Hokej.net Logo

Cenzurki Piekarskiego. Kto zawiódł, a kto zaskoczył?

Cenzurki Piekarskiego. Kto zawiódł, a kto zaskoczył?

Były reprezentant Polski Grzegorz Piekarski ocenił drugą rundę Polskiej Hokej Ligi w wykonaniu polskich klubów. – Myślę, że w Tychach to dopiero początek zmian, bo presja wyniku w Tychach będzie jeszcze większa – powiedział były obrońca, który rozegrał 19 sezonów na lodowiskach ekstraligi.GKS Katowice

– Lider PHL od początku sezonu prezentuje stabilną formę i daje sygnał, że w tym sezonie będzie bił się o mistrzostwo Polski. Doświadczenie zawodnicze i trenerskie Jacka Płachty, które wyniósł z Niemiec, a także znajomość naszej ligi i graczy w niej występujących pokazuje, że jego zatrudnienie było dobrym ruchem. Trener Płachta potrafi odpowiednio podporządkować taktykę do umiejętności poszczególnych graczy, co jest niezwykle istotne.

John Murray świetnie odnalazł się w Katowicach, a skuteczność obronionych strzałów na poziomie 92,9% dobitnie pokazuje jak mocnym punktem GieKSy jest 34-letni golkiper.

Grzegorz Pasiut przyzwyczaił już nas, że jest liderem drużyny z Katowic. Dobre wyniki są też sporą zasługą Patryka Wronki i Bartosza Fraszki. Zresztą ten atak zgromadził w sumie 59 punktów. co nie tylko pokazuje, że ci zawodnicy mają ogromne umiejętności indywidualne, ale widać w ich grze „chemię” i radość.

Dużą jakość tej drużynie dają obcokrajowcy Mathias Lehtonen, Anton Eriksson czy najlepiej punktujący defensor ligi Carl Hudson.

GKS Katowice w tym sezonie gra nie tylko efektownie i efektywnie, ale przede wszystkim stabilnie. Wyrastają na mocnego kandydata do mistrzostwa Polski.


Re-Plast Unia Oświęcim

– Oświęcimianie są obecnie wiceliderem rozgrywek. Pomimo głośnych transferów zaliczyli bardzo słaby początek sezonu, po którym wielu kibiców nie tylko nie wierzyło w możliwość zakwalifikowania się Unii do Turnieju Finałowego Pucharu Polski, ale również walki o tytuł mistrzowski.

Tymczasem po odejściu Philipsa, Dudasa, Wisharta zespół Toma Coolena zaczął nie tylko wygrywać, ale przede wszystkim widać w tej drużynie atmosferę, serce i wolę walki, a to wszystko grając na trzy formacje i czasami tylko z trójką nominalnych obrońców.

Dla mnie osobiście liderem tej drużyny jest Teddy Da Costa. Nie tylko dlatego, że ma najwięcej punktów (5 goli i 16 asyst), ale przede wszystkim jest przykładem tego, że hokej to nie tylko punkty ale również ciężka praca na całej długości i szerokości tafli, gra na bandach oraz walka o każdy centymetr lodu. Tego nie da się przeliczyć na punkty.

Należy też docenić wysoką formę wychowanków w tym Sebastiana Kowalówki, który kolejny sezon udowadnia, że w ofensywie jest motorem napędowym drużyny z Oświęcimia. Podobała mi się też dyspozycja Łukasza Krzemienia, który przed kontuzją był jednym z najlepszych strzelców drużyny.

Cóż, jeżeli wysoką formę utrzyma Andrej Themár, który ostatnio strzela jak na zawołanie, swoje dołożą Victor Rollin Carlsson, Daniił Oriechin, a Kristian Dziubiński dorzuci swój hokej na wysokim poziomie, to oświęcimianie będą bardzo groźni.

Sporo zależeć będzie też od stabilizacji w bramce Clarke’a Saundersa, ale trzeba przyznać, że dostał on godne zastępstwo w osobie Roberta Kowalówki, który pokazał, że potrafi obronić ponad 40 strzałów na mecz. Ważne jest to, aby działacze uzupełnili skład o wartościowych zawodników defensywnych, których według mnie jest za mało. Jeśli szefostwu ekipy z Chemików 4 uda się pozyskać dobrych defensorów, to z biało-niebieskimi naprawdę trzeba będzie się liczyć.

Pozostaje pytanie, czy zawodnicy i trenerzy będą w stanie wytrzymać ogromną presję wyniku, która jest ogromna w Oświęcimiu.

Osobiście mam nadzieję, że pomimo presji wyniku większą rolę będą odgrywać wychowankowie.


Comarch Cracovia

– Drużyna Rudolfa Roháčka rzutem na taśmę zakwalifikowała się do Turnieju Finałowego Pucharu Polski kosztem JKH GKS-u Jastrzębie. Druga runda była dużo lepsza od pierwszej w wykonaniu „Pasów”. Kolejny raz na lidera drużyny i lider punktacji kanadyjskiej naszej ligi wyrósł Damian Kapica. „Kapi” pokazuje, że wyniki krakowian są zależne od jego dyspozycji.

Mocnym punktem zespołu z Siedleckiego 7 jest Denis Pieriewozczikow który ma wśród bramkarzy ma najwyższy procent obronionych strzałów (93,7 %). Jeżeli przyjmiemy, że przed zamknięciem okienka transferowego trener Roháček – jak co roku – dokona wzmocnień, które odciążą Damiana Kapice, a tak na pewno się stanie, to Cracovia włączy się w walkę o medale i będzie mogła powrócić do sukcesów sprzed kilku lat.


KH Energa Toruń

– Jussi Tupamäki zbudował bardzo ciekawy zespół. Widać, że fiński szkoleniowiec traktuje hokej jako pasję i doskonale zna się na swoim fachu. Jego podopieczni grają ciekawy, kombinacyjny i szybki hokej, który przyjemnie się ogląda. Ma to związek z ciekawymi zawodnikami takimi jak: Michaił Szabanow, Robert Arrak, Lauri Huhdanpää i Kamil Kalinowski.

Jeżeli tylko fiński szkoleniowiec poprawi grę w defensywie, bo z czołówki to ekipa z Torunia ma najwięcej straconych goli (47), to być może będziemy świadkami bardzo ciekawej fazy play-off i małej sensacji. A patrząc na tabele i fakt, że za plecami ekipa z Torunia ma obecnego mistrza Polski JKH GKS Jastrzębie i byłego mistrza Polski GKS Tychy, to należy te prognozy potraktować bardzo poważnie.JKH GKS Jastrzębie


– Dopiero piąte miejsce po drugiej rundzie i brak jastrzębian w rozgrywkach Pucharu Polski można uznać za niespodziankę. Niemniej patrząc na to, w jaki sposób drużyna Róbert Kalábera grała w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów świadczy o ogromnym potencjale.

Oczywiście mecze CHL i cała logistyka z tym związana, mają wpływ na obecną lokatę, bo naprawdę ciężko się gra co drugi dzień na takim poziomie. Tym bardziej, że nasza liga też jest w tym sezonie wyrównana i wymagająca.

Niemniej doświadczenie wyniesione z Hokejowej Ligi Mistrzów na pewno w trakcie sezonu i meczów o stawkę w fazie play off na pewno zaprocentuje.

W kolejnym sezonie Patrik Nechvátal udowadnia, że jest liderem swojej ekipy, chociaż do swojej optymalnej formy jeszcze mu daleko.

Trochę zawodzą nowo zakontraktowani obcokrajowcy, bo najlepiej punktujący zawodnik JKH Egils Kalns jest na 10 zawodnikiem w punktacji kanadyjskiej naszej ligi. Kolejnym zawodnikiem jest Roman Rac na miejscu 17. i Vitālijs Pavlovs dopiero na 29. miejscu. Więc te liczby pokazują, że to za mało i to na pewno też jest przyczyną takiej pozycji w tabeli.

Niemniej doświadczenie wyniesione z HLM, poprzednich sezonów z sukcesami oraz umiejętność trenera Kalábera, aby na najważniejsze mecze w sezonie odpowiednio przygotować merytorycznie drużynę są dowodami na to, że JKH GKS Jastrzębie będzie walczyć o najwyższe cele. Warunkiem jest to, że w tej drużynie muszą objawić się liderzy.


GKS Tychy


Brak tyszan w Turnieju Finałowym Pucharu Polski należy uznać za sensację, a jeśli dodamy do tego dopiero szóstą lokatę po drugiej rundzie należy się zastanowić, czy w takim formacie ta drużyna jest w stanie walczyć o mistrzostwo?

Pierwszą ofiarą tego stanu rzeczy został Ondřej Raszka i trener bramkarzy, były wyśmienity bramkarz Arkadiusz Sobecki. Myślę, że to dopiero początek zmian, bo presja wyniku w Tychach będzie jeszcze większa.

A przecież w tej drużynie są zawodnicy z ogromnym potencjałem i doświadczeniem.
Jeżeli gracze pokroju Mroczkowskiego, Cichego, Szczechury, Fieofanowa i Sierguszkina poprawią swoje indywidualne liczby, a działacze ściągną wartościowego bramkarza jak choćby wspominany Anton Svensson, to być może GKS włączy się o walkę o mistrzostwo Polski. Ważne jest też to, aby trener Majkowski i sztab szkoleniowy wyzwolili u swoich wyzwolili u swoich zawodników głód wygrywania. Bo przecież to dalej kawał solidnej drużyny, której tak naprawdę brakuje skuteczności.


Ciarko STS Sanok

– Na pewno drużynę trenera Marka Ziętary stać na wiele, co już nie raz w tym sezonie pokazali. Drużyna budowana z głową, dająca możliwość rozwoju swoich wychowanków. A Jakub Bukowski jest tego dobitnym przykładem i z 14 golami jest nie tylko najlepszym strzelcem swojej drużyny, ale całej ligi. Z kolei w punktacji kanadyjskiej jest na trzecim miejscu, a ten chłopak nie skończył jeszcze 21 lat! To tylko kolejny dowód, że w Polsce warto stawiać na swoich.

Ofensywny styl sanoczan to nie tylko zasługa wyżej wymienionego Jakuba Bukowskiego, ale również takich zawodników jak Toni Henttonen i Aleksi Hämäläinen, którzy są w pierwszej 10 najlepiej punktujących zawodników ligi, czy Radosław Sawicki na miejscu 12.

Wydaje mi się że z biegiem czasu drużyna z Podkarpacia będzie grała coraz lepiej, a w fazie play-off, szczególnie w meczach u siebie każda ekipa z czołówki będzie miała bardzo ciężko wywieźć z Sanoka zwycięstwo.


Zagłębie Sosnowiec


– Ciekawie budowana drużyna, ale pomimo dobrych indywidualnych wyników i liczb liderów, czyli Wasiljewa, Nikiforowa, Rzeszutki i Przygodzkiego to wciąż za mało, aby wygrywać seriami i zdobywać punkty.

Największe rezerwy ta drużyna ma w defensywie i na pozycji bramkarza. Z świetnej strony pokazał się Marcel Kotuła, który zatrzymał lidera z Katowic (2:0), a sam zachował czyste konto nie tracąc gola . Niestety brakuje regularności w grze Zagłębia, a pozycja w tabeli i liczby po prostu to potwierdzają.


Tauron Podhale Nowy Targ

– Team trenera Gusowa zamyka tabelę pomimo ambitnej postawy, walki i determinacji. To bardzo młoda drużyna, która potrafiła wygrywać tylko z Re-Plast Unią Oświęcim (4:3) i po karnych z Cracovią, ale pięć punktów to zdecydowanie mało. Należy pamiętać, że to drużyna oparta o wychowanków, a dla niektórych to dopiero pierwszy sezon w PHL. Tak więc ta praca dopiero zaprocentuje. |Potrzeba jedynie cierpliwości, czasu i wsparcia solidnych obcokrajowców.

Oczywiście liderem na lodzie, jak i w szatni jest Marcin Kolusz, który ma ogromne doświadczenie i będzie wielką stratą dla nowotarżan, jeżeli odejdzie choćby do Re-Plast Unia Oświęcim. A jego nazwisko jest przy Chemików 4 coraz mocniej słyszalne.

Ten sezon będzie bardzo ciężki dla trenera Gusowa i jego drużyny, bo ciężko się rywalizuje z drużynami, które mają w swoich szeregach kilkunastu obcokrajowców. Lecz jestem przekonany, że cierpliwość i czas dany młodym zawodnikom zaprocentuje.


Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się!
Shoutbox
 • kunta: Aaa i jeszcze Zygmunt....A dotychczas były epizody z Klisiakiem i chyba jeszcze ktoś tam krótko...
 • Luque: Leszek Laszkiewicz kiedyś grał w ekstralidze
 • Luque: I w DEL też grał
 • kunta: No to Jastrząbki sobie komplikują...
 • Luque: Prowadzili 3-1 a przegrywają 7-4..
 • Luque: Sawicki ich załatwił ;p
 • PEL52: dobrze ze wykupilem Sanok -Jastrzebie bo bylo co poogladac.Graty Sanok
 • Zaba: Kolusz tez grał w Trzyncu
 • Luque: Zaba też prawda
 • kunta: Na skrzypcach?
 • Zaba: W latach 2005-2008, przy czym w pierwszym sezonie rozegrał tylko dwa mecze w Ocelari, a resztę na farmie. Dwa kolejne sezony rozegrał pełne. W sezonie kolejnym 2008/09 grał w słowackiej extralidze
 • kunta: Aron gra już tyle lat w Trzyńcu , a i tak czasem jeszcze widać, że to Polak. Jak się za dzieciaka techniki nie nauczy, to nawet święte boże nie pomoże.
 • gieksa76: Pięknie GIEKSA kryzys mamy za sobą
 • Oświęcimianin_23: Kryzys będzie zażegnany przy kilku zwycięstwach z rzędu :)
 • Hokejowy1964: Łapiemy świeżość w grze, jeszcze nie wszystko trybi ale idzie ku dobremu. Wychodzimy na prostą, brawo GieKSa !
 • Unikatowy99: PEL52: Ja oglądałem Katowice
 • PEL52: 99,no i jak Koluszko?
 • Unikatowy99: bardzo dobrze trener ma do niego duże zaufani cały czas było go widać już w pierwszym meczu idealnie się wkomponował w drużynę To jest duże wzmocnienie dla Katowic szkoda że nie dla nas
 • Unikatowy99: Ciekawe Czy nasz mecz z Katowicami 21.01.2022 również zostanie odwołany?
 • Gepoq: Jeżeli Jasiek się nie ogarnie to będzie slabo w PO
 • Hasek64: Gepoq mówiłem o poniedziałku :) chyba czytałeś że to pierwsze spotkanie?
 • Arma: Teraz już rozumiem czemu Unia grała na dwie piątki pół sezonu, teraz każda drużyna będzie grać na dwie piątki więc Unia będzie lepiej przygotowana. Jednak Coolen wyprzedza ligę o lata.
 • Unikatowy99: Arma bez względu na wszystko na tą chwilę najlepiej i bez problemów wygląda Kraków i chyba Katowice się odradzają zobaczymy jak wypadniemy z Katowicami w bezpośredniej rywalizacji 21.01.2022
 • emeryt: na to chwile to siedzimy na fotelu lidera i doceńmy to ...
 • PEL52: A Jastrzebie wczoraj zdrowe dzisiaj juz COVID,ciekawe czy Sanok tez odwola jutrzejszy mecz,bo jesli nie to znaczy ze Jastrzebie sciemnia.
 • gbr22\\/: Jak nie mają pozytywnych wyników, ani nie zostali "uziemieni" to czemu mieli by odwołać?
 • gbr22\\/: Ściemniają to w tv, byłem dzisiaj w piekarni, od poniedziałku mają być podwyżki(a nie dalej jak miesiąc temu też były), więc ja się pytam jakim ujem mówią że będzie taniej.
 • emeryt: zarabiać coraz więcej a koszty utrzymania coraz niższe...znacie taki kraj?
 • jastrzebie: Niby po co Jastrzębie by miało ściemniać?
 • PEL52: gbr22\\/,a co grali w maseczkach?czy nie bylo kontaktu ze jedni maja drudzy nie.
 • Jersan1: emerycie prowadziles kiedyś własny biznes ?
 • emeryt: nie Sanie ale każdy kto takowy prowadzi twierdzi ze sie nie opłaca,takie hasło na dzień dobry
 • Hasek64: Emeryt jeszcze dwie kolejki I czas będzie zjeść z fotela lidera :)
 • statys: A co to za ludzka namiętność każe pani Joli z piekarni podnosić ceny? A Frankowi z młyna? A Zbyszkowi z gazowni? Obniżone będą, czy już są vaty i akcyzy, a reszta to sprawa przedsiębiorców i ich świadomości, że na rynku jest pieniądz, który można wziąć.
 • Unikatowy99: Z godnie z nowymi przepisami jeżeli któraś z drużyn nie przystąpi o 5 rundy do meczu to walkower. Więc wiemy na czy stoimy chodzi mi o mecz 21.01.2021 z Katowicami
 • Simonn23: i tak mamy farta ze we wtorek pauzujemy
 • Luque: Statysku jak widać wielu ludziom przydałoby się poprowadzić jakiś biznes żeby zrozumieli jak to działa i dlaczego rosną ceny, bo obietnice dla gawiedzi za pieniądze tej gawiedzi to się fajnie składa, jednak prędzej czy później przychodzi za to rachunek ekonomiczny..
 • hubal: jaki problem , załóż jeden z drugim działalność i powodzenia , takie bzdety wygadują ludzie typu statysa
 • jastrzebie: PELE5 nie wymyślaj farmazonów. Właśnie JKH woli być na bieżąco z meczami. Chyba każda drużyna. Unia 6 stycznia zagrała z JKH, a 9 już nie doszło do spotkania Cracovia- Unia. Nagle po paru dniach kilka przypadków zakażenia u Nas. Ale nit nie wymyśla teorii spiskowych. Będzie protokół to się zrobi ciekawie.
 • Unikatowy99: moim zdaniem już wszyscy na całym świecie uczą się żyć w dobie wirusa stąd zmiany regulaminowe między innymi w PlH. Zmiana przepisów od 5 rundy to dobry krok do którego będą się musieli wszyscy dostosować w dobie pandemi. Z tego co mi wiadomo Tychy to jedna z nielicznych drużyn której covid 19 nie dotknął i niech tak zostanie bo w innym przypadku można domniemywać że będą najbardziej poszkodowani w dobie nowych przepisów.
 • Yzerman #19: Chcecie pogadac o działalnosci gospodarczej...Ja jeszcze próbuje...Ale na to wygląda ze moze dociągne do końca miesiąca.Tak to jest opłacalne
 • Jersan1: Dlatego piszę wszyscy którzy wypowiadają się na temat działalności a nigdy tego nie lizneli niech zamilkna .Nowy Ład wy kończy połowę drobnego biznesu . Teraz bardziej opłaca się nic nie robić i żyć Z różnej masy zasiłków
 • Ksiądz Robak: Prowadzę działalność prawie 20 lat i jak czytam niektóre wypowiedzi to mnie pot oblewa.....taka rad jak się nie ma pojęcia to lepiej mądrze milczeć niż głupio pie.dić
 • Andrzejek111: Celem tej władzy od początku "rządzenia" jest wykończenie drobnych i średnich przedsiębiorców. I jeszcze żeby ich jakiś "orlen" przejął.
 • Yzerman #19: Robaku stwek nie zmieniłem od kilku lat..paliwo wiadomo..a gdzie reszta. A do tego kodzty....rzygać mi sie chcę.Na szczęście mam inny dochód..ale to na przetrwanie
 • Yzerman #19: A do tego nic a nic nie dostałem..tak jak restauratorzy czy hotelarze..którzy za dotacje jezdzą.BMW 8
 • Yzerman #19: ceny podniesli..a im jeszcze mało
 • Luque: Panowie takich gości co myślą jak statys to jest cała masa w kraju, najlepiej jakby rząd jeszcze powołał nowoczesnych ORMOwc... tzn. Sygnalistów do sprawdzania cen w sklepach czy przypadkiem nie są inne niż te które narzuci nie bacząc na rzeczywiste koszty rynkowe
 • Yzerman #19: Luq a to nie ma tak. Mandaty za info z kamerek.Do tego doszło...To nie nowoczesne ORMO
 • szyba666: Rado może jakiś krótki wywiad z Maxem?
 • Luque: Ajzer o ile jeszcze rażące łamanie przepisów drogowych to jestem w stanie zrozumieć, że ktoś gliniarzom podsyła to ogólnie społeczeństwo się zaczyna robić takie roszczeniowe i do tego "uprzejmie donoszę" ;p
 • Hasek64: Luk no tacy nowocześni szmalcownicy. Ludzkie śmiecie nie mające własnego życia i próbujące udawać ormo
 • Simonn23: Bramka Pawła Zygmunta przeciwko Ostrawie
 • Hasek64: Szyba a co on ci może ciekawego powiedzieć? :D że podoba mu się Polska zima, Oświęcim to wspaniałe miasto z masą zabytków i droga Benzyna na stacji? :D aha no i trener robi fajne treningi ponoć ale mamy kwarantannę drużynową i słyszałem tylko od kolegów z drużyny
 • Yzerman #19: Lu ..Nie wiem jak u Was..ale to cu u nas się dzieje...Dla mnie to juz jest koniec świata...A to niby policja robi to juz jest najnormalniej wstyd
 • Unikatowy99: Yzerman #19 podziel się co się dzieje
 • Simonn23: Zygmunt druga bramka
 • QbaSTS: Sędziowanie dramat
 • PEL52: Dzisiaj Sanok to nie ten sam co w piatek,Cracovia caly czas w tercji Sanoka
 • Andrzejek111: Sanok Sanok. Jeszcze dwie, jeszcze dwie.
 • emeryt: manie19 no nie mów że mandaty wystawiajo?
 • Polaczek1: Cracovia dogoni trójkę?
 • Yzerman #19: Eme..no nie bądż zdziwiony..Bo to co robią???
 • calan: Mam nadzieję że nowy trener Sidorienko ściganie dobrych zawodników do drużyny, bo narazie GKS Tychy słabiutko
 • emeryt: wie ktoś czy nowy kocur zagra w piątek z Kato?
 • szyba666: Wszyscy pewno zagrajo. Oby
 • emeryt: strasznie szybki ten pepik taki skoczny
 • PEL52: Eme znowu rozkreca SB,a gdzie go widziales?Poczekajmy na oficjalne
 • emeryt: Pelu embargo na info,dr.Rudi czyta
 • PEL52: Rudi w tym sezonie chyba zmienil zasady,moze jeszcze cos dokupi ale takich zmian jak w poprzednich sezonach to napewno nie bedzie
 • Arma: Dzisiaj przechwyciłem gołębia z wiadomością, było tam pewne nazwisko. Trzeba czekać
 • emeryt: Armo czy doszło do próby przechwycenia ? Czy gołąb był ranny?
 • PEL52: Jutro wtorek wybiore sie na targ moze babsko bedzie to sie cos dowiem
 • Arma: Gołąb miał wyraźne ślady lakieru do włosów na piórach i był delikatny osad węglowy na szyi. Większych obrażeń nie stwierdzono.
 • emeryt: Gps wyraźnie pokazuje że doszło do gwałtownego obniżenia lotu nad Kostuchno
 • gbr22\\/: No i jak obiecali tak zrobili, pisiont groszy wincyj za chleb, a do tego trzeba wykonać gest wyrażający uznanie dla prezesa za obniżenie vatu, pod groźbą karceru.
  Jedzmy ciastka.
  Jutro w końcu pełna kolejka, ciekawe w jakich składach.
 • emeryt: musztarda strasznie poszła w góre
 • Unikatowy99: rząd wprowadza możliwość kupienia musztardy na raty mają pokryć wszystkie odsetki z tego tytułu
 • Yzerman #19: Poczekaj jak wprowadza większy vat na gorczyce :D
 • emeryt: https://www.youtube.com/watch?v=Z4oWDpBHilU
 • emeryt: 14:24 :):)
 • Jamer: eme dzisiaj ogłoszą nowego kocura? :)
 • Jamer: Prawie 3 piątki trenują aż miło!
 • swojak: Dzisiaj spacerując z psem znalazłem taką kartkę. U dołu był dopisek BRAĆ! I nieczytelny podpis. Nie wiem czy to nasze czy może zza Wisły przywiało? https://www.eliteprospects.com/player/47536/daniil-apalkov
 • rober03: Wszystko fajnie tylko jak długo by było trzeba czekać na takiego grajka. Kierunek Rosja równa się czekanie a czasu kluby mają coraz mniej.
 • emeryt: a Jano wciąz czeka na telefon...
 • rober03: Unia już chyba dogra tym co mamy.
 • uniaosw: Oj swojak puknij sie w głowę...
 • hubal: podpis czytelny - "pani brożka" ale swojak na feriach mózg wyłączył
 • Hasek64: Nigdy nie byłem w Ameryce, ale znam kogoś kto był I opowiadał, że niedawno spacerując z kotem na wieczornej kupci spotkał przez przypadek w parku A. Owieczkina i N. Kuczerowa. Poprosił o autograf a gdy podziękował i odszedł kilka kroków znalazł dwa bilety które wypadły Aleksandrowi z kieszeni. Były to dwa bilety do Oświęcimia. Oj co to będą za play offy
 • Hasek64: Kolusz dwie bramki :) widać dobrze mu się gra z Wronesem
 • gieksa76: Jestem spokojny forma wraca
 • Unikatowy99: Gratulacje dla Tych oby tak dalej a będzie bardzo ciekawy play off
 • Hasek64: JTKJ !!!
 • rober03: Ciekawe ile jeszcze meczy będzie nam dane zobaczyć na żywo i czy dograja w tym sezonie do końca Play off
 • Unikatowy99: Uważam jeżeli mają wprowadzić zakazy to tylko dla nie zaszczepionych
 • hokej_fan: Dzisiaj rozmawiałem z moim znajomym taksówkarzem. Opowiadał, że wiózł dzisiaj dwa knedle z dworca na Chemików. Może w piątek zadebiutują.
 • uniaosw: To zmień taksówkarza :)
 • Jamer: uniaosw, będzie dobrze ze wzmocnieniami? :)
 • PEL52: Kto zamawia 2 knedle,przeciez tym nikt nie poje
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe