ekipy Ciarko STS-u Sanok. 22-letni fiński napastnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu.

Przed nami 7. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej powinno być w Toruniu, gdzie dojdzie do starcia obecnego lidera rozgrywek z ekipą urzędującego mistrza Polski.

Arcyważne zwycięstwo odnieśli hokeiści Ciarko STS-u Sanok. Podopieczni Marka Ziętary pokonali na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 1:0, które jest ich rywalem do ósmego miejsca.