Hokej.net Logo

Aktualności z tagiem: sześciu najlepszych zawodników

Znaleziono: 210

Szóstka Hokej.Netu - 35. kolejka PHL

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Eemeli Piippo (Ciarko STS Sanok) Patryk Wajda (GKS Katowice), Radosław Sawicki (Ciarko STS Sanok), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Dmitrij Ismagiłow (Comarch Cracovią) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 35. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 29. kolejka PHL

Dominik Salama (Ciarko STS Sanok), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Martin Dudáš (Comarch Cracovia), Robert Arrak (KH Energa Toruń), Sami Tamminen (Ciarko STS Sanok), Christian Mroczkowski (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 29. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 41. kolejka PHL

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie), Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń), Aleksandr Strielcow (Re-Plast Unia Oświęcim), Vitālijs Pavlovs (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec) – to szóstka najlepszych graczy 41. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 40. kolejka PHL

John Murray (GKS Katowice), Jakub Šaur (Comarch Cracovia), Kamil Paszek (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartłomiej Neupauer (Tauron Podhale Nowy Targ), Robert Arrak (KH Energa Toruń), Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 40. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 32. kolejka PHL

Dienis Pieriewozczikow (Comarch Cracovia), Julius Marva (Ciarko STS Sanok),Pawieł Jelszański (Tauron Podhale Nowy Targ) Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Jewgienij Bodrow (Comarch Cracovia), Daniił Oriechin (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 32. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 30. kolejka PHL

Conrad Mölder (KH Energa Toruń), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie), Andrej Themár (Re-Plast Unia Oświęcim), Vitālijs Pavlovs (JKH GKS Jastrzębie), Rusłan Baszyrow (Zagłębie Sosnowiec) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 30. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 39. kolejka PHL

Conrad Mölder (KH Energa Toruń), Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Dmitrij Ismagiłow (Comarch Cracovia), Christian Mroczkowski (GKS Tychy)  – to szóstka najlepszych graczy 39. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 38. kolejka PHL

Michał Czernik (Zagłębie Sosnowiec), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Artiom Smirnow (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 38. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 37. kolejka PHL

Maciej Miarka (GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Radosław Galant (GKS Tychy), Collin Shirley (Comarch Cracovia) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 37. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 33. kolejka PHL

Patrik Nechvátal (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Carl Hudson (GKS Katowice), Patryk Krężołek (GKS Katowice), Aleksandr Wasiljew (Zagłębie Sosnowiec), Henri Limma (KH Energa Toruń) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 33. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 31. kolejka PHL

Dienis Pieriewozczikow (Comarch Cracovia), Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Collin Shirley (Comarch Cracovia), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 31. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 26. kolejka PHL

Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok), Jegor Orłow (Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wajda (GKS Katowice), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 25. kolejka PHL

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Eemeli Piippo (Ciarko STS Sanok), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Bukowski (Ciarko STS Sanok), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Radosław Galant (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 25. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 24. kolejka PHL

David Zabolotny (Comarch Cracovia), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Michałowski (GKS Tychy), Patryk Wronka (GKS Katowice), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 24. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 23. kolejka PHL

Patrik Nechvátal (JKH GKS Jastrzębie), Ondřej Volráb (Tauron Podhale Nowy Targ), Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wronka (GKS Katowice), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Marcin Kolusz (Tauron Podhale Nowy Targ) – to szóstka najlepszych graczy 23. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 22. kolejka PHL

Andriej Fiłonienko (Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Kalle Valtola (GKS Katowice), Jakub Witecki (GKS Tychy), Sami Tamminen (Ciarko STS Sanok), Bartosz Fraszko (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 22. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 21. kolejka PHL

Michał Czernik (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Artiom Smirnow (GKS Tychy), Jakub Bukowski (Ciarko STS Sanok), Wasilij Strielcow (Re-Plast Unia Oświęcim), Alexander Szczechura (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 21. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 20. kolejka PHL

Kamil Lewartowski (GKS Tychy), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Filip Wielkiewicz (Tauron Podhale Nowy Targ), Adrian Słowakiewicz (Tauron Podhale Nowy Targ), Patryk Wronka (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 19. kolejka PHL

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Jegor Orłow (Re-Plast Unia Oświęcim), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 19. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 11. kolejka PHL

David Zabolotny (Comarch Cracovia), Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Patryk Wronka (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 11. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe