Leszek Laszkiewicz na dłużej w Cracovii
Leszek Laszkiewicz, najskuteczniejszy zawodnik zakończonego niedawno sezonu, jeszcze przynajmniej przez dwa lata reprezentował będzie barwy Comarch Cracovii! Napastnik właśnie przedłużył kontrakt z krakowskim Klubem.
- Spędzisz w Krakowie kolejne dwa lata…
- Wiadomo, że hokej to gra zespołowa, ale niejeden powiedziałby, że Cracovia bez Leszka Laszkiewicza byłaby drużyną słabszą…
- W 53 meczach Ekstraligi zdobyłeś 72 punkty (35 bramek i 37 asyst). W efekcie zająłeś pierwsze miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników w lidze. Drugi Milan Baranyk z Podhala miał o osiem punktów mniej.
- Odpoczynku nie masz za wiele, bo już jutro udajesz się na zgrupowanie kadry przed kwietniowymi Mistrzostwami Świata I Dywizji w Toruniu…
orzełka
- Jak ocenisz wasze szanse?
Czytaj także:
- Historyczny weekend w Krakowie. Tak wyglądały obchody 120-lecia Cracovii
- Kanadyjski twardziel opuścił GieKSę. Ma już nowy klub
- To już oficjalne. Były gwiazdor GKS-u Tychy znalazł nowy klub
- Ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Kreator gry trafi do Polski?
- Był skuteczny i waleczny. Mistrzowie Polski zatrzymali ważne ogniwo

Komentarze