Hokej.net Logo

Oficjalnie. Bukowski w Cracovii

Oficjalnie. Bukowski w Cracovii

Jakub Bukowski, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, dołączył do Comarch Cracovii. Były król strzelców naszej ekstraligi podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Bukowski ostatnie dwa sezony spędził w zespole GKS-u Tychy, ale nie zaliczy tego okresu do udanych. 23-letni skrzydłowy rozegrał w trójkolorowych barwach w sumie 73 ligowe mecze, w których strzelił 8 goli i zanotował 8 asyst. Wpływ na jego produktywność miały zarówno problemy zdrowotne, jak i fakt, że występował głównie w niższych formacjach.

Przypomnijmy, że pochodzący z Sanoka zawodnik w sezonie 2021/202, zdobył tytuł najlepszego strzelca sezonu zasadniczego, zdobywając 27 bramek. Teraz zrobi wszystko, by pod okiem Marka Ziętary, którego doskonale zna, odbudować swoją formę.

Do związania się z Comarch Cracovią przekonał mnie nowy pomysł na sekcję hokeja oraz osoba trenera Marka Ziętary, z którym miałem już okazję współpracować w Sanoku. Wciąż jestem głodny sukcesów i chciałbym udowodnić, że potrafię grać w hokeja, zdobywać gole i być ważną częścią drużyny – powiedział „Bukoś”.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 7

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
  • beny77
    2024-05-07 17:09:48

    Cieszę się

  • mario.kornik1971
    2024-05-07 18:21:26

    dobre wyjście dla niego

  • MikiBąku
    2024-05-07 18:33:06

    najlepsze mozliwe wyjscie dla niego jak w cracovii nie odpali to pozostał powrot do sanoka

  • Mario71
    2024-05-07 21:02:59

    Buko powodzenia; nie wiem czemu miałes takie relacje z oboma trenerami, ja osobiście uważam, że powinienes grać regularnie w Tychach. Nikomu nie ujmując grają Krzyżek i Ubowski, a Buko na ławie, szanujmy się trochę...Trzymaj się i wracaj do poziomu z Sanoka

    • tomek-gks
      2024-05-08 00:09:42

      No tu masz rację...

  • J_Ruutu
    2024-05-08 12:59:06

    Co do jego gry w Tychach, to nie zapominajcie o poważnych problemach ze zdrowiem, jakie wtedy miał przez pewien czas. Choroba nerek to jest coś co osłabia cały organizm i musiało mocno wpłynąć na formę.

  • Floro
    2024-05-08 16:40:11

    Dzięki Bukos za wszystko! Powodzenia w Krakowie!

© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe