PLHK: Wyrównane boje Kojotek z Atomówkami
11. i 12 kolejka Polskiej Hokejowej Ligi Kobiet za nami. Wyrównane boje i dogrywka była udziałem Kojotek z Janowa i Atomówek z Tychów. Duet Późniewska - Czaplik zaaplikowały rywalkom z Poznania aż 20 z 34 zdobytych bramek. Pewne zwycięstwa odniosły też hokeisty Stoczniowca Gdańsk z UKHK Unią.
8.10.2016
TMH Polonia Bytom – PTH Kozice Poznań 18:0 (8:0, 4:0, 6:0)
1 : 0 Klaudia Chrapek - Magdalena Czaplik (03:50) 5/4
2 : 0 Wiktoria Dziwok (05:06)
3 : 0 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik - Patrycja Sfora (10:11)
4 : 0 Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok - Karolina Późniewska (11:28)
5 : 0 Alicja Wcisło - Katarzyna Wybiral (13:02)
6 : 0 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska (15:10)
7 : 0 Sandra Klimecka - Katarzyna Wybiral - Patrycja Sfora (15:45)
8 : 0 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska (19:00)
9 : 0 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska - Olivia Tomczok (25:51)
10 : 0 Klaudia Chrapek - Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska (29:40) 5/4
11 : 0 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska (37:32)
12 : 0 Olivia Tomczok - Karolina Późniewska (38:37)
13 : 0 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (40:50)
14 : 0 Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok - Patrycja Sfora (44:31)
15 : 0 Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok - Karolina Późniewska (48:36)
16 : 0 Magdalena Czaplik - Katarzyna Wybiral - Karolina Późniewska (54:17)
17 : 0 Karolina Późniewska - Klaudia Chrapek (54:58) 4/5
18 : 0 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok (59:36)
Łączna długość kar w meczu: 2 - 6 min.
TMH Polonia Bytom: Siemicka (od 30:00 Burzyńska – Sfora, Klimecka, Późniewska, Czaplik, Tomczok, Chrapek, Wcisło, Dziwok, Wybiral, Synowiec, Suchanek, Kaleja, Klama, Sowa, Mota.
PTH Kozice Poznań: Grzybowska (Chilomer n/g) – Schramm Ines, Pospieszna, Szymczak, Schramm Ingrid, Schramm Iga, Prolisko, Piętka, Kobus, Zillmann, Wojtkowiak.
GKS Stoczniowiec Gdańsk – UKHK Unia Oświęcim 6:1 (2:0, 2:0,2:1)
1 : 0 Aleksandra Berecka - Katarzyna Bodus (01:08)
2 : 0 Aleksandra Berecka - Marta Bigos (12:46)
3 : 0 Marta Bigos - Katarzyna Bodus - Aleksandra Berecka (26:23)
4 : 0 Marta Bigos - Aleksandra Berecka (32:04) 5/4
5 : 0 Tetiana Onyszczenko (47:41)
5 : 1 Karolina Trethan - Katarzyna Kozłowska (56:17)5/4
6 : 1 Tetiana Onyszczenko - Aneta Błaszczak (58:34)
Łączna długość kar w meczu: 10 - 4 min.
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Kosińska (Kwitkowska n/g) – Kamińska, Tokarska, Bigos, Berecka, Bodus, Podracka, Nowak, Siejka, Onyszczenko, Błaszczak, Banaś, Kasprzycka.
UKHK Unia Oświęcim: Chodak (Pieczyk N/G) – Kozłowska, Ferszt, Klatka , Strzelecka, Michałek, Metyk, Churas, Gałuszka, Szpyt, Wawrzyk, A. Zaborska, K. Zaborska, Trethan, Kułas.
MUKS Kojotki Naprzód Janów – SKKH Atomówki GKS Tychy 1:2 k. (0:0, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)
1:0 Anna Dreinert - Joanna Orawska (53:46)
1:1 Dominika Marczyk - Sylwia Łaskawska (58:09) 5/4
1:2 Sylwia Łaskawska 65:00 (decydujący rzut karny)
MUKS Naprzód Janów: Fijoł (Sass n/g) – Kosakowska, Pelic, Dreinert, Czarnecka, Orawska, Korkuz, Jabłońska, Gawlik, Chrobaszczyk, Daniel, Klonowska, Pirogowicz, Nyl, Cieślińska.
SKKH Atomówki GKS Tychy: Burda-Krokosz (Harańczyk n/g) – Sztyper, Musioł, Dziedzioch, Łaskawska, Sosnowska, Garbocz, Marczyk, Kulas, Frąckowiak, Kosma, Nadzimek, Górska, Kopciara, Kędra, Zielińska, Urbańska.
09.10.2016
TMH Polonia Bytom – PTH Kozice Poznań 16:1 (8:0, 4:0, 4:1)
1 : 0 Karolina Późniewska - Klaudia Chrapek (01:31)
2 : 0 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (04:09)
3 : 0 Klaudia Chrapek - Magdalena Czaplik (08:04) 5/4
4 : 0 Anna Klama (09:33)
5 : 0 Karolina Późniewska (10:44)
6 : 0 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok (11:28 )
7 : 0 Klaudia Kaleja - Karolina Późniewska (14:22) 5/4
8 : 0 Klaudia Kaleja (15:18)
9 : 0 Karolina Późniewska - Wiktoria Dziwok - Magdalena Czaplik (29:45)
10 : 0 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik ( 33:24)
11 : 0 Wiktoria Dziwok (38:08) 5/4
12 : 0 Anna Klama - Alicja Wcisło (39:41)
13 : 0 Karolina Późniewska - Olivia Tomczok - Magdalena Czaplik (40:39)
14 : 0 Klaudia Kaleja - Klaudia Chrapek ( 42:09)
14 : 1 Ingrid Schramm - Iga Schramm - Alicja Kobus ( 43:28)
15 : 1 Karolina Późniewska (54:12)
16 : 1 Małgorzata Synowiec - Klaudia Kaleja (56:37)
Łączna długość kar w meczu: 0 - 8 min.
TMH Polonia Bytom: Siemicka (29:45 Burzyńska) – Sfora, Klimecka, Późniewska, Czaplik, Tomczok, Chrapek, Wcisło, Dziwok, Wybiral, Synowiec, Suchanek, Kaleja, Klama, Juszczak, Sowa.
PTH Kozice Poznań: Grzybowska (Chilomer N/G) – Schramm Ines, Pospieszna, Szymczak, Schramm Ingrid, Schramm Iga, Prolisko, Piętka, Kobus, Zillmann, Wojtkowiak.
GKS Stoczniowiec Gdańsk – UKHK Unia Oświęcim 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
1 : 0 Alicja Siejka - Tetiana Onyszczenko (02:21)
2 : 0 Aleksandra Berecka - Ewa Podracka (12:55)
3 : 0 Marta Bigos - Aleksandra Berecka - Katarzyna Bodus (13:06)
4 : 0 Aleksandra Berecka - Katarzyna Bodus - Marta Bigos (16:11)
5 : 0 Aleksandra Berecka - Natalia Kamińska - Tetiana Onyszczenko (37:48) 5/4
6 : 0 Marta Bigos - Aleksandra Berecka - Katarzyna Bodus (44:56)
7 : 0 Marta Bigos - Aleksandra Berecka - Katarzyna Bodus (49:31)
Łączna długość kar w meczu: 10 - 6 min.
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Kosińska (Kwitkowska n/g) – Kamińska, Tokarska, Bigos, Berecka, Bodus, Podracka, Nowak, Siejka, Onyszczenko, Błaszczak, Banaś, Kasprzycka.
UKHK Unia Oświęcim: Chodak (31:47 Pieczyk) – Kozłowska, Ferszt, Klatka , Strzelecka, Michałek, Metyk, Churas, Gałuszka, Szpyt, Wawrzyk, A. Zaborska, K. Zaborska, Trethan, Kułas.
MUKS Kojotki Naprzód Janów – SKKH Atomówki GKS Tychy 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
1 : 0 Julia Gawlik (04:21)
2 : 0 Sandra Kosakowska - Anna Dreinert (11:38) 5/4
3 : 0 Dominika Korkuz - Magdalena Jabłońska (12:10) 5/4
3 : 1 Paulina Kulas (19:38)
3 : 2 Katarzyna Frąckowiak - Pamela Urbańska (47:12)
Łączna długość kar w meczu: 16 - 34 min.
MUKS Naprzód Janów: Sass (Fijoł n/g) – Kosakowska, Pelic, Dreinert, Czarnecka, Orawska, Korkuz, Jabłońska, Gawlik, Chrobaszczyk, Daniel, Klonowska, Pirogowicz, Nyl, Cieślińska.
SKKH Atomówki GKS Tychy: Burda-Krokosz (Harańczyk n/g) – Sztyper, Musioł, Dziedzioch, Łaskawska, Sosnowska, Garbocz, Marczyk, Kulas, Frąckowiak, Kosma, Nadzimek, Górska, Kopciara, Kędra, Zielińska, Urbańska.
KS 1906 Cracovia - Pauza
Komentarze