Hokej.net Logo
KWI
19
MAJ
3

Kolejne zwycięstwa

Spotkanie pomiędzy drużynami Orlika Opole i HC GKS-u Katowice nie stało na wysokim poziomie. Obie drużyny grały dziś powoli i ospale, a katowiczanie przebudzili się w ostatniej tercji aplikując gospodarzom aż pięć bramek i pewnie wygrali 9:3 (1:1, 3:2, 5:0). W sobote GKS wygrał 7:1.

Na początku spotkania formę Marka Goja sprawdzali kilkakrotnie zawodnicy z Opola, jednak katowicki bramkarz nie dał się zaskoczyć. W 4 minucie przyjezdni grali w przewadze, lecz nic pożytecznego z niej nie było. Kibice na pierwszą bramkę w meczu musieli czekać do 10 minuty, jednak była to bramka dla podopiecznych trenera Andrzeja Pasiuta. Grę w przewadze wykorzystał Drozdowicz. Radość ta jednak trwała 67 sekund, kiedy to do wyrównania doprowadził Pawłowski, który sprytnym strzałem zza bramki zmusił do kapitulacji katowickiego golkipera. Warto dodać, że goście grali w osłabieniu. W tej tercji na lodzie już nic ciekawego się nie działo i po słabej pierwszej odsłonie tego widowiska na tablicy widniał wynik 1:1.

Drugie dwadzieścia minut tego meczu rozpoczęło się od gry w podwójnej przewadze gospodarzy przez 30 sekund, jednak nie potrafili tego okresu wykorzystać. W 23 minucie na prowadzenie wychodzą ponownie katowiczanie, którzy grając w osłabieniu wyprowadzili kontrę, którą sfinalizował Marek Trybuś. 70 sekund później po raz trzeci w tym meczu sędzia liniowy musiał zapalić czerwone światełko nad „świątynią” opolan. Tym razem do protokołu wpisał się Grzegorz Sobała, uderzył gumę tak, że wypadła ona bramkarzowi Orlikazrękawicy i wtoczyła się do siatki. W tym momencie nastąpiła zmiana bramkarza w drużynie gospodarzy. 120 sekund później powody do radości mieli miejscowi kibice, gdyż ich ulubieńcy zdobyli drugą bramkę za sprawą Zwierza, który silnym strzałem w okienko zaskoczył Marka Goja. W 33 minucie na lodzie znajdowało się 6 graczy z Opola, co zauważył sędzia i nałożył na zespół karę techniczną. Kara ta trwała zaledwie 26 sekund, bo tyle wystarczyło hokeistom HC GKS-u na zdobycie kolejnego gola. Dariusz Żymła popisał się atomowym uderzeniem, które zatrzymało się w bramce gospodarzy. Chwilę pożniej na ławkę kar powędrował Masternak, jednak spędził tam 17 sekund. Kontaktowego gola zdobył Olejnik wykorzystując grę 5 na 4. Obie drużyny kończyły tą tercję w 4-osobowych składach, a po 40 minutach było 4:3 dla przyjezdnych.

Ostatnia odsłona tego spotkania pomyślnie rozpoczęła się dla katowiczan, którzy po 20 sekundach III tercji grali 4 na 3, a chwilę później 5 na 3. Goście szybko rozegrali zamek i podwyższyli wynik na 5:3. Bramka ta była autorstwa kapitana HC GKS-u Pavla Marecka. 46 sekund później opolski bramkarz po raz szósty w tym meczu musiał wyciągać krążek z własnej bramki, po strzale Sebastiana Fonfary. Od 42 minuty do 49 mieliśmy festiwal kar. Sędzia raz po raz odsyłał do boksu zawodników z jednej i drugiej drużyny. W 50 minucie na tablicy wyników po stronie gości widniała cyfra 7, a do protokołu sędziowskiego wpisał się Dudek. W 51 minucie zawodnik Orlika znalazł się oko w oko z Markiem Gojem, lecz nie zdołał oddać celnego strzału, gdyż był faulowany przez popularnego „Fonfiego”, który został odesłany na dwuminutowy odpoczynek. W tym okresie katowiczanie wyprowadzili dwie groźne kontry, lecz bez efektu bramkowego. W 56 minucie padła przedostatnia bramka w tym spotkaniu, a jej autorem był po raz trzeci zawodnik z numerem 19 na zielonej koszulce (Sebastian Fonfara), który znalazł się w sytuacji 1 na 1 z ostatnią instancją Opolan i nie dałmu szans. Wynik spotkania ustalił na 90 sekund przed końcową syreną Wieruszewski a podającym był ponownie „Fonfi”. Jeszcze na 30 sekund przed ostatnią syreną w tym meczu katowicki bramkarz wygrał w sytuacji 1 na 1 z zawodnikiem gospodarzy.

Mecz nie był jakimś porywającym widowiskiem. Katowiczanie grali w takim ustawieniu jak wczoraj, jednak na trzecią tercję wyszły takie piątki jak w meczach z MMKS-em a na efekty nie trzeba było długo czekać i wówczas katowiczanie zagrali tak jak powinni od początku tego spotkania.

Orlik Opole – HC GKS Katowice 3 : 9 (1:1, 2:3, 0:5)

9:26 0:1 Drozdowicz PP

10:33 1:1 Pawłowski – Żurek PP

22:50 1:2 Trybuś Marek SH

24:00 1:3 G. Sobała

26:00 2:3 Zwierz

33:37 2:4 Żymła – Kątny PP

35:34 3:4 Olejnik PP

40:46 3:5 Marecek 5 na 3

41:32 3:6 S. Fonfara – Cichoń PP

49:40 3:7 Dudek – Marecek PP

55:48 3:8 S. Fonfara

58:30 3:9 Wieruszewski – S. Fonfara

Kary : Orlik : 24min HC GKS : 16

Sebastian Fonfara: We wczorajszym meczu trener pozmieniał formacje, stąd też były kłótnie na lodzie, wzajemne pretensje, gdyż gra się nie kleiła. Podobnie było dzisiaj w pierwszej i drugiej części gry, dlatego wynik był taki a nie inny. Dopiero w trzeciej tercji trener wrócił do takich ustawień jak w meczu z MMKS-em, czego efektem było pewne zwycięstwo w meczu. Bramki zdobyte w dzisiejszym spotkaniu cieszą mnie, ale nie byłoby ich, gdyby nie koledzy z formacji. Cała piątka zapracowała na nie.


Katowicki zespół okazał się dziś zdecydowanie lepszy od Orlika Opole. Po dwóch minutach meczu było 2:0 dla Gieksy i mimo kilku przestojów w grze, ani przez chwilę wynik nie był zagrożony.

Takiego początku nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści. Katowiczanie przycisnęli opolan, którzy kompletnie się zagubili i już w 25 sekundzie graliśmy w przewadze. Już 18 sekund później było 1:0. Tuż po wznowieniu to nasz zespół musiał się bronić w osłabieniu, ale gracze Orlika chyba nie zdążyli się przestawić. Szybka kontra 2 na 1, potężny strzał i zanim kibice zdążyli się rozsiąść w hali, goście prowadzili dwoma golami. Niestety, po tym świetnym początku katowiczanie zbyt mocno się rozluźnili i mecz niepotrzebnie sie wyrównał. Efektem tego był gol kontaktowy, autorstwa Marka Żurka, który jeszcze w zeszłym sezonie grał w GKS. Zresztą, oprócz niego w opolskim zespole grali jeszcze dwaj inni byli zawodnicy Katowic, Czesław Niedźwiedź i Adam Goliński. Do końca tercji nasz zespół nie potrafił już złapać rytmu z początku spotkania i wynik się nie zmienił.
Druga tercja była najlepsza w wykonaniu żółto-zielono-czarnych. Co prawda szybko musieliśmy grać w osłabieniu, ale dziś naszemu zespołowi zupełnie to nie przeszkadzało. W 23 minucie Marecek śmiało sam wyjechał z tercji obronnej, ruszył na bramkę rywali i z pomocą Drozdowicza, na raty pokonał bramkarza. Chwilę potem to my graliśmy w przewadze. Szybko rozegrany zamek i z najbliższej odległości krążek do bramki wpakował debiutujący w naszych barwach Wiśniewski. Następne minuty to kolejny przestój w grze Gieksy. Aż do...kolejnego osłabienia. Kompletnie niezrozumiały błąd popełnili obrońcy Orlika, którzy...wyjechali z własnej tercji zostawiając w niej krążek. Zaopiekował się nim Trybuś i w sytuacji sam na sam podwyższył na 5:1. Tuż po wznowieniu gry kibice mogli obejrzeć najpiękniejszą akcję meczu. Świetnewyjście 2 na 1 Wiśniewskiego z Trybusiem, dwa podania szybsze niż mgnienie oka i weteran Gieksy ładuje „gumę” do pustej bramki.
W trzeciej tercji nasz zespół kontrolował sytuację na lodzie. Drużyna Orlika stwarzała zagrożenie jedynie w czasie liczebnych przewag, ale nawet gdy dochodziła do sytuacji strzeleckich, to z ogromnym spokojem i wyczuciem interweniował Marek Goj. Grę w przewadze lepiej mieli opanowaną dziś katowiczanie. Podczas jednej z nich długo rozgrywali krążek między sobą, aż w końcu niezwykle mocnym strzałem Piotr Dudek zapalił światełko nad bramką Orlika po raz siódmy. Krążek po tym strzale, zanim wpadł pod poprzeczkę otarł się jeszcze o maskę bramkarza. Całe szczęście, że tylko sie otarł bo niechybnie potrzebny byłby lekarz. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie choć katowiczanie mieli jeszcze kilka dogodnych okazji.
Drużyna Katowic zagrała nierówno. Pojawiały się niepokojące przestoje w grze, nienajlepiej wypadł dziś drugi atak naszego zespołu, który wyraźnie nie potrafił znaleźć ze sobą wspólnego języka. Był to jednak bezsprzecznie najlepszy mecz Gieksy w tym sezonie, a momentami gra katowiczan mogła sie naprawdę podobać. Sporym wzmocnieniem okazuje się Mateusz Wiśniewski. Filigranowy skrzydłowy rodem z Torunia pokazał naprawdę spore umiejętności i zmysł do gry kombinacyjnej. Znakomity mecz rozegrali również najstarsi w naszym zespole Pavel Marecek i Marek Trybuś, którzy bez żadnego problemu radzili sobie z niedoświadczonymi graczami gospodarzy. Kolejne dobre zawody rozegrał również Marek Goj, imponujący spokojem i opanowaniem. Zespół pokazał dziś nie tylko, że ma spory potencjał, ale przede wszystkim, że drzemią w nim jeszcze olbrzymie rezerwy.ORLIK OPOLE - HC GKS KATOWICE 1 : 7 (1:2, 0:4, 0:1)


0:1 Drozdowicz (1. Wiśniewski, Marecek PP)
0:2 Sobała (2. Bernat, S. Fonfara SH)
1:2Żurek(8.)
1:3 Marecek (23. Drozdowicz SH)
1:4 Wiśniewski (25. Marecek PP)
1:5Trybuś(37.SH)
1:6 Trybuś (39. Wiśniewski)
1:7 Dudek (48. Marecek PP)


Skład HC GKS Katowice:

Goj (Kasik) - Marecek, Dudek, Wiśniewski, Trybuś, Drozdowicz - Surowiak, Masternak, Bernat, Sobała, Fonfara - Żymła, Nenko, Kątny, Cichoń, Wieruszewski - FonfaraLiczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • Paskal79: Sawicki ciekawa opcja .... zależy jak się ceni....?
 • Simonn23: Ja napisałem
 • Simonn23: Wywiad z Markiem Zietarą, stąd info
 • szarotekNT: Sawicki juz w gorach jest..Kapica wyladuje u Ziętary w Krakowie...tam ma dom,zona tam mieszka caly czas a syn chodzi do szkoly..za kase Kapicy mozna naprawde sprowadzic nietyzinkowego grajka...ale ja bym sie niezdziwil jakby soe ukázal artykol že zostaje w NT
 • Simonn23: Myślę że dla niego to będzie najlepsza opcja czyli powrót do Krakowa. Choć to raczej będzie wiązać się z brakiem walki o medale (chyba)
 • emeryt: a chłopaki z Sanoka czekajo...
 • emeryt: Biłas,Filipek,Florczak
 • szarotekNT: Eme mysle ze sa juz tez po slowie z Craxa przynajmniek Florczak i Bilas
 • emeryt: też tak myśle,łakome kąski,jeszcze młodzi a już doświadczeni,kadrowicze
 • emeryt: to okienko transferowe wybitnie na dobry piniondz dla ślizgaczy,towaru mało a popyt duży
 • Arma: Bo ostatecznie tylko paru grajków ma wiele ofert do wyboru, reszta dostaje jedną propozycję albo wcale i muszą brać co jest
 • Simonn23: W Mestis do wyboru do koloru
 • Simonn23: https://www.eliteprospects.com/player/395076/joni-airo
 • szarotekNT: Ja bym sie tez bardziej skupil na Ameryce Północnej...przyklady Sadlochy i Szčzerby pokazuje ze mozna tam za stosunkowo mala kase wylowic fajne perelki
 • Simonn23: https://youtu.be/AKDj6Ad2p7o?si=ggEPWL0CwJo5zTUt
 • AdaM1234: Podeśle ktoś link do strony gdzie zakupię bilety na sparing Słowacji z Polską, który odbędzie się w Zylinie?
 • Zaba: Pamiętajcie, zw w obronie musimy zachować jeszcze miejsce dla Kacpra Prokopiaka... Nawet jak będzie na początku popełniał błędy powinien się ogrywać i łapać jsk najwięcej minut. Widziałbym go w 3 obronie z jakimś doświadczonym obrońcą. Tak swego czasu ogrywaliśmy Piatka cz
 • omgKsu: https://www.ticketportal.sk/event/Pripravny-zapas-Slovensko-vs-Polsko
 • omgKsu: Tutaj masz , o ile cos zostało ;)
 • Simonn23: Zaba myślę, że sezon zasadniczy a szczególnie po drugiej rundzie(kwalifikacja do PP) to można, jak najbardziej
 • Zaba: Czy innych młodych naszych obrońców ustawiając ich w parze z Aleksiejewem czy Markiem Cholewą. Sławek Czerwik, który był jednym z najbardziej wysmiewanych (niestety) przez kibiców obrońców juz jako doświadczony obrońca przeszedł taka metamorfozę, że ocierał się o kadrę na koniec kariery
 • emeryt: ze starymi wygami grali też Kozak,śp. Szymon Urbańczyk i chyba Gabryś ,to dobra droga,występy tylko w 4 piątce przytłacza i zatrzymuje w rozwoju
 • Zaba: Nur jestem zwolennikiem ustawiania w 4 obronie dwóch najsłabszych obrońców. Choć ciągle liczę, że Milosz będzie grał na poziomie Patryka.
 • Luque: Ja tam bym się przyglądnął tym z u18 co grają w Polsce i dawał im szansę w PHL
 • Zaba: *nie jestem
 • emeryt: Luq ale oni chyba jeszcze fizycznie nie so gotowi
 • AgniechaNT: w przypadku Damiana decydujące będzie ile zaoferuje mu cracovia @szarotek
 • AgniechaNT: z krakowa do nas nie jedzie się już tak długo godzina z małym chaczykiem i jesteś
 • emeryt: problem z młodymi tez jest taki ze sponsor płaci chce wyników tu i teraz,raczej nie patrzy na ogrywanie młodych bo woli doswiadczonego który gwarantuje wynik...paradoksalnie im słabszy zespół czyt malo kasy tym wieksze szanse na ogrywanie młodych bo "ktoś musi grać a piniondza brak"
 • Luque: Eme jakoś w Czechach tak robią i taki np. Krzysiek Maciaś wystąpił w kilku spotkaniach w wieku 17 lat
 • Luque: A poziom dużo wyższy
 • AgniechaNT: a w zeszłym roku o tej porze zaoferowali mu tyle że nawet po tylu wspólnych pięknych chwilach skończyły się sentymenty
 • Andrzejek111: A tymczasem w Pardubicach 3-0
 • emeryt: Maciaś rodzynek,Czesi potrafo łowić talenty
 • Paskal79: Bo u nas to się wszystkiego boją,chodzi mi o Polskę zawszę się boją młodych dać do składu,chyba że muszą.....
 • AgniechaNT: także w przypadku Damiana zwyczajnie przemówią pieniądze @szarotek
 • Luque: Młody Majak niech się tam szkoli w Czechach, widać że to może być dobry obrońca
 • Simonn23: Pamiętam jak w grudniu byłem na Trzyniec - Sparta i w karnych strzelał chłopak z rocznika 2006
 • emeryt: Vzechoslowacja to chyba na ten moment jedynie słuszna droga
 • Paskal79: U nas był Janek i nie zawszę grał a ograny i dobry chłopak, może teraz nie będzie taniej presji bo zdobyli majatra,to może kilku młodych dostanie więcej szans,a tych co wymieniłeś eme to tylko Gabryś to etatowy elsrraligiwiec,ale on miał serducho i poświęcał się Kozak grał gdy Unia miała pakę i miał ciężko zaistnieć..... choć warunki super i prawy kij
 • Arma: Unii nic nie zmieni jeden czy dwóch młodych w składzie, to nie jest tak że jeden czy drugi sam przegra mecz a niech łapią doświadczenie. Przy dobrym trenerze będą się błyskawicznie rozwijać, o ile tylko głowa nadązy i będą chęci by się uczyć
 • Luque: Popatrzcie na Kacpra Maciasia... grał a nie otwierał boks i dzisiaj jest już w innym miejscu
 • Paskal79: Powini wprowadzić takie coś że w 4 atakach grają sami młodzi typu 18-20lat i z góry powinni mieć określoną wypłatę by nie było przebijania i sztucznego zawyżania kontraktów, jakąś średnia może 3-4 tys, może Max 5
 • Arma: Jak w czwartej piątce śmigają 32 latkowie kosztem młodych to jest spory problem
 • Luque: Paskalu pytanie czy trenerzy będą wypuszczać taki 4 atak...
 • Paskal79: Dam wam przykład Może nie którzy pamiętają jak młody Tomek Piątek wchodził do drużyny Sidora, chłopak chciał walczył i sam mocno trenował,a i Sidor nie był jego zwolennikiem, ale ciężka praca został potem jednym z podstawowych obrońców w Uni i reprezentacji
 • Paskal79: Lugue przymus z centrali i wszyscy by mięli takie piątki więc sprawiedliwie,tak jak teraz z młodzieżą że muszą być dwóch,a jak nie grają to kary pieniężne czy inne ,lub jakieś bonusy....
 • Paskal79: Takie Jake w ekstraklasie jak nie grają młodzieżowcy określoną ilość minut to kluby płacą duże kary a kto ma ich na więcej dostaje za to kasę na koniec sezonu, powiecie że PZPN to nie PZHL i kasy u nas nie ma,ale coś podobnego zrobić....
 • Luque: Paskalu tu związek powinien znaleźć sponsora/sponsorów którzy by sfinansowali takie nagrody dla klubów i np. byłyby takie które mogłyby być tym zainteresowane
 • Paskal79: No ja wiem , dało by się to ogarnąć ,ale u nas w hokeju to bieda niestety.....
 • Paskal79: W takim przypadku taki Sanok mógłby dostać duża kasę....bo ogrywają młodych....
 • Paskal79: Jak kogoś stać tak jak Raków w piłkę bo mają zapłacić chyba ok 400 tys , choć mogę się mylić a taki górnik dostanie no nie pamiętam pewnie ok 300-400 tys za młodych, a Ci co wygrają to pewnie oke500-700 tyś może mniej bo nie pamiętam ile dokładnie ,ale można to sprawdzić....
 • Paskal79: Wiadomo piłka to nie hokej,ale trzeba coś z tym zrobić bo za5-10 lat nie będzie kim grać w reprezentacji,chyba że podciągami z za Oceanu i
 • Paskal79: Chyba w Norwegii w ekstraklasie w hokeju są limity płacowe dla młodych grajków co grają w seniorach,by nie było przeginania płacy, można by to jakoś przenieść do nas...
 • KubaKSU: Brawo Heiki ! :) ciekawe kto jutro ;P ?
 • unista55: Brawo Heineken :)
 • Luque: Jaromersky i Jaśkiewicz oficjalnie odchodzą z GKSu Tychy
 • Paskal79: Przecież to było już kilka dni temu że podpiszę.....
 • Paskal79: Lugue u wase strasznie czystki,chyba będzie Tychy Suomi w nazwie....
 • KubaKSU: Dziś jest oficjalnie i tego się trzymajmy;)
 • Paskal79: Trener to podstawa.....
 • Luque: Paskal sam jestem ciekaw kto będzie grał w GKSie w przyszłym sezonie
 • Polaczek1: Kase macie to pewnie jedna mocna polska piątka w ataku Komora Łyżka i Aron ? W kolejnej Vitanen Turkin i Olaf. A resztę ściągnie pewnie Kołcz od siebie i w 4 upcha limit Polaków
 • PanFan1: Kto jeszcze nie widział tej widowiskowej interwencji Bobrovskiego, ten niech nacieszy oczy ;)

  https://youtu.be/vGHEqwyFrRU?si=moVL3On753_Qi-Jy
 • omgKsu: Super że zatrzymaliśmy TOPowych 🇫🇮 , wszak sąsiedzi zza miedzy robili podchody :)
 • Polaczek1: Na papierze juz Ci to mowie Luq będziecie mocni. Tylko pytanie czy będzie chemia i zalotnik to poukłada.
 • Luque: Polaczek jaki Olaf?
 • BOBEK: omgKsu:

  ty jesteś z zarządu Unii ? ze wiesz o podchodach Tyskich ????
 • narut: I Włosi mają problem z Korea Południową w towarzyskim meczu, póty co 3-2 dla Koreii, natomiast Francja prowadzi po I tercji ze Słowenią choć z gry lepiej się prezentują Słoweńcy..Francuzi natomiast szybko wykorzystali przewagę, bez zabawy zbytniej w rozgrywania krążka..
 • Prawdziwy Kibic Unii: Bobek ta informacja byla o Radka ze tak bylo wobec naszych Fin i Katowickich wiec omg nie jest podejrzany :)
 • 6908TB: Nitra 1:1. Kibicuje z kubkiem klubowym Nitry z zeszłego roku, niech tworzą historię.
 • narut: obrona Bobrovskiego - coś niesamowitego, on jeszcze tyłem ten krążek obronił.. niesamowite..
 • BOBEK: on nie pytał o zawodników tylko jak sie kobitom mieszka w Polsce to też sprawdzona info chce zone sprowadzić
 • narut: surrealizm.. na pełnej...
 • Prawdziwy Kibic Unii: Bobek …masz racje 🤥
 • BOBEK: na tą chwile Tychy w przyszłym sezonie na poziomie Sanoka bez urazy
 • omgKsu: Panie Bobku przepraszam że uraziłem .
  Jestem sponsorem Unii lecz nie jestem w jej zarządzie.

  Pozdrawiam
 • Prawdziwy Kibic Unii: Podchody pod Ahopelto rozpoczely sie w lutym Bobku i moja informacja jest 100% rozmawialismy wiec utnijmy ta dyskusje
 • Prawdziwy Kibic Unii: Tak samo bylo z Valtolą
 • PanFan1: Fajna czterdziestka siódemka Jets-òw za dosłownie parę jurkòw
 • PanFan1: https://www.muziker.pl/winnipeg-jets-nhl-47-sure-shot-snapback-navy
 • 6908TB: Nitra mistrzem z 8. miejsca po sezonie zasadniczym
 • omgKsu: Czyli jednak nieprzepraszam :)
  Sezon ogórkowy w pełni 😁

  Fanie fajna czapa , wolałbym coś w barwach Toronto :)
 • omgKsu: Magnitogorsk wygrał KHL .
 • Paskal79: Potwierdzam to co piszę OMGksu były podchody trenera Tychy pod naszych Finów....
 • PanFan1: Capsi za 7 dyszek
 • PanFan1: https://www.muziker.pl/washington-capitals-nhl-47-mvp-branson-navy-blue
 • PanFan1: Maple Leafs trochę droższe
 • PanFan1: Muziker. pl fajna stronka
 • PanFan1: Bluzy hokejowe POLSKA na eBay
 • PanFan1: https://www.ebay.co.uk/itm/185821043788?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=DJq1sl0WSA6&sssrc=4429486&ssuid=MvYB1mP6Tri&var=&widget_ver=artemis&media=COPY
 • PanFan1: https://www.ebay.co.uk/itm/184198679833?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=DJq1sl0WSA6&sssrc=4429486&ssuid=MvYB1mP6Tri&var=&widget_ver=artemis&media=COPY
 • PanFan1: ... i jeszcze taka
 • PanFan1: 👇
  https://www.ebay.co.uk/itm/266772264778?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=MvYB1mP6Tri&sssrc=4429486&ssuid=MvYB1mP6Tri&var=&widget_ver=artemis&media=COPY
 • omgKsu: Fajna strona Fanie , niewidziałem jej jeszcze.
  Póki co mamy przyjemnośc w Osw chodzic w czapkach z napisem Mistrz Polski :)
 • BOBEK: ok mój błąd
 • omgKsu: Pytanie co teraz ? 🙃
 • Prawdziwy Kibic Unii: Omg jak to co po slowiansku wysle kolega karton ulubionej substancji na adres klubu Mistrza Polski z dopiskiem dla Omg przepraszam i po temacie 🤓
 • omgKsu: Uważam pomysł kolegi za znakomity :)
  A tak na serio to zróbmy tak jak pisze pewien szanowny użytkownik tego portalu :
  "Miłujmy sie" 😁

  Dobrej nocy.
  Pozdrawiam
 • BOBEK: Dobranoc
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe